Dyskusja

anka96-

przejdź na stronę użytkownika

TenSybil

Zapomniałem pochwalić, a cały czas myślę, żeby to uczynić.
Awat -elegancki. Może sobie też coś wymyśle okazjonalnego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
anka96-

Awat specjalny, paryski na okres RG, tak żeby wszyscy poczuli atmosferę i nie zapomnieli, że Wielki Szlem trwa-chciałam stworzyć klimat ;)

Dziękuję za pochwałę Sybilu, miło, bardzo mi miło ;)
A co do twojego awata, to czemu nie- też możesz coś skombinować na te przyszłe 2 tyg. ale potem prędko wracaj do tego swojego, bo jest cudowny ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TenSybil

Wrócić, to wrócę.. Ale zmiany korcą:)
Ludzik przeze mnie "wykreowany", zaczął już samodzielne życie prawie.
Wiesz, na Andromedzie itp.. Chciałem nawet coś w jego egzystencji zmienić, ale Koleżeństwo nie bardzo się godzi na to. Trudno, Sybil się wyemancypował..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
anka96-

Oczywiście, że okazjonalnie ;) A okazja nie byle jaka, bo w końcu Rolland Garros, a to takie nasze forumowe wesele ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
TenSybil

Powiem Wam szczerze, naprawdę - wesele, moja a dusza
tańczy i śpiewa z radości.. Cudownie, że w odpowiednim czasie reaktywowałem moje płomienne uczucia do tego sportu pięknego. Cudownie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
anka96-

No jak zmienić? Co zmienić ? Kategorycznie i definitywnie mówię NIE, ludzik jest najwspanialszy w świecie- CZAPKI Z GŁÓW ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
crzyjk

Przypomnę tylko jedno stwierdzenie komentatorów TVP z turnieju w Rzymie;
"liczyliśmy że Agnieszka będzie grała do końca tygodnia i będziemy ją pokazywać...".
Tylko o takie oczekiwania kibiców i mediów mi chodziło. Teraz nie tylko JJ, ale i Ula częściej wygrywają i mamy komu kibicować. To co się dzieje do dziś w Paryżu, to już przeszło do naszej historii, wszyscy Polacy grający dla nas czy nie, w II rundzie RG 2013!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.