Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

crzyjk

Mi się też podoba, mam nadzieję że Sybil nie będzie zazdrosny ;)
Podoba mi się też imię Andzia, jakiego użyłeś. Jak pozwolisz będę ją tak nazywał. Swoją drogą dlaczego w takim stroju nie gra?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

O pozwolenie pytać mnie nie musisz, jak już Sybil napisał Andzia jest kultowa, więc idąc tym tropem to dobro narodowe, poza tym trademarka na Andzię ma chyba Tomasz. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Jak Tom to dobrze, bo on bez pozwolenia ostatnio nazywa ją Ania, o które dzielnie walczyłem na ESP, więc i ja zrobię "samowolkę";)

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Lepiej "wolną Amerykankę", choć o żadnej przedstawicielce USA na korcie nie można powiedzieć, że za wolna albo wolno piłki posyła. Chyba, że masz na myśli stan cywilny? ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.