Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Arkadiusz Mochocki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Czy ktokolwiek napisał, że Jastrzębski, rzucił na kolana, wielki Zenit? Chyba nie, choć Rosjan musiało zaboleć, gdy zwycięstwo było tak blisko, a przegrali, bo JSW walczył, do końca.

• Arkadiusz Mochocki lubi Komentarz

@Arkadiusz Mochocki: kto wie, czy właśnie fakt, że kwota była niepełna nie zaważył na tym, że kasy nie przyjęła. Podejrzewam, że nie uwzględniono odstetek.

Wisła powinna chyba zapłacić Serbce gotówką,bądź na konto(nie wierzę, by się nie dogadali) , a do tego przeprosić za to, że tak późno, by przyjęła pieniądze.

Rozumiem, że Suwalszczanie lepiej grają w przekroju sezonu, od MKS Będzin, ale tym razem to MKS Będzin był sprawcą, mega sensacji.

Jastrzębie i ZAKSA mają całkiem spore szanse na wygranie swoich grup i rozstawienie w ćwierćfinale, które pozwoliłoby uniknąć w tej fazie włoskich drużyn, tj. Cucine Lube oraz Perugii.

Znowu piękne chwile dla całej Polski!

Niech Niemiec wie, że ZAWSZE będzie za Polakiem.

Niemiecki teren znów podbity, brawo Kubacki!

Na tym polega piękno sportu . Nikt na nikogo nie krzyczy tylko pokazuje swoją klasę . Brawo Dawid .

Kiedyś Dawid wychodził bardzo wysoko z progu i spadał jak głaz. Teraz naprawdę w powietrzu prezentuje się super.

Jaka szkoda, że nc+ nie da nawet powtórki na otwartym kanale. Po co oni kupili siatkówkę. Oni od zawsze mieli piłkę. Oglądalność siatkówki w nc+ jest zerowa. Polsat przynajmniej robił powtórki z meczów.

Po 2 setach meczu z Treflem zwycięstwo Jastrzębskiego z Zenitem obstawiłbym w ciemno. Ale młoda polska siła pokazała że 2 sety to za mało żeby ich złamać. Więc byłem ostrożny. Wynik każdego seta był oczywisty już mniej więcej w połowie. Przyznam uczciwie że przy stanie 11:14 nie dawałem żadnych szans. Jakubie Bucki (i trenerze który go wpuściłeś) - szacun, respekt itp - pociągnąłeś zespół i załatwiliście ruskich pięknie. Po wylocie Leona i Andersona, Zenit jest przeciętną ruską drużyną i nasi solidni ligowcy powinni ich spokojnie ogrywać. Ten mecz sprawił mi wielką przyjemność oglądania i kibicowania. BRAWO,BRAWO, BRAWO!

Komentarz usunięty

Kosmiczny mecz, szczególnie w IV i V secie. Coś niesamowitego, finał Super Ligi włoskiej byłby chyba w cieniu, nieprawdopodobne wymiany ciosów z obu stron, nieziemskie obrony ataków przez Jastrzębian, a w Kazaniu przez Ngapetha, wyjaca z zachwytu publika. Totalny odlot. A końcówka teabreka to jak w hororach Hitchocka, Kazań ma piłkę meczowa przy stanie 14:9. Ngapeth daje show, wali z całej siły w ekstazie z byka głowa w słupek, dobrze że ten był osłonięty- tego jeszcze nie grali. I tu następuje końcowe szczytowanie, atomowe serwisy bohatera meczu Kuby Buckiego - wymiany ciosów i nieprawdopodobna gra w obronie z obu stron, ale to jednak Jastrzębianie wygrywaja 16:14. Galaktyka, chwała Jastrzębskiemu, no i trenerowi Slobo Kovacowi, który trafił w 10-tkę ze zmianami. W połowie III seta wycofał nieźle grajacych Konarskiego i Fromma, a wprowadził Buckiego i Lyneela, to potrafi tylko trener z najwyższej światowej półki. Atakujacy Kuba Bucki to galaktyka, ale i pozostali wspaniali.

• Arkadiusz Mochocki napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: kosmiczny mecz graczy Jastrzębskiego Węgla. Obronili pięć piłek meczowych i pokonali wielki Zenit Kazań!

@kristobal: Doczytałem lepiej, i wszystko wskazuje, że to Ty masz rację(najpierw bilans zwycięstw, a potem pkt) . Pozdrawiam.

Mówiłem że Zenit obecnie to kolos na glinianych nogach, chociaż zagrali dziś dość przyzwoicie, ale mega szacun dla Jastrzębia za to co zrobili szczególnie w tie-breaku i tak się kończy niewykorzystanie 5 piłek meczowych, tym razem z korzyścią dla nas. Rewanż u siebie powinien być jeszcze łatwiejszy i 1ms. w grupie, oby!

Kazań może mieć kłopoty z awansem do play-off LM. Nie może sobie pozwolić już na porażkę.
    Tabela do poprawienia, Kazań mimo większej ilości punktów jest trzeci, gdyż wygrał jeden mecz, a drużyna z Maaseik dwa i to ona jest wyżej w tabeli.

@Arkadiusz Mochocki: a w poście sam sobie zaprzeczasz ;-) moim zdaniem w FIVB, CEV i w Rosji jest dobry system, a u nas i we Włoszech błędny. Teoretycznie zespół z Bydgoszczy nie wygrywając żadnego meczu w lidze mógłby się utrzymać w niej, jeśli tylko uciułałby jeden punkt więcej niż drugi najgorszy zespół. Tak samo zespół, który nie przegrałby żadnego meczu w lidze, mógłby nie wygrać fazy zasadniczej.

@kristobal: Raczej jest dobrze. W Plus Lidze też najpierw liczą się pkt, a potem bilans zwycięstw(podobnie we Włoszech, a inaczej z kolei w Rosji).

O ile JSW nie zaliczy wpadki, z Turkami i Belgami-w rewanżu, nie musi nawet wygrywać, by zająć 1 miejsce w grupie, bo będzie mieć, lepszy bilans zwycięstw,przy 14 pkt.

Nawrockiego ocenić w pełni rzetelnie nie potrafię, ale reprezentacja potrzebuje już chyba w tym momencie mocniejszego nazwiska z zagranicy. A Kuba Bednaruk? No cóż, raz że jest po trosze sędzią w swojej sprawie, bo to przecież atak na polską myśl szkoleniową, która jak powszechnie uważają wszyscy polscy trenerzy jest genialna. Dwa, że będą prezesem Będzina powiedziałbym Panu Bednarukowi: zajmij się trenerze tym, za co Ci płacimy, bo drużyna którą trenujesz gra jak kupa g...

Szok. Jak można takie bzdury mówić: "Jeśli trener doprowadza do sytuacji, że w czwartym secie mamy siedem okazji do skończenia meczu na 3:1, to co jeszcze może zrobić? Wyjść na boisko i zaatakować? - pyta retorycznie Bednaruk" . Czyli to trener a nie zawodniczki wg JB doprowadził do meczboli. Otóż nie. Pan "trener" nic kompletnie nic nie zrobił. To same zawodniczki tak dobrze zagrały. Ale jeśli wpadły w panikę przy piłkach meczowych to psim obowiązkiem panie Bednaruk jest pomoc trenera i sztabu. To psim obowiązkiem trenera jest reagować na formę zawodniczek. Czy brak, choć próby, zmiany Smarzek, która grała piach miał ją skompromitować, upokorzyć? Co miał na celu "pan trener" nie robiąc zmian.
    A jeśli i Nawrockiego ogarnęła panika i nie miał pomysłu jak pomóc drużynie to należy się do tego honorowo przyznać.
    Nawrocki jak i obecnie Bednaruk są trenerami odpowiednimi do pewnego momentu. Potem stają się hamulcowymi.
    Kiedyś bronilem Bednaruka gdy wywalili go z Warszawy ale okazuje się, że mieli rację, bo nie robi żadnych wyników oprócz walki o brak spadku z ligi.

Jak Nawrocki pomagał skrzydłowym;
    Turcja-108 ataków skrzydłowych
    Polska-143 ataki
    Widać jak na dłoni, że wysiłek naszej trójki był zdecydowanie większy.
    Rekcja trenerów była akurat odwrotna, Guidetti wpuścił rezerwy na 9 akcji.
    Nawrocki zaledwie na 3 akcje.

W zeszłym Roku, Trefl Gdańsk przegrał ćwierćfinał , z Zenitem Kazań-dopiero po złotym secie. Tak więc Polski Zespół to nie byle kto, i JSW powinien powalczyć.

Trzymam kciuki za ustawiczny rozwój. Rośnie nam genialna siatkarka.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.