Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: Dreszczowiec z karnymi. Górnik Zabrze po przerwie zastopował Azoty Puławy

NMC Górnik Zabrze wygrał z Azotami Puławy 29:29, k. 5:4 w 23. serii PGNiG Superligi. Pojedynek kandydatów do medali, zwłaszcza po przerwie, przyniósł mnóstwo emocji.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Dawno nie widziałem tak dobrego meczu ligowego. Masa błędów, ale poza tym, walka, parady bramkarzy, wynik na styku, ogólnie rewelacja. Remis po regulaminowym czasie sprawiedliwy. Marcin Lijewski robi świetną robotę w Zabrzu, myślałem, że zwolnienie trenera Trtika, którego bardzo lubię, było błędem, ale okazuje się, że nie miałem racji, bo Lijek lepiej prowadzi zespół. Azoty też są mocne, oba zespoły mogą pokusić się u siebie o jakąś niespodziankę pod koniec sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Górnik_Fan

@EQ Iskra: Też nie byłem zwolennikiem pożegnania się z Trtikiem ale chyba M.Lijewski lepiej poukładal zespół ale trzeba też zaznaczyć , że ma szerszą ławkę niż Trtik. Jedyny minus jak dla mnie to mało minut dla Pawelca no ale trener widzi zawodników na codzień. Mam nadzieję, że po takim sezonie w końcu Zabrze awansuje do półfinału i przynajmniej u siebie postawi się Nafciarzom. Co do meczu to super wizytówka ligi mimo dużej liczby błędów. Obrona Skrzyni palce lizać ale sama akcja Puław fajnie rozegrana.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.