Wyniki / Kalendarz - 24 lutego

    Skocz do kalendarza dyscypliny:
    Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
    24 lutego Detroit Pistons - Boston Celtics Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 98 : 110
    24 lutego Indiana Pacers - Atlanta Hawks Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 116 : 93
    24 lutego Washington Wizards - Charlotte Hornets Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 105 : 122
    24 lutego Slalom równoległy kobiet - kwalifikacje Snowboard - Pjongczang 2018
    24 lutego Slalom równoległy mężczyzn - kwalifikacje Snowboard - Pjongczang 2018
    24 lutego Toronto Raptors - Milwaukee Bucks Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 119 : 122
    24 lutego Czwórki (M) - 1. i 2. ślizg Bobsleje - Pjongczang 2018
    24 lutego Houston Rockets - Minnesota Timberwolves Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 120 : 102
    24 lutego Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 89 : 112
    24 lutego New Orleans Pelicans - Miami Heat Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 124 : 123
    24 lutego Big Air (M) - finał Snowboard - Pjongczang 2018
    24 lutego Denver Nuggets - San Antonio Spurs Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 122 : 119
    24 lutego Phoenix Suns - Los Angeles Clippers Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 117 : 128
    24 lutego Utah Jazz - Portland Trail Blazers Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 81 : 100
    24 lutego Zawody drużynowe - finał Narciarstwo alpejskie - Pjongczang 2018
    24 lutego Slalom równoległy mężczyzn - finał Snowboard - Pjongczang 2018
    24 lutego Slalom równoległy kobiet - finał Snowboard - Pjongczang 2018
    24 lutego Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy 124 : 102
    24 lutego Bieg na 50 km (M) Biegi narciarskie - Pjongczang 2018
    24 lutego Szwecja - USA - finał mężczyzn Curling - Pjongczang 2018 7 : 10
    24 lutego Bieg masowy mężczyzn - finał Łyżwiarstwo szybkie - Pjongczang 2018
    24 lutego Wielka Brytania - Japonia - mecz o 3. miejsce kobiet Curling - Pjongczang 2018
    24 lutego Bieg masowy kobiet - finał Łyżwiarstwo szybkie - Pjongczang 2018
    24 lutego Celta Vigo - SD Eibar Piłka nożna - Primera Division - 25. kolejka
    24 lutego Energa MKS Kalisz - Sandra Spa Pogoń Szczecin Piłka ręczna - PGNiG Superliga Mężczyzn - 23. kolejka
    24 lutego Czechy - Kanada (M) Hokej - Pjongczang 2018
    24 lutego Leicester City - Stoke City Piłka nożna - Premier League - 28. kolejka
    24 lutego Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn Siatkówka - PlusLiga - 22. kolejka
    24 lutego Skjern Handbold - HC Motor Zaporoże Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Liga Mistrzów, play-off - 1. mecze
    24 lutego Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa - 24. kolejka
    24 lutego Bayern Monachium - Hertha Berlin Piłka nożna - Bundesliga - 24. kolejka
    24 lutego TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg Piłka nożna - Bundesliga - 24. kolejka
    24 lutego Hannover 96 - Borussia M'gladbach Piłka nożna - Bundesliga - 24. kolejka
    24 lutego VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt Piłka nożna - Bundesliga - 24. kolejka
    24 lutego AFC Bournemouth - Newcastle United Piłka nożna - Premier League - 28. kolejka
    24 lutego Brighton and Hove Albion - Swansea City Piłka nożna - Premier League - 28. kolejka
    24 lutego Burnley FC - Southampton Piłka nożna - Premier League - 28. kolejka
    24 lutego Liverpool FC - West Ham United Piłka nożna - Premier League - 28. kolejka
    24 lutego West Bromwich Albion - Huddersfield Town Piłka nożna - Premier League - 28. kolejka
    24 lutego IFK Kristianstad - FC Barcelona Lassa Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Grupa A
    24 lutego KS Azoty Puławy - Chambery Savoie HB Piłka ręczna - Puchar EHF - Grupa D
    24 lutego Real Madryt - Deportivo Alaves Piłka nożna - Primera Division - 25. kolejka
    24 lutego Toulouse FC - AS Monaco Piłka nożna - Ligue 1 - 27. kolejka
    24 lutego Kram Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet - 20. kolejka
    24 lutego Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin Siatkówka - PlusLiga - 22. kolejka
    24 lutego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz Siatkówka - PlusLiga - 22. kolejka
    24 lutego BBTS Bielsko-Biała - ONICO Warszawa Siatkówka - PlusLiga - 22. kolejka
    24 lutego Espadon Szczecin - MKS Będzin Siatkówka - PlusLiga - 22. kolejka
    24 lutego Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Grot Budowlani Łódź Siatkówka - Liga Siatkówki Kobiet - 19. kolejka
    24 lutego MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Siatkówka - Liga Siatkówki Kobiet - 19. kolejka
    24 lutego Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów Siatkówka - Liga Siatkówki Kobiet - 19. kolejka
    24 lutego SPR GKS Żukowo - KPR Gwardia Koszalin Piłka ręczna - I liga mężczyzn grupa A - 16. kolejka
    24 lutego Montpellier HB - Abanca Ademar Leon Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Liga Mistrzów, play-off - 1. mecze
    24 lutego R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno Koszykówka - I liga mężczyzn - 27. kolejka
    24 lutego Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz Koszykówka - I liga mężczyzn - 27. kolejka
    24 lutego MOL-Pick Szeged - RK PPD Zagrzeb Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Grupa A
    24 lutego Mieszkow Brześć - Paris Saint-Germain HB Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Grupa B
    24 lutego THW Kiel - PGE VIVE Kielce Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Grupa B
    24 lutego Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko Koszykówka - I liga mężczyzn - 27. kolejka
    24 lutego Pogoń Szczecin - Wisła Płock Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa - 24. kolejka
    24 lutego Bologna FC - Genoa CFC Piłka nożna - Serie A - 26. kolejka
    24 lutego GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet - 20. kolejka
    24 lutego Widzew Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp. Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet - 20. kolejka EBLK
    24 lutego JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet - 20. kolejka EBLK
    24 lutego Chemik Police - Legionovia Legionowo Siatkówka - Liga Siatkówki Kobiet - 19. kolejka
    24 lutego MKS Nielba Wągrowiec - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Piłka ręczna - I liga mężczyzn grupa A - 13. kolejka
    24 lutego KS Uniwersytet Radom - MKS Wieluń Piłka ręczna - I liga mężczyzn grupa B - 16. kolejka
    24 lutego Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno Koszykówka - I liga mężczyzn - 27. kolejka
    24 lutego Siarka Tarnobrzeg - KK Warszawa Koszykówka - I liga mężczyzn - 27. kolejka
    24 lutego KSK Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard Koszykówka - I liga mężczyzn - 27. kolejka
    24 lutego Watford FC - Everton Piłka nożna - Premier League - 28. kolejka
    24 lutego Werder Brema - Hamburger SV Piłka nożna - Bundesliga - 24. kolejka
    24 lutego CD Leganes - UD Las Palmas Piłka nożna - Primera Division - 25. kolejka
    24 lutego NMC Górnik Zabrze - SPR Stal Mielec Piłka ręczna - PGNiG Superliga Mężczyzn - 23. kolejka
    24 lutego KPR Gwardia Opole - KPR Legionowo Piłka ręczna - PGNiG Superliga Mężczyzn - 23. kolejka
    24 lutego Korona Handball Kielce - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet - 20. kolejka
    24 lutego AZS UW Warszawa - KS Stal Gorzów Piłka ręczna - I liga mężczyzn grupa A - 18. kolejka
    24 lutego GKS Tychy - Sokół Łańcut Koszykówka - I liga mężczyzn - 27. kolejka
    24 lutego Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Grupa B
    24 lutego Wybrzeże Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg Piłka ręczna - PGNiG Superliga Mężczyzn - 23. kolejka
    24 lutego Dijon FCO - SM Caen Piłka nożna - Ligue 1 - 27. kolejka
    24 lutego EA Guingamp - FC Metz Piłka nożna - Ligue 1 - 27. kolejka
    24 lutego Lille OSC - Angers SCO Piłka nożna - Ligue 1 - 27. kolejka
    24 lutego FC Nantes - Amiens SC Piłka nożna - Ligue 1 - 27. kolejka
    24 lutego Stade Rennais - ESTAC Troyes Piłka nożna - Ligue 1 - 27. kolejka
    24 lutego Cracovia - Legia Warszawa Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa - 24. kolejka
    24 lutego FC Barcelona - Girona FC Piłka nożna - Primera Division - 25. kolejka
    24 lutego Inter Mediolan - Benevento Calcio Piłka nożna - Serie A - 26. kolejka
    24 lutego Philadelphia 76ers - Orlando Magic Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy
    Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
    16 września 2017 Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Grupa A
    24 lutego IFK Kristianstad - FC Barcelona Lassa
    24 lutego MOL-Pick Szeged - RK PPD Zagrzeb
    16 września 2017 Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Grupa B
    24 lutego Mieszkow Brześć - Paris Saint-Germain HB
    24 lutego THW Kiel - PGE VIVE Kielce
    24 lutego Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold
    18 października 2017 Koszykówka - NBA - Sezon zasadniczy
    24 lutego Detroit Pistons - Boston Celtics 98 : 110
    24 lutego Indiana Pacers - Atlanta Hawks 116 : 93
    24 lutego Washington Wizards - Charlotte Hornets 105 : 122
    24 lutego Toronto Raptors - Milwaukee Bucks 119 : 122
    24 lutego Houston Rockets - Minnesota Timberwolves 120 : 102
    24 lutego Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers 89 : 112
    24 lutego New Orleans Pelicans - Miami Heat 124 : 123
    24 lutego Denver Nuggets - San Antonio Spurs 122 : 119
    24 lutego Phoenix Suns - Los Angeles Clippers 117 : 128
    24 lutego Utah Jazz - Portland Trail Blazers 81 : 100
    24 lutego Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 124 : 102
    24 lutego Philadelphia 76ers - Orlando Magic
    15 grudnia 2017 Piłka ręczna - I liga mężczyzn grupa A - 13. kolejka
    24 lutego MKS Nielba Wągrowiec - Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna
    2 lutego Piłka ręczna - I liga mężczyzn grupa A - 16. kolejka
    24 lutego SPR GKS Żukowo - KPR Gwardia Koszalin
    3 lutego Piłka ręczna - I liga mężczyzn grupa B - 16. kolejka
    24 lutego KS Uniwersytet Radom - MKS Wieluń
    11 lutego Piłka ręczna - Puchar EHF - Grupa D
    24 lutego KS Azoty Puławy - Chambery Savoie HB
    17 lutego Piłka ręczna - I liga mężczyzn grupa A - 18. kolejka
    24 lutego AZS UW Warszawa - KS Stal Gorzów
    20 lutego Piłka ręczna - PGNiG Superliga Mężczyzn - 23. kolejka
    24 lutego Energa MKS Kalisz - Sandra Spa Pogoń Szczecin
    24 lutego NMC Górnik Zabrze - SPR Stal Mielec
    24 lutego KPR Gwardia Opole - KPR Legionowo
    24 lutego Wybrzeże Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg
    23 lutego Siatkówka - PlusLiga - 22. kolejka
    24 lutego Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn
    24 lutego Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin
    24 lutego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz
    24 lutego BBTS Bielsko-Biała - ONICO Warszawa
    24 lutego Espadon Szczecin - MKS Będzin
    23 lutego Piłka nożna - Bundesliga - 24. kolejka
    24 lutego Bayern Monachium - Hertha Berlin
    24 lutego TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg
    24 lutego Hannover 96 - Borussia M'gladbach
    24 lutego VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt
    24 lutego Werder Brema - Hamburger SV
    23 lutego Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa - 24. kolejka
    24 lutego Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz
    24 lutego Pogoń Szczecin - Wisła Płock
    24 lutego Cracovia - Legia Warszawa
    23 lutego Piłka nożna - Primera Division - 25. kolejka
    24 lutego Celta Vigo - SD Eibar
    24 lutego Real Madryt - Deportivo Alaves
    24 lutego CD Leganes - UD Las Palmas
    24 lutego FC Barcelona - Girona FC
    23 lutego Piłka nożna - Ligue 1 - 27. kolejka
    24 lutego Toulouse FC - AS Monaco
    24 lutego Dijon FCO - SM Caen
    24 lutego EA Guingamp - FC Metz
    24 lutego Lille OSC - Angers SCO
    24 lutego FC Nantes - Amiens SC
    24 lutego Stade Rennais - ESTAC Troyes
    24 lutego Slalom równoległy kobiet - kwalifikacje
    24 lutego Slalom równoległy mężczyzn - kwalifikacje
    24 lutego Czwórki (M) - 1. i 2. ślizg
    24 lutego Big Air (M) - finał
    24 lutego Zawody drużynowe - finał
    24 lutego Slalom równoległy mężczyzn - finał
    24 lutego Slalom równoległy kobiet - finał
    24 lutego Bieg na 50 km (M)
    24 lutego Szwecja - USA - finał mężczyzn 7 : 10
    24 lutego Bieg masowy mężczyzn - finał
    24 lutego Wielka Brytania - Japonia - mecz o 3. miejsce kobiet
    24 lutego Bieg masowy kobiet - finał
    24 lutego Czechy - Kanada (M)
    24 lutego Siatkówka - Liga Siatkówki Kobiet - 19. kolejka
    24 lutego Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Grot Budowlani Łódź
    24 lutego MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    24 lutego Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów
    24 lutego Chemik Police - Legionovia Legionowo
    24 lutego Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet - 20. kolejka
    24 lutego Kram Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce
    24 lutego GTPR Gdynia - MKS Perła Lublin
    24 lutego Korona Handball Kielce - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
    24 lutego Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet - 20. kolejka EBLK
    24 lutego Widzew Łódź - Ostrovia Ostrów Wlkp.
    24 lutego JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
    24 lutego Piłka nożna - Serie A - 26. kolejka
    24 lutego Bologna FC - Genoa CFC
    24 lutego Inter Mediolan - Benevento Calcio
    24 lutego Koszykówka - I liga mężczyzn - 27. kolejka
    24 lutego R8 Basket AZS Politechnika Kraków - Jamalex Polonia 1912 Leszno
    24 lutego Biofarm Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz
    24 lutego Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
    24 lutego Energa Kotwica Kołobrzeg - Polfarmex Kutno
    24 lutego Siarka Tarnobrzeg - KK Warszawa
    24 lutego KSK Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard
    24 lutego GKS Tychy - Sokół Łańcut
    24 lutego Piłka nożna - Premier League - 28. kolejka
    24 lutego Leicester City - Stoke City
    24 lutego AFC Bournemouth - Newcastle United
    24 lutego Brighton and Hove Albion - Swansea City
    24 lutego Burnley FC - Southampton
    24 lutego Liverpool FC - West Ham United
    24 lutego West Bromwich Albion - Huddersfield Town
    24 lutego Watford FC - Everton
    24 lutego Piłka ręczna - Liga Mistrzów - Liga Mistrzów, play-off - 1. mecze
    24 lutego Skjern Handbold - HC Motor Zaporoże
    24 lutego Montpellier HB - Abanca Ademar Leon