Wątek dotyczący artykułu

Leigh Adams - niekoronowany król cz. IX

Przed rozpoczęciem sezonu 1999 Leigh Adams przysiągł sobie, że już więcej nie będzie potrzebował turnieju Grand Prix Challenge w celu możliwości rywalizowania o tytuł indywidualnego mistrza świata.

przeczytaj cały artykuł

Muj Borze

A Ty kim jesteś żeby się wypowiadać za wszystkich? Jeśli ci coś nie pasuje to nie musisz czytać, nie ma takiego przymusu. Ja z przyjemnością czytałem wszystkie części i chętnie przeczytam też kolejne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
8-krotny DMP

To czytaj.Tylko nie przegap ani jednego odcinka,bo się pogubisz,a na koniec nie zapomnij mu podziękować za to,że dzięki niemu polski zużel istnieje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ziemo86

Szanowny użytkowniku, szczerze powiedziawszy to mam w głębokim poważaniu takie opinie. Kto chce, to przeczyta, a kto nie chce, to nie musi się męczyć. Wolny wybór. Po ilości "lajków" i udostępnień sądzę jednak, że jesteś w mniejszości czytelników działu "żużel".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
8-krotny DMP

Sądząc po Twoim wpisie pewnie jesteś z Leszna,bo tak naprawde nikogo oprócz leszczyńskich kibiców nie interesuje kariera jakiegoś kangura najemnika(tym bardziej czytana w cXXVII tomach),który tak naprawde to nie wie gdzie leży Leszno( bo zawsze jak przyjeżdżał na mecze to spał w busie).Dla mnie to nie jest artykuł ,który powala.Lepiej pisać o polskich zuzlowcach.Można było mu poświęcić jeden artykuł,ale nie 20.20 artykułów to można napisać o Smoczyku,a nie o nim

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Szalony Jacek

Dlaczego mierzysz wszystkich swoją miarką? Ja np. z Leszna nie jestem, ale uwielbiam żużel i uwielbiam biografie byłych gwiazd, tak polskich jak i zagranicznych. Myślę że w redakcji dobrze wiedzą i monitorują co im się opłaca pisać a co nie i gdyby artykułów o Adamsie nikt nie czytał to by po prostu nie powstawały.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.