Wątek dotyczący posta na blogu

Menatyper LM

jerseyus

Witam wszystkich. LM rusza już dziś. Zgodnie z moją wcześniejszą zapowiedzią, wszystkim zainteresowanym tymi rozgrywkami chciałbym zaproponować pewną zabawę. Nazwałem ją wstępnie Menatyper :)) Podstawę stanowi prosty rodzaj menagera, oparty na statystykach i rankingach, które prowadzę w trakcie sezonu. (…)

przeczytaj cały artykuł

Jakubu

1. Celje - Flensburg 24:30
2. Elverum - Aalborg 27:29
3. Veszprem - Motor 31:25
4. Kiel - Vive 25:21

BR - Corrales, Wolff
LS - Jondal, Strlek
LR - du Rietz, Nilsson (THW)
ŚR - Karacic, Nenadic
PR - Mem, Rod
PS - Djukic, Horvat
KO - Fabregas, Pekeler

Dopiero dzisiaj zauważyłem zabawę, tak więc jeżeli mogę to chętnie dołączę, oczywiście z zerowym dorobkiem za minione spotkania wczorajsze jak i punkty zawodników, których mecze się odbyły tj. Corrales, du Rietz, Mem, Fabregas, Djukic i Horvat jeżeli dobrze patrze :)

PS. Świetna robota, gratuluję determinacji i zaangażowania!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Dzięki. Jasne, że możesz. Będziesz trochę do tyłu na typerze, ale wielu zawodników z Twojego składu gra dopiero dziś, więc swoje punkty zdobędą. Nie wiem czy wiesz, ale jesteś 13 uczestnikiem :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.