Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kibic Optymista

  Chyba należy zacząć od zmiany prezesa Polskiego Zwiążku Narciarskiego.
  Jak przewidywali oponenci obecnego prezesa podczas wyborów na to stanowisko Apoloniusz doprowadzi sporty zimowe do upadku.Jak widać czarna przepowiednia spełnia się.
  Henry

 • Kibic Optymista

  Chyba należy zacząć od zmiany prezesa Polskiego Zwiążku Narciarskiego.
  Jak przewidywali oponenci obecnego prezesa podczas wyborów na to stanowisko Apoloniusz doprowadzi sporty zimowe do upadku.Jak widać czarna przepowiednia spełnia się.
  Henry

 • Kibic Optymista napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Apoloniusz Tajner: Zatrudnienie Łukasza Kruczka było strzałem w "10"

  Nie narzekajmy, bo najgorsze jest przed nami. Przyczajony abnegat trenerski Kruczek czeka na ponowny angaż w miejsce Doleżala. To będzie nagroda za donosicielstwo w przeszłości na trenera Kuttina, gdy ten był trenerem kadry polskich skoczków. Kruczek był wówczas drugim trenerem.
  A co z naszym zapleczem. Skoro w sztabie trenerskim młodzieżowców pracuje były skoczek, bardzo "utalentowany i utytułowany" o nazwisku Tajner to trudno spodziewać się
  postępów z tej strony.
  Z wyjątkiem Fijasa, Lepisto i Hongachera pozostali trenerzy byli i są BEZRADNI wobec słabej formy polskich skoczków.
  Tacy utalentowani zawodnicy jak A. Małysz, K. Stoch, D. Kubacki, P. Żyła zawsze będą osiągać świetne wyniki niezależnie od kwalifikacji trenera i to fałszuje aktualną sytuację
  w polskich skokach narciarskich.
  Wzorem Grzegorza Laty prezes "przyspawał się" do swojego stołka i chyba z tego jest najbardziej zadowolony.
  Henry

 • Kibic Optymista napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Jacek Nawrocki: To nie jest koniec

  Godek już od pewnego czasu straciła skuteczność.Powinna być zmieniona na rezerwową zawodniczkę.Nieporadność kilku zawodniczek oraz trenera była delikatnie mówiąc denerwująca. Przypuszczam, ze Godek była liderką buntu zawodniczek w ubiegłym roku i dlatego trener nie zdjąl jej z boiska, oczywiście dla "świetego spokoju".
  Poziom zaprezentowany przez druzynę, za wyjatkiem Stysiak, był nie do zaakceptowania.
  Przecież to kadra narodowa. Pięć niewykorzystanych piłek meczowych to kompromitacja.Jeżeli dalej winowajczynie i winowajca będą "głaskani" to już nie warto oglądać meczów z ich udziałem.Potrzebny jest porządny "wstrząs" i wtedy są szanse na sukcesy.Niech ta kompromitacja będzie początkiem odrodzenia się zespołu na wzór dwukrotnych mistrzyń Europy, oczywiście z innym trenerem i przynajmniej częściowo odmienionym składzie.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.