Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dennis 'Svenskeren' Johnsen Materiały prasowe / RIOT Games / Na zdjęciu: Dennis 'Svenskeren' Johnsen

Transfery. LoL: LCS. MVP letniego splitu zmienił drużynę! "Svenskeren" odchodzi do Evil Geniuses

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Z jednej strony Cloud9 zakontraktowało dwa duże nicki na dolną aleję, z drugiej jednak, właśnie straciło kluczowego gracza. MVP letniego splitu LCS - Dennis "Svenskeren" Johnsen opuścił szeregi drużyny na rzecz Evil Geniuses.

Dennis "Svenskeren" Johnsen jest pierwszym zawodnikiem zakontraktowanym przez Evil Geniuses. Organizacja, która po latach nieobecności, powraca na scenę, zaczyna z wysokiego "C". Na wejście bowiem przejęła najbardziej wartościowego gracza letniego splitu. 

Transfery. LCS. "Zven" jednak nie wraca do Europy. Duńczyk związał się z Cloud9

Dla "Svenskerena" będzie to natomiast już trzecia drużyna za oceanem. W 2015 roku, gdy wyjeżdżał z Europy, związał się bowiem z Team SoloMid, by po dwóch latach przenieść się do Cloud9. Teraz po upływie kolejnych 24 miesięcy ponownie zdecydował się zmienić roster. Nowym domem Duńczyka została organizacja Evil Geniuses, która w LCS przejmie slot należący wcześniej do Echo Fox. 

Odejście "Svenskerena" to nie jedyny spektakularny ruch w szeregach Cloud9. Organizacja ogłosiła bowiem zakontraktowanie na dolną aleję duetu "Zven" + "Vulcan". Drugi z nich kosztował ponoć aż 1,5 miliona dolarów (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio #8: Iga Baumgart-Witan. Baba nie do zajechania

Strata "Svenskerena", pozyskanie "Zvena" oraz "Vulcana". Twoim zdaniem Cloud9:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL