WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Paweł Kapusta, dziennikarz WP SportoweFakty

Grand Press 2018: Paweł Kapusta wśród nominowanych

Dawid Borek
Dawid Borek
Dziennikarz WP SportoweFakty, Paweł Kapusta, znalazł się w gronie nominowanych do tegorocznej nagrody Grand Press 2018 w kategorii Reportaż prasowy/internetowy.

Grand Press to największy konkurs dziennikarski w Polsce. Nagrody przyznawane są za najlepsze materiały prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe mijającego roku. W kategorii Reportaż prasowy/internetowy powalczy Paweł Kapusta, dziennikarz WP SportoweFakty.

Paweł Kapusta nominację do konkursu otrzymał dzięki reportażowi "Mój pseudonim: Grabarz" dla WP Magazyn. Opowiada on o realiach pracy strażników więziennych i lekarzy w więzieniach. 

Przeczytaj reportaż "Mój pseudonim: Grabarz".

- Kolega prosił mnie rok temu, żebym wziął się do roboty, by nie zostać z jednym tekstem jak Panenka z karnym albo The Eagles z Hotelem California. Wielka to dla mnie sprawa i piękne zakończenie roku, więc Wam się pochwalę - drugi rok z rzędu znalazłem się wśród nominowanych do Grand Press w kategorii reportaż prasowy. Tym razem za "Mój pseudonim: Grabarz". Dziękuję przede wszystkim bohaterom tekstu. Kto ma wiedzieć, ten wie. Trzymajcie kciuki, serwus! - napisał Paweł Kapusta na Facebooku.

Obok Pawła Kapusty, na liście nominowanych w kategorii Reportaż prasowy/internetowy znaleźli się też Agata Grabowska, Anna Goc, Agnieszka Sztyler-Turovsky, Ewa Winnicka i Cezary Łazarewicz, Małgorzata Goślińska oraz Jan Pelczar.

Dodajmy, że w gronie nominowanych do tegorocznej Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego znalazł się szef WP SportoweFakty, Michał Kołodziejczyk. Został on wybrany przez redakcję "Press" spośród kandydatów zgłoszonych przez dziennikarzy i komentatorów sportowych, w tym laureatów poprzednich edycji.

Gala finałowa odbędzie się we wtorkowy wieczór w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie.

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie tygodnia". Fatalny mecz na szczycie Lotto Ekstraklasy. "Kit zamiast hitu"

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL