• użytkownik usunięty

Mecz koszykówki mężczyzn w ramach EBL BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Zielona Góra pora zacząć ! Będzie się działo !

• użytkownik usunięty BM Slam Stal: Mike Scott 18, Ivan Maraś 15, Michał Chyliński 14, Przemysław Żołnierewicz 10, Shawn King 8 (10 zb), Witalij Kowalenko 7, Michał Nowakowski 6, Blake Hamilton 3, Łukasz Majewski 0, Daniel Szymkiewicz 0, Dominik Grudziński 0.

Stelmet Enea BC: Darko Planinić 13, Boris Savović 12, Adam Hrycaniuk 11, Michał Sokołowski 10, Żeljko Sakić 8, Markel Starks 6, Łukasz Koszarek 5, Gabe DeVoe 4, Przemysław Zamojski 3, Jarosław Mokros 0.

Bardzo wyrównany mecz trzymający od jego początku w napięciu, aż do samego końca !
      Brawo Stalowcy za nieustępliwą walkę !

• użytkownik usunięty Czwarta kwarta: Stal - Stelmet 23:16. Po czterech kwartach wynik końcowy: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Zielona Góra 81:72. 9 pkt. przewagi Stali w meczu czołowych drużyn EBL ! Masa błędów w ataku z obu stron oraz w obronie. W zwycięstwie Stali zadecydowały zbiórki piłek w ataku Stali, które ostrowianie zbierali spod nosa zielonogórzanom !

• użytkownik usunięty Trzecia kwarta: Stal - Stelmet 15:17. Po trzech kwartach: 58:56 dla Stali Ostrów Wlkp. IV kwarta, będzie się działo !

• użytkownik usunięty Druga kwarta: Stal - Stelmet 28:19. Po dwóch kwartach (do przerwy) 43:39 dla Stali Ostrów Wlkp. Trwa zacięty mecz !

• zobacz wszystkie 5 komenarzy

Oglądam mecz koszykarzy EBL Start Lublin - GTK Gliwice. Tempo meczu dość szybkie, jak na ligę polską !

• użytkownik usunięty TBV Start Lublin - GTK Gliwice 85:73 (22:18, 18:16, 18:14, 27:25)

Start: Devonte Upson 19, Kacper Borowski 15, James Washington 15 (12 as), Anton Gaddefors 11, Wojciech Czerlonko 10, Mateusz Dziemba 8, Michael Gospodarek 5, Earvin Morris 2, Uros Mirković 0, Roman Szymański 0, Bartłomiej Pelczar 0.

GTK: Kacper Radwański 14, Myles Mack 10 (10 as), Damonte Dodd 10, Riley LaChance 9, Szymon Kiwilsza 9, Marek Piechowicz 8, Tanel Kurbas 7, Piotr Robak 4, Dawid Słupiński 2, Brian Dawkins 0, Mateusz Szlachetka 0.

• użytkownik usunięty TBV Start Lublin - GTK Gliwice 85:73 [22:18, 18:16, 18:14, 27:25]. W Lublinie szybki, dość dobry mecz koszykówki meżczyzn w ramach EBL.

• użytkownik usunięty IV kwarta: 27:25 dla TBV Startu Lublin. Po IV-ech kwartach 85:73 dla TBV Starti Lublin.

• użytkownik usunięty Trzecia kwarta: 18:14 dla TBV Start Lublin. Po III-ech kwartach 58:48 dla lublinian. Przed nami ostatnia IV kwarta.

• zobacz wszystkie 6 komenarzy

Obejrzałem ciekawy mecz w NBA (Amerykańska zawodowa koszykówka mężczyzn) Philadephia 76 (seven sixers) - Detroit Pistons 109:99. W tym meczu było mnóstwo siłowej koszykówki (walki pod tablicami), ale też wiele rzutów oddanych przez koszykarzy było przestrzelonych (niecelnych), co na tę ligę nie przystoi. Ja jednak oglądam mecze NBA !

Rozpoczął się mecz Cracovia Kraków - Miedź Legnica, w ramach 14 kolejki piłkarskiej e-klapy !

Oglądam dość ciekawy mecz koszykówki męskiej, polskiej - EBL Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza. Po dwóch kwartach prowadzi MKS Dąbrowa Gornicza 43:42 [19:15, 24:27]. Ślązacy w pewnym momencie w meczu prowadzili w hali w Gdyni, aż 18-oma punktami ! Wielki zryw gdynian, doprowadził wynik meczu do zaledwie jednego punktu przewagi dla MKS-u. Będzie się działo w kolejnych dwóch kwartach w tym meczu. Warto go dalej oglądać !

• użytkownik usunięty Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 76:86 (15:19, 27:24, 20:14, 14:29)

Arka: Deividas Dulkys 16, Josh Bostic 15, Krzysztof Szubarga 10, Marcel Ponitka 10, Robert Upshaw 10, Mikołaj Witliński 5, Adam Łapeta 4, James Florence 2, Dariusz Wyka 2, Jakub Garbacz 0.

MKS: Trey Davis 31, Cleveland Melvin 27, Mathieu Wojciechowski 9, Ben Richardson 8, Jakub Kobel 4, Bartłomiej Wołoszyn 3, Szymon Łukasiak 3, Mateusz Zębski 1, Michał Gabiński 0.

• użytkownik usunięty Koniec meczu Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 76:86 [15:19, 27:24, 20:14, 14:29]. Niespodzianka w Gdyni ? Niekoniecznie !

• użytkownik usunięty IV kwarta dla MKS-u Dąbrowa Górnicza 29:14 !

• użytkownik usunięty Trzecia kwarta 20:14 dla Arki Gdynia, która po III-ech kwartach prowadzi 62:57 z MKS Dąbrową Górniczą.

• zobacz wszystkie 7 komenarzy

Obejrzałem kawał dobrej koszykówki męskiej z NBA, w meczu - Golden State Warriors Oakland San Francisco - Minesota Timberwolves 116:99. Steven Curry, Klay Thompson, Kevin Durant, Dramond Green i spółka nie do zatrzymania. Kapitalne rzuty za 3 pkt., wsady do kosza rywala po kapitalnych zasłonach, rzuty "kelnerskie" i sporo innych zagrań technicznych, to magicy koszykówki z Oakland !

• użytkownik usunięty Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 116:99 (36:32, 25:26, 22:29, 33:12 !)
      (Durant 33, Curry 28, Thompson 22 - Wiggins 22, Butler 21, Okogie 15)
      83 pkt. wielkiego trio Golden State Warriors i wszystko w temacie !

W meczu 14 kolejki e-klapy Piast Gliwice - Wisła Kraków 1:0 do przerwy. Bramka dla Piasta Gliwice - Dziczek w 23 min. meczu głową.

W meczu 14 kolejki e-klasy (bardzo dobrym) Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:3 (2:1). Portowcy grali do końca i zasłużenie wygrali w Gdyni z Arką.

W ostatnim meczu pilkarskiej e-klapy Wisła Kraków remisuje u siebie (niespodziewanie) z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Mecz trwa.