Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jarek Witkowski napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Włoskie media po meczu Napoli - Genk: Milik show! Zachwyty nad polskim napastnikiem

  Franc F nie zauważa

 • Jarek Witkowski napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Napoli - Genk: Arkadiusz Milik zaliczył kapitalny powrót. Wysokie noty polskiego napastnika

  France jak zwykle nie zauważyły

 • Jarek Witkowski napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: SSC Napoli - Genk. Wielki wieczór Arkadiusza Milika

  a teraz poczytajcie France szajsball i zobaczycie jak pięknie zmilczeli Milika

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Oprócz że po ciężkiej kontuzji ciężko mu było wrócić do gry to jeszcze trafił na zbuntowanych chamów decydentów.

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Stać nas było w Argentynie na mistrzostwo świata. Gmoch je 'przekombinował'.

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  A kogo interesuje komentarz tego "spirytusmana"?

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  tomaszewski szkoda komentować ciebie mitomanie. Odłóż leki bo ci szkodzą.

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Ta lista to jakiś stek bzdur i najwidoczniej ma na celu narobić medialnego szumu.
  Lewy poza dziesiątką?? Kto tam głosuje?? Ameby?? Margines społeczny?? Pijacy? Narkomanie?? Już brakuje słów ta ten cyrk, który jest przez tych idiotów kreowany. To jest totalna dyskryminacja, banda chorych umysłowo ludzi którzy nie wiedzą co to ciężka praca.

 • Jarek Witkowski napisał/a komentarz do Złota Piłka. Fałszywka czy oryginał? W sieci pojawiły się wyniki plebiscytu. Lewandowski się zdziwi

  głosują dziennikarze z Malediwów, Pernambuco i Nepalu, oczywiście wszyscy mają jednakowy dostęp do informacji i nic innego nie robią tylko oglądają mecze
  FF robi propagandowy szum i na szumie zarabia
  czy my musimy się tym podniecać?

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Pierd... farmazonów przez p.Janka i mu podobnych,kogo byśmy nie wylosowali to trzeba grać o zwycięstwo w każdym meczu,to są Mistrzostwa Europy które rządzą się swoimi prawami.Po losowaniu przed ostatnimi MŚ byliśmy zadowoleni że mamy łatwą grupę,a jak się skończyło każdy wie.Jeśli mamy coś ugrać na tych mistrzostwach to trzeba walczyć na maxa z każdym ,i jeśli już spadać to lepiej z wysokiego konia.W końcu się dowiemy na co tak naprawdę stać kadrę Brzęczka.Także darujcie sobie pseudo eksperci swoje bezsensowne analizy.

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Pan Tomaszewki tak cos mi sie wydaje powinien juz ze sceny zejsc i Kapciuszki załozyc bo z wiekiem pierdo.. bzdury

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Losowanie bylo bardzo dobre. Szwecja to wraz z Czechami najsłabsza drużyna z trzeciego koszyka. Oni swoj szczyt ponad stan osiągnęli w MS (nic dwa razy sie nie zdarza) po czym starsi odeszli a na Isaka czy Kulusevskiego jeszcze za wcześnie zwłaszcza z trenerem betonem murarzem Z czwartego tez lepiej trafić na gospodarza Irlandię (a najprędzej będzie to Słowacja) niż np do grupy z której z baraży mogła by wejśc niesamowita na papierze Norwegia.
  A drugi mecz w grupie gdy do fazy pucharowej awansuje 16/24 nigdy nie może być meczem o wszystko bo nawet z 1 pkt będzie możliwe wyjście z grupy

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Oho alfa i omega skomentował losowanie. Może jeszcze jakieś wykresy na ekranach wyrysuja... w końcu to takie modne

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Pan Tomaszewski niestety traci chwilami kontakt z rzeczywistością

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Śmieszą mnie takie komentarze "Hiszpania nam nie leży" "Ze Szwecją o 2 miejsce" "Barażysta to będzie pionek do bicia" :) Bo czemu niby Hiszpania miała by nam nie leżeć bo co bo 6-0 dostaliśmy wciry prawie dekade temu kiedy prawdopodobnie na Hiszpanie nie było mocnych drużyn i mało kto byłby wstanie się im postawić wtedy! meczów z przed ćwierćwiecza nawet niema co brać pod uwage bo to są 2 rózne druzyny i wogóle inna piłka a teraz Hiszpania nieprezentuje jakiejś kosmicznej piłki meczyła się strasznie w swojej grupie eliminacyjnej mimo że gołym okiem tego nie widać to mieli problemy z Malta(wyjazd) ledwo zdobyli 4 pkt z Norwegią czyli druzynie potencjałem zblizoną do nas ze Szwecja raz uratowali remis w doliczonym czasie gry,meczarnie na Rumunii kiedy ta jeszcze jako tako była w walce o awans.Patrząc na tą grupe to hierachia wydaje się taka i nie będzie przesadzona ani zawyzona Hiszpania potem nieznacznie Polska i Szwecja i barazysta który moze troszke namieszac faworytom daleko nie trzeba szukać by wiedzieć że na turniejach tej rangi niema słabych zespołów a faworyci na papierze są tylko faworytami na papierze patrz.Polska i Niemcy na MŚ ehhh.Ludzie to jest turniej który odbędzie się za ponad pół roku przed Euro 2016 tez mało kto wierzył ze prawie ogramy w ćwiercfinale przyszłego triumfatora tamtej imprezy w dodatku w rzutach karnych a ta grupa która teraz ammy do złudzenia przypomina tamtą z 2016 roku anwet układ meczów w grupie jest taki sam na pocztek kopciuszek(wtedy Irlanida płn.) potem

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Jedziemy po mistrzostwo czy na mistrzostwa? "Trzeba bić się na całego i do upadłego", a co osiągniemy to inna sprawa. Kalkulować to obrzydliwe i niesportowe.

 • Jarek Witkowski napisał/a komentarz do Losowanie EURO 2020. Marek Wawrzynowski: Wyjście z grupy będzie dla nas sukcesem (felieton)

  strach obleciał
  asekuracja żeby powiedzieć po przegranej a nie mówiłem
  to jest piłka
  historia nie gra, historia leży na cmentarzach
  zestawienia i statystyki nie grają
  albo ma się chęć do gry albo trzęsie gaciami

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Wawrzynowski, przez długi czas lasowales młodym mózgi i większość w to uwierzyła, że mamy wyjątkowe pokolenie piłkarzy i stać nas na walkę o medale na dużych imprezach, a teraz wyjście z grupy będzie trudne?

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Nie wiem ile jest w tym prawdy ale słyszałem,że sukces na takich imprezach zdobywa się dobrą grą,a nie dobrym losowaniem.

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Nie wiem ile jest w tym prawdy ale słyszałem,że sukces na takich imprezach zdobywa się dobrą grą,a nie dobrym losowaniem.

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Boże jak on jest glupi

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Kto czyta wypowiedzi tego bałwana? Chyba tylko inteligencja pisowska. Ten sam poziom.

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Kogo obchodzi jego zdanie

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Żadna z tych drużyn nie jest zagrożeniem dla "Orłów Brzęczka"! Rozniesiemy ich w proch i pył!

 • Jarek Witkowski lubi Komentarz

  Panie Tomaszewski- Prawdziwy sportowiec nie może zakładać porażki, należy walczyć zawsze o zwycięstwo. Takie gadanie to klucz do porażki i zniechęcenia, niweczenie pracy psychologa (o ile takiego PZPN zapewnia na zgrupowaniach). Granie z zakodowaną przegraną sensu nie ma. Każdy zespół jest do ogrania ale piłka mimo, że okrągła, jest popychana także wrzaskiem kibiców. I w tym widzę porażkę, niemożność wyjścia z grupy, bo jeśli mecze będą w Hiszpanii i w Irlandii a wg wszelkiego prawdopodobieństwa Irlandia zagra, no to z grupy Polacy nie wyjdą tracąc punkty tak z Hiszpanami jak i z Irlandią. Polscy robotnicy najemni na stadionach będą w porażającej mniejszości. Scenariusze z innym zespołami dają jakąś szansę (nikłą) wyjścia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.