Wątek dotyczący artykułu

Gest Nawałki, wdzięczność Kuby. Polska - Serbia 1:0

Wyglądaliśmy jak dobrze naoliwiona maszyna, której na przerwę zimową nikt nie zdjął kół, nie przykrył pokrowcem i nie postawił na kołkach. Pokonaliśmy groźnych rywali po bramce Jakuba Błaszczykowskiego.

przeczytaj cały artykuł

lragus

Gra-dno poza kuba i bramkarzami no i moze glik i piszczu
Boisko-dno a to dopiero drugi mecz na nim rozegrany
Kibice-dno ale to zwykly poznanski piknik rodzinny
Kometatorzy- dno, zlitujcie sie nad nami kibicami i dajcie innych
Redaktor tego artykulu- dno i 2 metry mulu! Jak mozna zachwycac sie nad meczem ktory byl fatalny, nad gra ktora byla chaaotyczna, szarpana i byla straszna kopanina. I do tego pisze o wczorajszym meczu w poznaniu ktory sie odbyl dzisiaj!
Coz to tylko Polska...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz Bartos

Całkowita racja podobny miałem upublicznić komentarz ale po wcześniejszej weryfikacji nie to sensu mogę się tylko przypiąć. Za co śpiew po meczu "biało czerwone barwy nie zwyciężone" łut szczęścia jak dla mnie to powinni dostać po polskiej 100ówce i do domu ci wielcy gwiazdorzyny! WIELKIE DNO A KOMENTATORZY TO JUŻ OBŁUDA !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.