Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  wy sq... ny, które wcale nie pomagają, a tylko ujadają. Chwała Lewandowskim za to co robią. Wciąż niewielu pomaga, właściciel Virgin (samoloty, pociągi, sieć telefoniczna) żebra o dotację od rządu brytyjskiego, za straty w zarobkach. To tak dla kontrastu.
  Rzygać chce się jak widzę takie komentarze. Wojownicy internetowi.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Ania i Robert zawsze byli wielcy w pomaganiu innym a teraz widać kto kto , szkoda tylko że na tym niebie nie widać żadnych gwiazd , gwiazdeczek i innych ..........

 • Sonia Sonta napisał/a komentarz do Koronawirus. W drużynie z Lewandowskimi. Każda pomoc się liczy

  Dziękujemy. To piękny gest solidarności z walką z koronawirusem. Macie wielkie serca. To nie pierwsza pomoc a Waszej strony. Chore dzieci,remont w CZD i wiele innych form pomocy. Gdyby każdy dołożył jeszcze coś od siebie zamiast krytykować to byłoby łatwiej organizować prace zwalczające tego strasznego wirusa. To jest olbrzymia kwota,którą mam nadzieję szpitale wykorzystają we właściwy sposób.Dziękujemy raz jeszcze Państwu Lewandowskim,Kubie Błaszczykowskiemu i innym ofiarodawcom. Jesteście wielcy.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Zdrówka Robert wracaj szybko do pełni sił

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Robert wracaj do zdrowia! Wszyscy normalni ludzie, życzą Ci szybkiego powrotu do najwyższej formy.

 • Sonia Sonta

  Nie tylko kibice Bayernu są w szoku,my także. Myślę ,ze Pan Robert to silny facet i naprawdę szybko dojdzie do formy a lekarze zrobią wszystko aby ta kontuzja nie zostawiła śladów. Wsparcie dla Pani Ani bo ona także tego potrzebuje.Byłam ostatnio na dalekim kontynencie gdzie futbol to jak religia i na hasło skąd jesteś to od razu odzew -aaa Lewandowski!!. To najlepsza wizytówka naszego kraju. Cieszmy się ,że go mamy. Panie Robercie zdrowia.

 • Sonia Sonta otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Sonia Sonta napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bardzo to przeżywam. Życzę Panu Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia. Tak cieszyłam się z wczorajszej,tego meczu z Chelsea. Trzymam kciuki za nasz skarb narodowy. Panie Robercie musi być dobrze. Zdrowie najważniejsze.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Za 30 milionów kupuje się talent do szlifowania , szlifował go Gatusso przyszedł następny stary dziad zmienił taktykę , ustawił Piątka w lini i od tego momentu czar prysł . Czy to jest wina Piątka - w żadnym przypadku ! Drugim problemem jest to że nikt w Milanie nie chciał grać na Piątka z wyjątkiem Susso (który jeszcze lepiej się zachował niż Krzysiek że jak nie ma miejsca w składzie i się nie podoba nie będzie grał po 45 min i czeka na transfer - tak powinien zrobić Piątek). Problem Piątka pojawił się też z odejściem Cutrone (gwiazdeczki włoskiej) co dało do myślenia innym agentom piłkarzy Milanu że nie będą grać na Piątka podbijając jego wartość - efekt nie trzeba długo czekać , przestaw dostawać podania i nie strzelał - logiczne. Plan wypalił , z drugiej strony postawa Milanu jest bardzo nie fair Krzysiek ma 24 lata i najlepsze przed sobą ... problemem jest nowy dyrektor klubu i Zlatan, a Piątek kozłem ofiarnym niepowodzeń drużyny ha ha ha , szkoda że Piątek nie gra ze Zlatanem bo to jedyny gracz który widzi , podaje i nie gra na siebie, do tego skupia uwagę obrony i daje lukę do strzelania innym ... i jakoś to zaczyna wyglądać - Piątek z fatalną grą Milanu nie miał nic wspólnego.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Ale wy ludzie piszecie brednie, miejsce Piątka w składzie na ME nie jest zagrożone, wy nawet nie wiecie że strzelił kilka bramek które też się przyczyniło do awansu na ME, po drugie na turnieje z reguły bierze się 3 napastników przy czym my mamy Lewego, Milika i Piątka, którzy są ograni w kadrze czego nie można powiedzieć o Świderskim.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Obwinianie Piątka za całe zło jakiego w ostatnim czasie doświadczył Milan jest bzdurą, czy makaroniarzom się wydaję że z Ibą zawojują LM? Że strącą Juve z pierwszego miejsca? Zlatan pogra roku lub dwa żeby trochę odłożyć przed emeryturą i to wszystko, to że teraz strzela ( z Piątkiem też tak było na początku) nie oznacza że będą lać wszystkich i zdobywać każde trofeum jakie będzie możliwe do zdobycia.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Z przykrością czytam niektóre komentarze. Pamięć wielu jest krótka. Trzymam kciuki za Piątka. Marzenia się spełniają. Powodzenia

 • Sonia Sonta

  Tak,król jest tylko jeden. Fajny gest z tym trykotem.

 • Sonia Sonta otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • Sonia Sonta

  cieszę się ,że Ania będzie twarzą 4f. Lubię tę markę a teraz jeszcze bardziej.

 • Sonia Sonta

  cieszę się ,że Ania będzie twarzą 4f. Lubię tę markę a teraz jeszcze bardziej.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Tylko wg. SF każdy z każdym musi się kłócić. Powstanie jeszcze 100 artykułów o tym samym. Hieny jedne. I Bartek i Robert to super sportowcy i tyle w temacie.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Jeżeli przegrał/nie wygrał, to dajcie spokój jemu i kibicom! Czy staracie się jeszcze bardziej zniechęcić ludzi do Lewandowskiego i jego żony? Niech żyją w spokoju.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  ON I BEZ NAGRODY JEST WIELKI

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Mira Zimińska-Sygietyńska zwykła mówić, że Polak Polakowi jest w stanie wybaczyć absolutnie wszystko - oprócz SUKCESU. Ta stara prawda o nas i tutaj zadziałała. GRATULACJE PANIE ROBERCIE, JEST PAN NAJWIĘKSZYM POLSKIM SPORTOWCEM OSTATNICH LAT !!! Pozdrowienia dla Pana i pięknej, mądrej żony.

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Wielce Szanowny Panie Hanca. Nie pierwszy raz czytam o tym Pana wspaniałym geście, ale pierwszy raz piszę na ten temat. Jest Paw wspaniałym człowiekiem. Bo nic tu nie zmienia faktu, że jako piłkarz jednego z najlepszych klubów miał Pan pieniądze. Pieniądze, to rzecz odrębna i niekiedy jedynie zawężają pole widzenia. Każdy z nas powinien robić coś by poprawić ten świat. Każdy, na miarę możliwości. Pan, nie tylko widział, ale i zareagował! Tego Panu nikt nie odbierze. życzę wszystkiego dobrego. (Pasom również życzę wszystkiego dobrego, choć kibicuję Wiśle)

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Gdzieś czytałem i chyba ten ktoś miał rację że gdyby Lewy był z innego kraju byłby znacznie wyżej

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Nieważne co będzie jesteś nasza dumą lewy

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Ze Znicza Pruszków na czerwony dywan :D WOW, ile człowiek pracy musiał włożyć żeby do tego dojść, zwłaszcza pochodząc z Polski. Wyglądają cudownie. Duma!

 • Sonia Sonta lubi Komentarz

  Pani Aniu dziękuję ❤️

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.