Wątek dotyczący posta na blogu

26 kolejka Plusligi

Miasto mistrzów - Kielce

Typujemy ostatnią kolejkę fazy zasadniczej plusligi siatkarzy. 09.04.2016, 00:00 AZS Politechnika Warszawska-AZS Częstochowa   3:2 TV 09.04.2016, 14:45   Cuprum Lubin-Cerrad Czarni Radom             3:0 10.04.2016, 00:00  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-Indykpol AZS Olsztyn    3:0 09.04.2016, 00:00   Łuczniczka (…)

przeczytaj cały artykuł

stary kibic

AZS Politechnika Warszawska-AZS Częstochowa 3:2
Cuprum Lubin-Cerrad Czarni Radom 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-Indykpol AZS Olsztyn 3:0
Łuczniczka Bydgoszcz- MKS Będzin 3:2
Jastrzębski Węgiel-Effector Kielce 3:0
PGE Skra Bełchatów-BBTS Bielsko-Biała 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

14.04 Łuczniczka gra z Indykpolem, więc czas nas znowu goni.
Może tak inicjator typera, jako kolejna osoba w generalce poprowadzi pierwszą rundę PO? Na mecze o medale proponuję oddzielnego bloga. Pozdrawiam :)
PS: Tylko bez dziwnych, dodatkowych bonusów proszę ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Jasne, że I rundę p-o robię u siebie. Mecze o medale przemyślę jak bonusować, ale powiedz jakie to są te dziwne bonusy?
Nie chcę niechcianych pomysłów. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gregbyd

Ty już lepiej nie wymyślaj ;)
Moim zdaniem zasady powinny być jasne i proste, np. podobne jak u Nowej w LM. Zaznaczam jednak, że to tylko zabawa i cokolwiek gremium ustali dostosuję się do zasad i je uszanuję. Z racji zajmowanej pozycji nie wypada mi akceptować tylko tych, co mi pasują.
PS: Całe szczęście, że Effector Ci w JW punkty zabrał, bo byś się za bardzo wzbogacił ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Hahaha Ty to masz chłopie szczęście w poprzednich 3 kolejkach była szansa na złapanie Cię.Ale dobrze się trzymasz. Ale cieszy mnie jedynie to,że Skra sie nie dostała dawałem 3:0,ale nie żałuję:D
Tak jak napisałem szczęście z Tobą,że strata się utrzymuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.