Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaFacebook / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica

F1: Boże Narodzenie. Robert Kubica złożył życzenia. "Tu Santa Robert" (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
- Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia - przekazał Robert Kubica w specjalnym filmie, jakie opublikował Williams w social mediach. Do życzeń dołączyli się też George Russell oraz Nicholas Latifi.

"Tu Santa Robert" - tak określił się polski kierowca w nagraniu, jakie w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia opublikował Williams w social mediach. - Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku - powiedział Robert Kubica, który do końca grudnia pozostaje związany z Williamsem umową.

Miejsce Kubicy w Williamsie w sezonie 2020 zajmie Nicholas Latifi, który przez kilka ostatnich miesięcy był rezerwowym w stajni z Grove. Kanadyjczyk również złożył kibicom świąteczne życzenia.

Czytaj także: Alfa Romeo chce Roberta Kubicę

- Dziękuję wszystkim za wsparcie w tym roku. Naprawdę to doceniamy. Życzę wam udanych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Cieszcie się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi - dodał 24-latek.

- Chcę życzyć wszystkim kibicom Williamsa szczęśliwych świąt i Nowego Roku. Pragnę też podziękować za wsparcie. Wiem, że za nami trudny sezon, ale wrócimy do walki w przyszłym roku. Wierzę, że 2020 będzie lepszy - podsumował George Russell, drugi z kierowców Williamsa.

Czytaj także: F1 szuka Lewisa Hamiltona nowej generacji

ZOBACZ WIDEO Anita Włodarczyk z nową siłą. "Nabrałam jeszcze większej motywacji do pracy!"

Czy cieszysz się z tego, że Robert Kubica nie będzie już kierowcą Williamsa w F1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL