Wątek dotyczący artykułu

WTA Stanford: Przenieść sukcesy z trawy na korty twarde. Agnieszka Radwańska rozpoczyna starty w Ameryce Północnej

W środę pojawiły się pierwsze wzmianki o problemach zdrowotnych Agnieszki Radwańskiej, której spotkanie zostało przełożone na czwartek. Ostatecznie jednak nazwisko Polki znalazło się w rozpisce.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Czar Pauli

Skąd te obawy? Przecież taki ma właśnie cel, w przeciwnym razie wycofałaby się ze Stanfordu, gdzie nie ma punktów do obrony a skupiła by się na obronie punktów w Toronto. Mimo kontuzji ma zamiar grać w Stanford aby poprawić swój bilans punktowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
The Beau Monde

Nie dziwię się Agnieszce Radwańskiej, że była taka załamana. Jak przeczytała co tutaj niektórzy wypisują i nikt tego nie pilnuje, to strach było na kort wychodzić. To wygląda jakby konkurencja specjalnie za kase tak Ją dołowała a dziewczyna nie umiała się z tego ogarnąć. W ogóle na wielu forum, częściowo i tutaj, w atmosferze źle rozumianego liberalizmu, wygląda na to, że ludzie uczciwi są wyjęci spod prawa a pod obronę wzięto wszystkich mętów. Ludzie uczciwi potrzebni są wyłącznie po to żeby harować na mętów, zboków i złodziei ... a w wolnych chwilach pokornie służyć im do rozrywki. Wszystko stanęło na łbie i wszyscy mają obowiązek to chwalić oprócz mętów, zboków i złodziei, im wolno co chcą... Na to wszyscy się zgadzają, to widocznie tak jest dobrze?! Powtórzę za Jerzym Janowiczem: "Nie wiem ile jeszcze?!" Pozdrawiam CP

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czar Pauli

Na szczęście jej to nie grozi bo ona nie zadaje sobie trudu czytania anonimów. Choćby to były komplementy w rodzaju tych, które tu inkryminujesz, ani afrontów twojego pomysłu, ani pomówień crzyjka. Nie czyta nawet tego co jej tam wypisują fani i pseudofani na fejsie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
The Beau Monde

Tę... tę moją inwokację, jeśli AR przeczyta, dowie się, że istnieje, być może wąskie grono osób, które szanuje Jej ponad 20-to letni wysiłek, miarę talentu, i poświęcenie nie tylko dla siebie. Trudno tutaj logicznie dopatrzeć się powodów do załamania się Agnieszki. Cóż to za nowo-logika powoduje Tobą kolego? Dasz radę złapać i Ty co do Ciebie i Ort222 piszę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
The Beau Monde

Ha ha ha... To, że jesteś absolwentem WUML-u ma być rzetelną i wystarczającą podstawą do oceny mojego wieku?! Ha ha ha... nie wiem czy w całym moim życiu słyszałem równe twoim bzdury i hipostazowanie!? Zaś co do Twojego kibicowania Agnieszce Radwańskiej, jakie dokumentujesz tutaj swoimi wpisami, doprawdy, miej ją Boże w swojej opiece...

| Odpowiedz
blokuj
ort222

oceniam tylko twoj wiek umyslowy, jestes umylowym dzieckiem bez logiki i konsekwencji, bez potrzeby prawdy, bez zasad i bez zdolnosci samodzielnego myslenia, za to masz wielkie poklady dziecinnego chciejstwa, myslenia zyczeniowego, bezmyslnego ego, powinnes sie tego sam domyslec :) twoje wpisy sa duzo glupsze od moich wiec nie jest tak tragicznie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
The Beau Monde

Czy masz jeszcze jakieś inwektywy z Twoich samizdatów WUML-owskich, którymi uczyli Cię częstować interlokutora? :) To te też zachowaj na okoliczność wystąpień w maglu i pod murkiem :)

| Odpowiedz
blokuj
margota

Hejka :)
Pojechałeś trochę po bandzie i nie wiadomo do kogo się zwracałeś :( Bez urazy Misiaczku, fajnie piszesz o tenisie, lubię to czytać, ale trochę - według mnie - za ostro pojechałeś.
Sorki i miłego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
The Beau Monde

Witaj Słoneczko :), Chyba jednak nie dostrzegłaś trybu warunkowego w jakim napisałem ten tekst a być może jesteś bardzo tolerancyjna wobec "wycieczek" pod adres Agnieszki Radwańskiej, na której przywiesza się takie kalumnie, oszczerstwa i pomówienia, jakich zbrodniarzowi publicznie nie wolno dołączać. Pojedynczo a czasem masowo, z "grubej rury", propagowane są o Agnieszce rzekomo pewne informacje odnośnie Jej: rozrzutności, lenistwa, lekceważeniu kariery, chorobliwym wygodnictwie, złośliwości, braku kultury, umiejętności tenisowych, niedostatkach budowy fizycznej i nade wszystko o "wyczynach" pod kołdrą. Chcesz powiedzieć Słoneczko, że to nowum dla Ciebie, to co pojawia się w formie było nie było publicznej publikacji a czego nie akceptuje z tych rewelacji?! Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj
margota

Dzięki za miłą odp :))
Orta nie czytam bo go blokuję. Z tym użytkownikiem nie można nawiązać żadnego porozumienia - chociaż mam świadomość, że o nim i jemu podobnych za dobrze się wyrażam !
Przeczytałam kilka Twoich wpisów i nie ukrywam "ten" wpis nie pasował mi do "Twojej osoby" Zaskoczyły mnie również czerwone łapki bo uważam, iż moim wpisem nikogo nie uraziłam i nie było to moim celem. Wyrażanie swojego zdania w sposób publicznie dopuszczalny nie powinien być odbierany negatywnie, nawet jeśli ktoś się z tym nie zgadza (piszę o swoim wpisie). Użyłeś zwrotu
"jakich zbrodniarzowi publicznie nie wolno dołączać" czy naprawdę trochę nie przesadziłeś (słowo zbrodniarz)??? Jeśli chodzi o publicznie wygłaszane kalumnie, oszczerstwa oraz obraźliwe wpisy to będę walczyć z tym zawsze i wszędzie !Takie jest moje zdanie :)
Jeszcze raz sorki :))
Trochę się tu zmieniło a nie było mnie tylko trzy miesiące :(
Jeszcze raz dziękuję za odp i kolorowych :)
PS. Nie jestem tolerancyjna dla trolli, ja po prostu ich nie karmię albo blokuję.
Słoneczko ? Podoba mi się :))
A Tobie Misiaczek ??

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.