Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert KubicaWP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Robert Kubica

Koronawirus. Alfa Romeo dołączyła do akcji #zostańwdomu. Zespół Roberta Kubicy przygotował specjalny klip (wideo)

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
"Aby być szybkim jutro, musimy zwolnić teraz" - pod takim hasłem Alfa Romeo dołączyła do akcji #zostańwdomu. Zespół Roberta Kubicy apeluje do wszystkich fanów, aby unikali wychodzenia na zewnątrz. Tylko w ten sposób można pokonać koronawirusa.

Koronawirus zmienił życie milionów ludzi. W wielu krajach obowiązują już obostrzenia związane z zakazem wychodzenia z domów, zamknięte są granice, spora część firm przeszła na pracę zdalną. Wstrzymano też rywalizację w wielu dyscyplinach sportowych, w tym w Formule 1.

W tym trudnym okresie do swoich kibiców zaapelowała Alfa Romeo. Zespół, którego głównym sponsorem jest Orlen, stworzył specjalny film i dołączył do akcji "zostańwdomu".

"Aby być szybkim jutro, musimy zwolnić teraz" - napisała ekipa z Hinwil we wpisie zamieszczonym w social mediach.

"Inżynierowie nie pracują. Samochody zostały zatrzymane. Ciężarówki są zaparkowane w garażach. To jest czas, aby tory pozostawały puste. To jest czas, by wrócić do boksów. To jest #garagetime" - można przeczytać w trakcie oglądania filmu.

Nowy sezon F1 nie zostanie wznowiony wcześniej jak w drugiej połowie czerwca. Do tej pory królowa motorsportu była zmuszona odwołać osiem tegorocznych wyścigów F1. Części z nich nie uda się już umieścić w kalendarzu w późniejszej fazie roku. To nie najlepsza wiadomość dla Roberta Kubicy, który jako rezerwowy Alfy Romeo miał zagwarantowany udział w kilku sesjach treningowych F1 w tym roku.

To be quick tomorrow, we must take it slow today. #StayAtHome #GarageTime

Opublikowany przez Alfa Romeo Racing ORLEN Środa, 1 kwietnia 2020

Czytaj także:
McLaren opracował specjalną maskę
Zła informacja dla Roberta Kubicy

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy podoba ci się film przygotowany przez Alfę Romeo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL