Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • katnus lubi Komentarz

  Zawinił Pawlicki a wygwizdali Zmarzlika...... ŻENADA.Myślałem że w Lesznie są normalni kibice a nie takie buractwo i chamstwo. Tyle w temacie.

 • katnus lubi Komentarz

  W Indywidualnych Mistrzostwach Polski po prostu nie wypada gwizdać. Czym Bartek zawinił? Przecież to nie on podejmował decyzję o wykluczeniu Piotra. Jak dla mnie żałosne zachowanie sporej części kibiców.

 • katnus lubi Komentarz

  Problem w tym ze w lesznie nikt nie mysli;p

 • katnus lubi Komentarz

  Pięknie napisane najlepszy polski żużlowiec ostatnich lat nasz Bartek Zmarzlik nasza duma cała przyszłość przed nim

 • katnus lubi Komentarz

  A co ma to czy wiedział czy nie do tego,że w tej formule w 75% IMP nie zostaje najlepszy żużlowiec.

 • katnus lubi Komentarz

  Brąz IMŚ jest więcej wart niż 10 IMP. Psycha nie jest jego problemem. Problemem jest robienie z dyscypliny farsy gdzie wygrywa przypadkowy zawodnik. Ponadto jak zakończy karierę to tego IMP nikt nie będzie oglądał. Przecież z tych 9 tys. połowa weszła za darmo by frekwencje ratować a kolejna połowa przyszła Zmarzlika wygwizdać, zaczęli już na prezentacji.

 • katnus lubi Komentarz

  Najlepszym jest ten co ma najwięcej punktów. Formuł IMP czyni z tego turnieju farse.

 • katnus lubi Komentarz

  Widać, ze dostajesz "biegunki" widząc tak doskonałą jazdę Bartka Zmarzlika. Ale stawiany przez ciebie przed zawodami Piotr Protasiewicz pozostał daleko w tyle.

 • katnus lubi Komentarz

  Pawlicki dziabnoł Bartka,ze ten poleciał na bande a w wywiadzie mowi,ze go nie dotknoł aszhloch.....

 • katnus lubi Komentarz

  Gollob 8 złot ale w formule 20 biegów...Ja myslałem,ze on w takiej jak teraz formule zdobywał...To juz nie jest dla mnie taki kozak w IMP.Jakby Bartek jechał w takiej jak Tomek miałby juz w wieku 24 lat 4 tytuły...To zmienia postać rzeczy diamtralnie.

 • katnus lubi Komentarz

  Przestań filozofować , płacze to jak na razie Pawlicki który sam jeździ jak terrorysta i ma kompleks Zmarzlika bo ten go nakłada czapką pod każdym względem .

 • katnus lubi Komentarz

  A dla mnie to do wymiany jest zapis , że IMP odbywają się na torze DMP . Bo jedno do drugiego się ma nijak . Mistrzostwa ekstraligi potwierdziły kto jest najlepszym zawodnikiem w Polsce . Było równo wszyscy przyjechali na tor na którym nie jeżdżą w ciągu roku no może po za małymi epizodami , i tam trzeba było się przełożyć , poznać ścieżki i umiejętnie poruszać się po torze . Kołodziej tam praktycznie nie istniał , Zmarzlik wygrał . Wczoraj nie wygrał najlepszy tylko ten który zna doskonale Leszczyński tor i to że Janek tam jeździć umie to my wszyscy wiemy . Został mistrzem i ja osobiście mu gratuluje , bo bardzo lubię tego zawodnika zresztą po 3 seriach napisałem że Koldi wygra i wszystkich pogodzi , bo taka jest formuła tego tego turnieju . A Pawlicki to chyba myśli że jest świętą krową a to on zawinił wchodzą ostro pod Zmarzlika , tak jak zresztą nie słusznie został wykluczony Miedziński . Bo ja pytam z jakiej racji ? na powtórkach widać że Pawlicki był z tyłu i schodził do małej kładąc się na Miedziaka . Miedziak wszedł piką ale było miejsce i nikomu nic nie zrobił a że się wynosił to tak działa siła odśrodkowa i go wyciągnęło . Pieszczka nawet nie rysnął a w powtórkach widać że to Przemek zmieniał tor jazdy bo chciał założyć Pieszczka schodząc do małej ale nie spodziewał się że tam jest Miedziak i się położył na niego . I jak słyszę takie głupie komentarze Jabłońskiego że to wina Miedziaka to ja się pytam gdzie ? w czym ? co zrobił ?

 • katnus lubi Komentarz

  3 lata pod rząd nawyższa średnia w elidze. Wicemistrz Świata. To po co charczysz???? Jest najlepszy mimo że nie ma tego tytułu. Żółć ci się ulała.

 • katnus lubi Komentarz

  Pawlickiemu pozostały tylko krokodyle łzy.

 • katnus lubi Komentarz

  Po za tym o czym my rozmawiamy ? Zmarzlik jako 16 latek zadebiutował w ekstralidze zdobył jako junior 51 punktów , nikt w historii żużla tego nie dokonał . W wieku 17 lat stanął na 3 miejscu podium w GP w Gorzowie , rok później wygrał . W cyklu stałym uczestnikiem jest dopiero 3 sezon z czego 2 medalowe brąz i srebro . ściga się 8 lat podsumujemy go albo zaczniemy porównywać z Gollobem jak skończy karierę . My zamiast się cieszyć że mamy talent w Polsce i nie jeden to potrafimy się tylko wyzywać . O taka mentalność Polska .

 • katnus lubi Komentarz

  Kibicom leszczyńskim trudna do przełknięcia była słaba jazda Piotrka Pawlickiego. Tylko on był widziany w roli mistrza. Wygrana Janusza Kołodzieja nie koiła ich smutków wszak, to zawodnik leszczyńskiej drużyny, jednak to najemnik z innego Klubu.

 • katnus lubi Komentarz

  Co to za powiedzenie jechałem swoim torem ? jakiś osobisty Pawlickiego ? mówi się tyle o żużlu a w tym sporcie walka odbywa się na całej szerokości i dlugości toru . Pawlicki popełnił błąd bo byl z tyłu i widział że jest ciasno bo Przemo zamykał Bartka a mimo to perfidnie się wpierd....lił w Zmarzlika i taka jest prawda i o swoim torze to on może mówić jak sobie na podwórku zrobi . Taka nietykalska Leszczyńska krowa nie byk .

 • katnus lubi Komentarz

  W tej pigułce zabrakło słowa o skandalicznym zachowaniu leszczyńskich kibiców. Szowinizm w najgorszym wydaniu, obiektywizmu za grosz. Żal było na to patrzeć. Drużynę może i mają mistrzowską, ale samym do mistrzostwa daleko. Dno, wstyd, kompromitacja.

 • katnus lubi Komentarz

  Dopóki formuła jest taka, jaka jest to nie ma sensu wypisywanie, kto był lepszy/gorszy, itp. Zawody w tej formule wygrał Kołodziej. Kropka. Pytanie, czy ta formuła jest sprawiedliwa? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ale jako bezstronny w tym przypadku kibic pokusiłbym się o przemyślenie nieco bardziej oddającej "stan faktyczny" na dany dzień. Tyczy się to zarówno formuły IMP, jak również GP, gdzie np. w Warszawie wygrał Madsen (przywożąc jedyną trójkę w finale) mimo, że dwóch zawodników miało więcej punktów na koncie.
  Przy samej formule układania biegów (dwa półfinały w GP vs bieg dodatkowy w IMP) bym nie gmerał, to sensowne rozwiązanie pozwalające na jakiś "wypadek przy pracy" zawodnikom, którzy przecież nie są maszynami, za to system punktowania i wyłaniania zwycięzcy można chyba nieco "urealnić".
  Finał można by punktować podwójnie, a zwycięzcą zostawałby ten, kto ma po nim najwięcej punktów (wynik finału przy równych punktach dwóch lub więcej zawodników).
  Raz, że uniknęlibyśmy biegów "o pietruszkę" w formule 20 biegów (np. prowadzący przed ostatnią serią jedzie w biegu 17, zgarnia 3 i jest po zawodach).
  Dwa, że mamy jednak te dwa dodatkowe emocjonujące biegi decydujące o wyniku końcowym.
  Trzy, że unikamy "przypadkowych" rozstrzygnięć i tytuł/rundę wygrywa zawodnik najlepszy na przestrzeni całych zawodów.

 • katnus lubi Komentarz

  Gratulacje dla Koldiego, ale nigdy nie przekonam się do tych biegów finałowych. Wiadomo, kto tego dnia jeździł jak prawdziwy mistrz Polski. Myślałem, że będzie do trzech razy sztuka, gdyż Zmarzlik już dwa razy był najlepszy, ale okazuje się, że ta zasada nie zadziałała. Możliwe, że Bartek będzie jak Hitchcock czy Kubrick - wybitni reżyserzy, którzy nigdy nie dostali Oscara. I tak Zmarzlik zostanie wielokrotnym mistrzem świata, a nie będzie miał złota w IMP. Obym się mylił.

 • katnus lubi Komentarz

  W kazdych czasach sa mistrzowie.Bartek jedzi w Taiem woffinden który jest jednym z najlepszych w historii tego sportu i może bpobić rekord Maugera np i Gollob może mu sznurówki zawiązać.Skąd wiesz jakby Gollob jezdził no skąd możesz wiedziec???? Powiem ci tyle 1 złoty medal to ma Chris Holder.Jakby był dobry to by nie miał 1 tytułu tylko......O IMS decyduje nie tylko sprzet ale podejscie mentalne,talent,psychika mega ważna co widac brak u Zmarzlika,mechanicy,wszytsko...Gollob talentowo to pierwsza 3-4 w historii ale jak wezmisz medale to na wikipedii pod koniec 20 jest i to sa fakty...

 • katnus lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.