Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Mistrz Polski będzie miał problem? Emil Sajfutdinow o krok od Stelmet Falubazu!

Mimo zapewnień i gwarancji, wiele wskazuje na to, że Fogo Unia może nie utrzymać obecnego składu na przyszły sezon. Emil Sajfutdinow jest o krok od zmiany klubu. Zawodnika kusi Stelmet Falubaz. To może być transferowy hit jesieni!

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Jeśli to prawda, to za chwilę z emerytury wróci Dworakowski i powtórzy swoje słowa sprzed 9 lat(1.VII.2010):
"Nie może być tak jak to się stało 3 lata temu roku, kiedy moja koleżanka z Rzeszowa powiedziała, że nikt nie będzie zabraniał jej wydawania własnych pieniędzy. Nie ma nic gorszego niż takie podejście. Wystarczy, że jeden z prezesów się ugnie przed wygórowanymi żądaniami to reszta dziczeje i robi to samo. To, że kluby popadają w długi jest tego naturalną konsekwencją. Zapomnieliśmy się".
Może nawet zażąda zawieszenia na rok rozgrywek Ekstraligi(6.07.2012):
"Byłem tak drastyczny, że w trzecim punkcie prosiłem o zawieszenie Drużynowych Mistrzostw Polski w 2012. Powiedziałem to jako mistrz Polski: "Żużel zabiją prezesi i zawodnicy".
Strasznie nas krytykują. Proszę pisać ile zawodnicy zarabiają w Anglii, czy w Szwecji. Dorzućcie jednak, że motory w innych ligach jadą z ligi polskiej. Znamy każdą szpilkę, oponę i świecę. Dokładnie widzimy ile to kosztuje. To nasza wina, że nie zatrzymaliśmy wyścigu"
A na koniec stwierdzi, że trzeba przywrócić KSM(27.X.2012):
"Nie wiem jak postąpi PZMot, ale powinien wprowadzić ograniczenia w postaci niskiego KSM. Moja propozycja, to KSM na poziomie 39 punktów. Zapobiegnie to wyścigowi zbrojeń finansowych"
;DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jotefiks

@Cysio: ależ tyś pamiętliwy... Mi kiedyś wspomniałeś wpis gdzie bym se rękę dał uciąć, że tak nie napisałem... I teraz bym bez ręki chodził ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VivaUL vol.2

@Cysio:
Czasy się zmieniają,a pan ciągle jest w komisjach ;)
Znakiem tych zmian jest to,że Józef przestał bić głową w mur i przyjął reguły.
Chciał z rozsądkiem,nie dało się-trudno.
Zapewniam Cię,że nie wygrał ostatnio w totka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PGE Ekstraliga fun

@VivaUL vol.2: z całym szacunkiem do Ciebie i Twoich komentarzy bo myślimy podobnie w sprawach KSUL ale jeśli chodzi o tego typa zwanym Cysiem to jest pierwszy po ś.p. Nocniku którego ignoruje tutaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.