Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Mistrz Polski będzie miał problem? Emil Sajfutdinow o krok od Stelmet Falubazu!

Mimo zapewnień i gwarancji, wiele wskazuje na to, że Fogo Unia może nie utrzymać obecnego składu na przyszły sezon. Emil Sajfutdinow jest o krok od zmiany klubu. Zawodnika kusi Stelmet Falubaz. To może być transferowy hit jesieni!

przeczytaj cały artykuł

Królowa UL

Ja już w trakcie sezonu słyszałem, że Susi jeździ do Zielonej, mam jednak nadzieję iż to była tylko gra dla wynegocjowania ładnej podwyżki i Emil zostanie,a syfy jak zwykle okażą się syfami ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gorzowiak z Maozwsza

@Królowa UL: Nie oszukuj sam siebie.
Brak Sajfudinowa, który jest na gazie to 25%wartosci zespołu. Poza Kolodziejem nie macie żadnego innego zawodnika. Hampel ma swoje lata, nie będzie już tak jeździł jak przed laty. Pewnie PO się znajdziecie. Ale to nie będzie ta Unia co ostatnio.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszczyński fan

@Królowa UL: kolego jeśli byłaby to prawda , to Emil by powiedział że ma ofertę , przecież po finale wszyscy mieli zostać , więc ta oferta wyszła na dniach ? Po drugie to tylko oferta menagera , teraz ruch należy do Emila , a ostatnie słowo do Unii. Wydaje mi się że Emil dostanie podwyżkę i wszyscy będą zadowoleni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.