WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Robert Kubica na... stacji paliw. Kierowca Williamsa kręcił spoty dla Orlenu

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
W czwartek Roberta Kubicę można było spotkać na jednej ze stacji paliw w Warszawie. Kierowca Williamsa wziął udział w kręceniu materiałów reklamowych dla Orlenu, bo już wkrótce ma ruszyć oficjalna kampania promocyjna z wizerunkiem Kubicy.

Do oficjalnego rozpoczęcia współpracy pomiędzy Robertem Kubicą a PKN Orlem doszło pod koniec stycznia w Warszawie. Płocki koncern, który został przy tym jednym ze sponsorów Williamsa w Formule 1, nie wykorzystał jeszcze w pełni potencjału reklamowego 34-latka. Próżno było bowiem szukać w prasie czy telewizji materiałów z wizerunkiem Kubicy.

To się wkrótce zmieni. W czwartek reprezentant Williamsa pojawił się na jednej z warszawskich stacji Orlenu, by nakręcić spoty promocyjne. Kubicę powitał osobiście prezes płockiego koncernu - Daniel Obajtek.

Czytaj także: Carlos Sainz stracił bilet do Red Bulla

Prace ruszyły o poranku i trwały kilka godzin. Kubica miał na sobie m.in. ubrania z nowej kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem, które wkrótce będzie można nabyć.

Na miejscu nie mogło zabraknąć kibiców, którzy czekali niemal cały dzień, by mieć okazję zrobić sobie zdjęcie i zebrać autograf od swojego idola.

Czytaj także: Alfa Romeo ma nowego kierowcę 

ZOBACZ WIDEO El. ME 2020: Wichniarek stawia na sprawdzony duet napastników. "Wielokrotnie dawali nam sporo radości"

Czy cieszy cię fakt, że Orlen został sponsorem Williamsa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL