Wątek dotyczący artykułu

Tenis. US Open: Bianca Andreescu nową królową Flushing Meadows! Serena Williams znów nie wyrównała rekordu

Bianca Andreescu wygrała US Open w swoim debiucie w nowojorskiej imprezie. W finale Kanadyjka w dwóch setach pokonała Serenę Williams, zdobywczynię 23 wielkoszlemowych tytułów.

przeczytaj cały artykuł

Pottermaniack

Brawo Bianca! Bardzo kibicowałem Serenie i jestem bardzo rozczarowany, ale też cieszę się w mniejszym stopniu z wygranej jej rywalki. Wspaniale zachowała się w finale w Toronto. a gra wspaniale, jakby miała nie 19, a 29 lat i była nie 15, a 1(5) rakietą świata. "Podoba mi się Andreescu, że cały czas próbuje", powiedział Wiktorowski o Biance i mogę powtórzyć te słowa o Serenie. Możecie jej nie znosić, bo i święta nie jest, ale to wciąż tenisistka, która w wieku 38 lat, dwa lata po urodzeniu dziecka osiągnęła czwarty wielkoszlemowy finał. A wielkoszlemowych pucharów ma wciąż więcej niż Nadal, Djokovic czy Federer. Jest królową tenisa i nikt jej tego tytułu nie odbierze przez co najmniej przez pięć lat, a pewnie znacznie dłużej. Dzięki Serena, że wciąż jesteś inspiracją. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Sporo w tym głosie racji. Też doceniam grę Sereny, z tych samych powodów. Jednak wystarczająco zniechęciła mnie do siebie, by jej nie kibicować. Jednak nie byłoby wielkiej przyjemności kibicować tylko "przeciw". Bianca daje jednak powody, by jej grę i karierę obserwować z zainteresowaniem. W takim wieku taka gra rzeczywiście rokuje jak najlepiej. A "kariera"Eugenii" w jej przypadku raczej nie wchodzi w rachubę ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Serena stała się niestety zakładnikiem swojego otoczenia i amerykańskiej federacji. Usiłują postawić jej pomnik za życia i czynią to nie zawsze fair w stosunku do jej przeciwniczek.Szkoda.Wielka Mistrzyni zasługuje na powrót do Wielkiego Tenisa w swoim tempie, na miarę swoich możliwości. Ale otoczenie oczekuje spektakularnego rekordu, dla własnej chwały przede wszystkim....i dla własnych interesów. Szkoda, powtórzę. To wzbudza niechęć i protest dużej części kibiców i niestety znaczna część tego "odium" uderza w Serenę, za samo uczestnictwo w tym cyrku.
Dla Bianki gratulacje przede wszystkim za te gemy od 5;5 w drugim....wygrała i chyba zdjęła ogromny ciężar z ramion See. Może w końcu pozwolą Mistrzyni grać i wygrywać bez tej kompromitującej otoczki "ułatwień".Wiele się wtedy jeszcze zdarzyć może.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.