WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Piotr Kucza/FotoPyk / Na zdjęciu: Marta Barczok na meczu Polska - Włochy

"Kto nie zna, niech koniecznie przeczyta!". Miss Euro 2016 poleca książkę Pawła Kapusty

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Marta Barczok gorąco namawia do przeczytania "Agonii" autorstwa dziennikarza WP SportoweFakty, Pawła Kapusty. Książka jest zbiorem prawdziwych i szokujących historii polskiej rzeczywistości szpitalno-ratunkowej.

Marta Barczok, jak sama deklaruje, jest pasjonatką piłki nożnej i reprezentacji Biało-Czerwonych. Polska Miss Euro 2016 lubi też przeczytać dobrą książkę. Ostatnio fotomodelka mieszkająca w Londynie zainteresowała się "Agonią" dziennikarza WP SportoweFakty, Pawła Kapusty.

"Kto nie zna, niech koniecznie przeczyta!" - napisała Barczok na Instagramie, polecając książkę naszego redakcyjnego kolegi.

martabarczok.officialmartabarczok.official
"Agonia" wydawnictwa "Wielka Litera" to poruszający zbiór reportaży o absurdach w polskiej służbie zdrowia. Autor śledzi ciąg procedur utrudniających życie zarówno pacjentom, jak i lekarzom.

"Bliskie spotkania z codziennością personelu medycznego w reportażach Kapusty tworzą przejmujący obraz polskiej rzeczywistości szpitalno-ratunkowej. I bezlitośnie wskazują systemowe czarne dziury, za które płaci się zdrowiem, a czasem życiem" - możemy przeczytać w zapowiedzi książki.

ZOBACZ WIDEO: Rok rozczarowań w polskiej piłce. "Lepiej już było"

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL