Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rogoMKS otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Może i mam "naście" lat. Może i mam staroświeckie poglądy. Ale w moich czasach jak ktoś był "inny", to się z tym nie obnosił. Jestem inny od wszystkich, i mam do tego prawo. Ale dlaczego mam się tym chwalić i propagować to innym? Czy odbiegając od żużla, kibic np.Lecha nosi swoje barwy w Warszawie? Albo odwrotnie? Nie, bo jesteś tam w mniejszości. Także nie mam nic do tego całego lpg ;-) ,ale bądźmy normalni. I nie ma tu znaczenia, którzy kibice mają takie vlepki. Pewnie mają je nawet kibice innych dyscyplin. Nie nawołuję do nienawiści na tle sexualności, ale może warto pomyśleć, że jest to reakcja na tak bardzo rozpowszechnione akcje, marsze i inne publiczne demonstracje swoich poglądów?

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Wiem z kim bedzie nastepny wywiad na SF :}}}

 • rogoMKS lubi Komentarz

  A czy wiecie, że w Polsce legalnie (sic!) działa Komunistyczna Partia Polski???!!! I nic... I żaden OMZRiK z kulawą nogą nie piśnie ani słówka? Kto im tego zabrania?

 • rogoMKS lubi Komentarz

  OMZRiK to lewacki twór który nastawiony jest na piętnowanie prawej strony społeczeństwa! Gdy przestępstw tego typu dopuszcza się lewactwo, te klowny z OMZRiK, odwracają swoje puste lewackie dzbany i udają że nic się nie dzieje!

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Najpierw wywiad z "alymenty mnie wykończą" Marcinkiewiczem a teraz to goowno. Następny brefing byłego prezydenta Słupska na temat : czy siodełka muszą być wymagane czyli łączymy sport z relaksem.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Organizacja której prezes zwiał do Norwegii przed więzieniem za malwersacje finansowe i udaje tam prześladowanego geja już dawno powinna być zdelegalizowana!

 • rogoMKS lubi Komentarz

  I tutaj kibice MAJĄ RACJĘ. Popieram ich działanie.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Ten instytut był założony i rządzony przez przestępcę. Takimi ludźmi trzeba się zajmować i do pierdla pakować. Ta organizacja jest niebezpieczna.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Nie widzę nic zego we wlepce "zakaz pedałowania" A to ten Instytut, którego prezes miala zarzuty o malwersację i uciekłl z kraju? Jakaś chora organizacja

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Brawo kibice Stali Gorzów ! Zwalczać marksizm "kulturowy" na każdym kroku życia publicznego NIE BAĆ SIĘ ! Chłopak-dziewczyna NORMALNA RODZINA !

 • rogoMKS napisał/a komentarz do Żużel. Homofobiczna wlepka stowarzyszenia kibiców Stali. A mieli promować klub, miasto i kulturę kibicowania

  A może ośrodek zajmie się sprawą swojego prezesa i powodów dla których uciekł do Norwegii?

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Spodziewaliśmy się zdecydowanie więcej po tej sympatycznej zawodniczce.Na pewno nie można było jej odmówić ambicji,w każdym meczu dawała maxa.W obronie była mocna,ale w ataku zabrakło jakości. Dziękujemy i życzymy powodzenia. ps. Pożegnała się z Polską z przytupem ;-)

 • rogoMKS lubi Komentarz

  No to już wiemy czemu w LM było 0-6 i te wszystkie kontuzje - zamiast chlać trzeba grać!
  ha,ha...
  powodzenia w Danii

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Dziękujemy Mii za 2 lata w biało- zielonych barwach :) - choć do Alesii dużo Jej brakowało !!!
  Ruch raczej do przewidzenia ( pewnie i Ewa odejdzie a Vala ponoć do JKS ? ) .
  Zwolniło się miejsce i budżet - najpilniejsze wzmocnienia do środek rozegrania i doświadczona bramkarka ! c.d.n

 • rogoMKS lubi Komentarz

  @Mistrz z Lublina: takie szukające rozumu :)?

 • rogoMKS lubi Komentarz

  @Kielecki wstyd krogulec: Ale musi piec cie d...sko z tym Karbownikiem. Jakie to uczucie myśleć że młody talent (Klimala) żeby zdobyć mistrzostwo musi przejść do innego klubu bo w swojej rodzimej padace nie ma na to szans?

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Jaga. Czytaj artykuły ze zrozumieniem. Tu chodzi o Zielińskiego z Napoli a nie Jacka z Legii :))))

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Jaga. Zajrzałem tu wyłącznie dlatego, żeby sprawdzić czy jesteś z tym swoim Buuuuuuuchaaaa . Bez pudła. Żeby nie nasz wspaniały klub nie istniał byś. Napisz coś o Jadze, o Buksie :))) Co zrobisz jak Twoje dzieci uciekną z tego popierdowa do Warszawy i przyjdą na Legię ? Jest jakaś strona Jagi ? Chyba nie bo zawsze tu jesteś, daj namiary, chętnie się jak ty na Legie wyrz.....Nie komentuję twoich głupot mimo, że mimo woli czytam. Jesteś zakłamany, u nas na forum siedzisz cicho a tu jak nikt nie widzi lżysz wszystko i wszystkich. Szkoda, że na to nie ma leków.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Kmita do cymbergaja,a nie pisania na medialnych łamach.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Jedyny Polski zawodnik który pasuje do Barcy to tylko Zieliński. Bardziej nawet od Lewgo on tam pasuje.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  @freddy kruger: Chuck Norris kiedyś kopnął twoja stara z pół obrotu jego noga nabrała prędkości światła i zabiła ciebie nad Pacyfikiem

 • rogoMKS napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Efektowne transfery Perły. Zagraniczny zaciąg w Lublinie

  @Observator: Nie, gdzie ja twierdzę, że to było niestosowne? :) Napisałeś tylko, że "jest turystką", na co ja odpowiedziałem nawet nie negując Twojej opinii, że jeszcze jest młoda, do tego dynamiczna, więc (w domyśle) możemy mimo wszystko mieć z niej pociechę. A wpis widzę, że faktycznie zniknął. Odkąd SF wprowadziły "ulepszenia" na forum, zaczęły się dziać cyrki.

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Buta Vivoków jest po prostu porażająca,nie wiadomo czy w ogóle wystartują i kim będą grać (Bertus miesiąc temu mówił że potrzebuje trzech tygodni żeby podliczyć długi i wierzycieli - minął miesiąc i nada liczy i słucha melodyjki z infolinii PGE), skład sypie im się jak domek z kart ale mimo to z - nieuzasadnioną już - wyższością patrzą na takie Puławy które już w tym sezonie mają okazję do pierwszego tzw. wycierania parkietu kieleckimi. Są już bardzo poważne sygnały i opinia publiczna jest już przygotowywana na opcję młodzieżową bo tylko na takich zawodników będzie Vive stać (a nawet i to nie jest pewne) i powoli kształtuje się już polityka informacyjna która będzie urabiać ludzi wizją "młodego bardzo ambitnego zespołu który wróci na szczyt w 5 lat" :) Surgiel , Kaczor i Pehlivan w Puławach nie będą wiedzieli jak się nazywają:)

 • rogoMKS lubi Komentarz

  Raczej niemożliwe. Ale gdyby to stało się prawdą... To nie wiedziałbym czy się śmiać(Vive) czy płakać(Azoty). Być może to plotka kontrolowana, wypuszczona w celu osiągnięcia zupełnie innego celu (zwrócenie uwagi, darmowa reklama). Kiedyś czytałem o takich plotkach i było tam podkreślone, że taka plotka nie może być z kosmosu - musi mieć jakiś prawdziwy choć mały punkt zaczepienia. Kiedyś Vive szykowało się na podbój kosmosu z 112312 sponsorami w kolejce,a dziś? Przeprowadza do mniejszego biura i i rzekoma oferta od Azotów. Z niecierpliwością czekam na rozwój wydarzeń :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.