Wątek dotyczący posta na blogu

Typer finałów Plus Ligi sezonu 2015/16- mecze o miejsca 1-4

stary kibic

Tak było w ubiegłym roku. Dziś mistrz nie jest faworytem.. Finał finałów tegorocznej ligi w wykonaniu medalistów. Typujemy wg następujących zasad:1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt 2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt 3. Za prawidłowe wytypowanie kompletu wyników całej rundy jednej pary - 15 (…)

przeczytaj cały artykuł

77nvea77

Dziękuję za "gościnę" w tym zacnym gronie.To było bardzo fajne doświadczenie.Grono odpowiedzialnych i uczciwych ludzi szanujących się nawzajem.
Jedyne ale: to moje NIE dla "świętego spokoju" i niekonsekwencji.
Ja rozumiem że 324 to nie 305 a 11 to nie 16 i nie o liczby chodzi a o zasadę.Byli tacy którzy w podobnej sytuacji sami prosili o unieważnienie typowania,twierdzili: za gapiostwo kosztuje lub potrafili żartować (o!- chociaż zwycięzcę trafiłem!).
Czy warto dla własnego JA, łamiąc główne założenie typera (typujemy do godz. rozpoczęcia spotkania- i nie ma nic o "niewiedzy")niszczyć swój WIZERUNEK???
...musiałem to napisać bo najbardziej podobało mi się kiedy typujący "po czasie" sami to wyraźnie zaznaczali.
Z wyrazami szacunku:
-"siódemki"-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Wiesz, staramy się traktować naszą rywalizację jako zabawę i wielu z typujących nie identyfikuje się z siatkówką jako swoim ulubionym i znanym sportem, stąd nawet nie znają terminów meczów. Szkoda, ze tak późno wyrażasz swoją opinię, bo pytania o opinie wisiały na blogu od rozpoczęcia rywalizacji.
Było pytanie na tak i na nie.. Niczego nie narzucam i przy jednym sygnale o problematycznym typie, z pewnością pozostałbym przy swojej pierwotnej decyzji.
Dla mnie jest to nauczka na przyszłość, że sztywność zasad jest nietykalna niezależnie od okoliczności.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

To kiedy następny typerek ???
Bo chyba nie chcesz po tak wspaniałym początku zrezygnować ?!!
Bloga typkowego rozwinąłeś do "prawie" artystycznego i chcesz odpoczywać ???
Mistrzostwa się zbliżają, olimpiada tyż :))
Stary kibicu proszę zrób coś ;))
stara margota ;))

| Odpowiedz
blokuj
stary kibic

Cała radocha z tego typera polega na tym, że każdy może w nim swoim paluchem namieszać, wystroić, pokazać swoje ego, udostępnić swojego bloga, a nie czekać tylko jak ktoś wysmaży gotowca co tydzień :) . Mnie cieszy, że dzięki fantastycznym ludziom zrobił się kolektyw graczy dla frajdy i z emocjami (jak widać)
Na Tokio pewnie zrobimy jakiegoś szybkiego typerka żeby nie wypaść z formy, a LŚ pociągniemy znowu ze wszystkimi chętnymi.
Wielka zasługa również naszej sympatycznej koleżanki nowej (nie taka już nowa), która nie dopuściła nikogo w tym sezonie do prowadzenia LM, za co należy jej się duże uznanie.
Mam nadzieję niedługo znowu na emocje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Osobiście milczałem. Myślę że to zawsze sam zainteresowany powinien uderzyć się w pierś i podziękować za punkty. Ja sam tak zrobiłem :)
Dziękuję za ogarnięcie tego wszystkiego, dzięki wszystkim za zabawę. Było super :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.