Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

Tom.

  UWAGA!!! EDYCJE TE NIE KONCZYMY WIMBLEM20, TYLKO DODAJEMY JESZCZE USO20 i SHENZHEN20> UWAGA!!! OBECNY ETAP TYPERKA: INDIAN WELLS 2020[b]Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 3 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap Indian Wells!>>>Zawodniczki (…)

przeczytaj cały artykuł


Harry.

Miałem to samo napisać, ale już tu zostałem zganiony za opinię o strojach dziewczyn, więc siedzę cicho.
Ale Ciebie z przyjemnością zaplusowałem :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

I to nie tylko nam. Jej obecność na Mastersie jest wydarzeniem. Turniej reklamował się grafikami z Agą jako "legendą". Sven Groeneveld, były trener Szarapowej pyta, dlaczego w ATP mogą być grupy Agassiego i Borga, a nie mogą Pierce, Hingis i Radwańskiej? Christopher Clarey z "The New York Times" twierdzi: "Retired tennis wizard Agnieszka Radwanska presenting flowers to the finalists in Shenzhen. Hard to believe Radwanska is truly done wizarding. Only 30 years old in a sport where comebacks are the rule, not the exception". A stacja BT Tennis przeprowadziła z nią wywiad jako ekspertką. :) Duma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.