Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gmk38 lubi Komentarz

  Obiektywna ocena Niemieckich dziennikarzy,w przeciwieństwie co do nie których złośliwych hejterów z Polski.

 • gmk38 lubi Komentarz

  Polsat jest tragiczną stacją!! Czołobitność wobec Nowogrodzkiej skutkuje wieloma bezsensownymi dalszymi działaniami. Stacją rządzi miernota, miałkość, serwilizm i oportunizm. Taka ma opinia o imperium Solorza.

 • gmk38 lubi Komentarz

  Płytka stacja Sbka Solorza Żaka. Borek najlepszy dzienikarz sportowy w tym kraju.

 • gmk38 napisał/a komentarz do Lech Poznań - Legia Warszawa

  Tempo ekstraklasy spada z roku na rok. Grają bardziej niby, technicznie lepiej to wygląda a tempo spada gry. Nigdy nie spodziewałem się, za tą naszą ligą fizyczną kiedyś będę tęsknił;(
  Teraz Ani fizycznie ani technicznie nie wychodzą ponad przeciętność. Więcej obcokrajowców...

 • gmk38 lubi Komentarz

  No to rusko obsrany po pachy :)

 • gmk38 lubi Komentarz

  Ciekawe jak to emilek zrobił że od razu dostał zielone światło od ligi rosyjskiej , manipulacja KGB działa sprawnie i ma się dobrze a Korwin Mikke ma cały czas kontakt z emilkiem bo to jest siatka szpiegowska na linii Leszno - Moskwa

 • gmk38 lubi Komentarz

  Gonić dziada, niech jadą australijczycy, bo bez Rawicza nigdzie nie pojadą.

 • gmk38 lubi Komentarz

  Jak Czaszkowski zostanie prezydentem to ministrem sportu ma być Sajfutdinow

 • gmk38 lubi Komentarz

  Brawo TVP. Tak dalej! Wykupić jeszcze prawa do polskich rund GP i SON. Żal mi ludzi którzy podłaopali prowokacje TVN i oPOzycji że zabrano 2 mld chorym na raka. Po pierwsze odkąd nie rządzi PO to na onkologie jest przeznaczane o wiele więcej pieniędzy. Po drugie dofinansowanie mediów publicznych było za każdych rządów. Ludzie by chcieli za darmo oglądać mistrzostwa świata i Europy w Piłce nożnej i eliminacje za darmo, to samo MŚ i Europy w lekkiej Atletyce Olimpiady letnie i zimowe wszyscy chcą za darmo nie płacąc abonamentu! Niech Ci sami spróbują nie zapłacić abonamentu za Canal Plus. To po 3 miesiącach wejdzie im komornik.

 • gmk38 lubi Komentarz

  widzę że cenzura o 2 dużych bańkach panuje....syfy....nie wstyd wam????

 • gmk38 lubi Komentarz

  W przekonaniu polskich lekarzy niemożliwe też jest niewzięcie łapówy. ...albo nieskorzystanie z wycieczki do Egiptu wzamian za wypisywanie leku określonej firmy na receptach.

 • gmk38 lubi Komentarz

  Media jak zwykle wyolbrzymiają zagrożenia i przedstawiają wybiórczo opinie "ekspertów", tak jak jest im w danej chwili na rękę. Nie są to niestety niezależne i obiektywne media, lecz media żerujące na strachu.

 • gmk38 lubi Komentarz

  Hej wp jakim prawem usunęliście mój wcześniejszy komentarz?? KOGO WY BRONICIE? ZBRODNIARZY Z PO??!!

 • gmk38 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Casus Makłowicz , czyli skundlony kucharz -bezpaństwowiec  ,,Casus Makłowicz
  Wybrane fragmenty książki Makłowicza , kolejny dowód, że nasz establishment jest na granicy kwestionowania sensu istnienia Polski, o ile tej granicy już nie przekroczył:

  W "Café Museum" Makłowicz pisze, że :

  właściwie to może być Polakiem, Węgrem, Chorwatem, Żydem, Sasem, Szwabem, Czechem i Rusinem, a nawet Grekiem i Chińczykiem, bo "cóż to komu może przeszkadzać?".

  I dalej pisze :

  Proste podziały narodowościowe to w naszej części świata rzecz stosunkowo nowa, wymysł początku XX wieku, kiedy na trupie Austro-Węgier powstawały nowe państwa. Przykładanie miary narodowej do ludzi, którzy mieszkali koło siebie, jest bez sensu.

  My jesteśmy przecież najbardziej skundlonym narodem Europy.

  (...) Ja akurat jestem świadom swojego pochodzenia. : Ojciec miał 14 lat, kiedy uciekł z domu, bo do Stanisławowa mieli wejść Sowieci i - jako Ukrainiec - w 1944 r. zapisał się do niemieckich formacji pomocniczych, Luftwaffe chyba ( Włodzimierz Makłowicz był ukraińskim nacjonalista-przyp.)

  Dojechał z nimi do południowych Niemiec, a kiedy tam pojawili się Amerykanie, powiedział, że nie jest Ukraińcem, tylko Polakiem, i pozwolono mu się oddalić .

  (…) Pytanie: czy niepodległość jest najważniejsza? Czy może skup butelek i pomyślność obywateli? Co po niepodległości bez sprawnego państwa?''

 • gmk38 lubi Komentarz

  lewicowa cdn;bedzie wywiad z Jerzym Urbanem i D.Tuskiem a może tak pan prezydent Warszawy Trzaskowski by opowiedzał co zrobił dla Warszawskiego sportu.nie mylić z LGBT.

 • gmk38 lubi Komentarz

  Kogo obchodzą żale tego starego zgreda? Dawajcie na SF kolejny wywiad z Marcinkiewiczem , będzie z was jeszcze większa beka

 • gmk38 lubi Komentarz

  No to magister od fikołków ma swojego "Urbana"?

 • gmk38 lubi Komentarz

  bo to taka ruda menda

 • gmk38 lubi Komentarz

  Jaki żużlowiec taki złodziej.

 • gmk38 lubi Komentarz

  Co tam się w tej Zielonej Górze wyprawia? Jak nie mordują to kradną.Oj Falubazy,Falubazy.Bójcie się Boga

 • gmk38 lubi Komentarz

  ale Zgardziński pośmiewisko z siebie zrobił... a falubazy złodziejaszkowi brawa biły... śmiech na całą Polskę

 • gmk38 lubi Komentarz

  magia falubazu mnie ekscytuje cały czas

 • gmk38 lubi Komentarz

  Nie wiem co ma w sobie ten klub, ale Alex Z + Marek M. + Zbigniew B. To chyba nie jest dobra wizytówka co ?

 • gmk38 lubi Komentarz

  Ten marny człowiek sam nie wie, co mówi i do czego dąży, wiec zapraszanie go do jakiegokolwiek wywiadu, a w tym przypadku żużlowego jest delikatnie mówiąc przegięciem!
  Ta jednostka zdradziła wszystko z czymkolwiek miała do czynienia. Począwszy od swoich przekonań, partii, opuszczeniem żony która zmagała się z chorobą nowotworową, skończywszy na zdradzie Ojczyzny przekazując tajne dane spekulantom z banku Goldman S., gdzie w dobie światowego kryzysu finansowego z 2007 bank ten dorobił się miliardów kosztem Skarbu Państwa. Wątek Isabel, chwalenie się publicznie życiem prywatnym, intymnym, unikanie alimentów, chowanie roweru i gaci po krzakach to już jest cyrk...
  Reasumując, on nawet w środowisku meneli spod budki z piwem nie ma żadnego poważania, a co mówić o innych środowiskach... Czy pomysł z wywiadem ma utożsamiać ten portal sportowy z osiągnieciami tej upadłej jednostki Panie Galewski? Ja tego kompletnie nie rozumiem. Szanujmy się!

 • gmk38 lubi Komentarz

  Nie wiem czy ten skompromitowany polityk, nie mający żadnych profesjonalnych związków z żużlem, jest właściwym rozmówcą dla serwisu zajmującego się tą dyscypliną sportową.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

PiSB

Dzięki za polecenie mojego komentarza. 10:20 stwierdzam jednak, że już jest usunięty, natomiast żadnego śladu nie ma, czy nie spodobał się autorowi, czy jakaś cenzura coś wymyśliła; ciekaw jestem, co by to mogło być powodem. Jeżeli jakoś łatwo znajdę gdzie i kogo zapytać wprost, dlaczego ten komentarz usunięty, to to zrobię. Jednak póki co - raz jeszcze dzięki, pozdrawiam - i miłego dnia mimo wszystko życzę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.