Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 37 kolejka

    19.05 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2
    19.05 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
    19.05 18:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
    19.05 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 35 i 36 kolejka

    35. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
    12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
    12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin x
    12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
    Grupa spadkowa:
    10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
    10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 2
    11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock x
    11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x
    -------------
    W 36. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
    36. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
    15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
    15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa x2
    15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1x
    Grupa spadkowa:
    13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
    14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
    14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
    14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 Angulo

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    31. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    20.04 15:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
    20.04 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
    20.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
    20.04 20:30 Legia Warszawa - Cracovia 2
    Grupa spadkowa:
    22.04 15:30 Wisła Kraków - Wisła Płock x
    22.04 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2 Sanogo
    22.04 18:00 Korona Kielce - Śląsk Wrocław x
    22.04 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia x
    -------------
    32. kolejkę typujemy normalnie.
    32. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    23.04 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1x
    23.04 20:30 Cracovia - Jagiellonia Białystok 2
    24.04 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
    24.04 20:30 Lech Poznań - Legia Warszawa x2
    Grupa spadkowa:
    25.04 18:00 Wisła Płock - Korona Kielce x
    25.04 18:00 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1
    25.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2
    25.04 20:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2
    -------------
    W 33. kolejce nie mogło zabraknąć spotkania hitowego - obecny lider Lechia Gdańsk podejmuje wicelidera Legię Warszawa.
    33. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    26.04 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2
    26.04 20:30 Piast Gliwice - Cracovia 2
    27.04 18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1
    27.04 20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
    Grupa spadkowa:
    28.04 13:00 Miedź Legnica - Wisła Płock 2
    28.04 15:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
    28.04 18:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
    29.04 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec x2
    -------------
    Bonus! Proszę o podanie wyniku (1, X, 2) spotkania finałowego x2Pucharu Polski.22
    Finał:
    02.05 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2
    -------------
    W 34. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
    34. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    04.05 18:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2 Pawłowski
    04.05 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
    05.05 18:00 Cracovia - Lechia Gdańsk 1
    06.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2
    Grupa spadkowa:
    03.05 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia x
    03.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1
    04.05 15:30 Korona Kielce - Miedź Legnica 2
    05.05 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1x

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 30 kolejka

    13.04 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1
    13.04 18:00 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2
    13.04 18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1x
    13.04 18:00 Cracovia - Lechia Gdańsk x2
    13.04 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2
    13.04 18:00 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
    13.04 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
    13.04 18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce x

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 27, 28 i 29 kolejka

    05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
    05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
    06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec x2
    06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2
    06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
    07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia x2
    07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
    08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 27, 28 i 29 kolejka

    27. kolejka:
    29.03 18:00 Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1
    29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2
    29.03 20:30 Górnik Zabrze - Cracovia 2
    30.03 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec x2
    30.03 18:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1
    30.03 20:30 Korona Kielce - Lech Poznań 1
    31.03 15:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x
    31.03 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1
    W 28. kolejce podajemy strzelca! Powodzenia!
    28. kolejka
    02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1x
    02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
    02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 Angulo
    02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
    03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
    03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock x2
    03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
    03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 26 kolejka

    15.03 18:00 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2
    15.03 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1x
    16.03 15:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
    16.03 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 2
    16.03 20:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 2
    17.03 15:30 Piast Gliwice - Miedź Legnica 1x
    17.03 15:30 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1
    17.03 18:00 Wisła Kraków - Cracovia 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 25 kolejka

    08.03 18:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2
    08.03 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 Novikovas
    09.03 15:30 Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 1 2
    09.03 18:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1
    09.03 20:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
    10.03 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1x
    10.03 18:00 Miedź Legnica - Lech Poznań 2
    11.03 18:00 Lechia Gdańsk - Wisła Płock x2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 24 kolejka

    01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
    01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1x
    02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
    02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
    02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia x2
    03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
    03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1x
    04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 23 kolejka

    23. kolejka:
    22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 2
    22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
    23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec x2
    23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
    23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
    24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock x2
    24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
    25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 22 kolejka

    22. kolejka:
    15.02 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze x2 Angulo
    15.02 20:30 Piast Gliwice - Lech Poznań 2
    16.02 15:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1
    16.02 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2
    16.02 20:30 Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 2
    17.02 15:30 Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 1
    17.02 18:00 Legia Warszawa - Cracovia 2
    18.02 18:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do 21 kolejka ekstraklasy

    09.02 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 1
    09.02 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
    09.02 20:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin x
    10.02 15:30 Arka Gdynia - Korona Kielce 2
    10.02 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2
    11.02 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków x2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 20 kolejka

    20. kolejka:
    20.12 18:00 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław x
    20.12 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2
    21.12 18:00 Arka Gdynia - Wisła Płock 1
    21.12 18:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok x
    21.12 20:30 Wisła Kraków - Lech Poznań 1 2
    22.12 15:30 Korona Kielce - Miedź Legnica 1
    22.12 18:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
    22.12 18:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 19 kolejka

    19. kolejka:
    14.12 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
    14.12 20:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1
    15.12 15:30 Cracovia - Pogoń Szczecin 2
    15.12 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
    15.12 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 2
    16.12 15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
    16.12 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2
    17.12 18:00 Miedź Legnica - Lechia Gdańsk x Flavio Paixao

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 18 kolejka

    07.12 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2
    07.12 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1x
    08.12 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1
    08.12 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 1
    08.12 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok x2
    09.12 15:30 Górnik Zabrze - Miedź Legnica 1
    09.12 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1x
    10.12 18:00 Arka Gdynia - Cracovia 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 16 kolejka

    23.11 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 1
    24.11 15:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze 1
    24.11 18:00 Lech Poznań - Wisła Płock x2
    24.11 20:30 Cracovia - Śląsk Wrocław x2 Robak
    25.11 13:00 Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 1
    25.11 15:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
    25.11 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 12
    26.11 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    09.11. 21:00 Levante - Real Sociedad 1
    10.11. 13:00 Valladolid - Eibar x
    10.11. 16:15 Getafe - Valencia x
    10.11. 18:30 Atl. Madryt - Ath. Bilbao 1
    10.11. 20:45 Girona - Leganes 2
    11.11. 12:00 Alaves - Huesca 1
    11.11. 16:15 Barcelona - Betis 1
    11.11. 18:30 Sevilla - Espanyol 1
    11.11. 18:30 Vallecano - Villarreal x
    #11.11. 20:45 Celta Vigo - Real Madryt 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 15 kolejka

    15. kolejka:
    09.11 18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
    09.11 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x2
    10.11 15:30 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1x
    10.11 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
    10.11 20:30 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2
    11.11 15:30 Korona Kielce - Piast Gliwice 1x
    11.11 15:30 Miedź Legnica - Arka Gdynia 2
    11.11 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1x

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 14 kolejka

    03.11 15:30 Cracovia - Miedź Legnica 1
    03.11 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1
    03.11 20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
    04.11 15:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce x2
    04.11 18:00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk x2
    05.11 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    26.10. 21:00 Valladolid - Espanyol 2
    27.10. 13:00 Girona - Vallecano 1
    27.10. 16:15 Ath. Bilbao - Valencia 2
    27.10. 18:30 Celta Vigo - Eibar x
    27.10. 18:30 Levante - Leganes 1
    27.10. 20:45 Atl. Madryt - Real Sociedad x
    28.10. 12:00 Getafe - Betis 2
    #28.10. 16:15 Barcelona - Real Madryt 1
    28.10. 18:30 Alaves - Villarreal x
    28.10. 20:45 Sevilla - Huesca 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 13 kolejka

    13. kolejka:
    26.10 18:00 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2 Robak
    26.10 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa1x
    27.10 15:30 Wisła Płock - Piast Gliwice 2
    27.10 18:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1
    27.10 20:30 Pogoń Szczecin - Lech Poznań x2
    28.10 15:30 Korona Kielce - Cracovia 1
    28.10 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin x2
    29.10 18:00 Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    Kolejka 9
    19.10. 21:00 Celta Vigo - Alaves 1
    20.10. 13:00 Real Madryt - Levante 1
    20.10. 16:15 Valencia - Leganes x
    20.10. 18:30 Villarreal - Atl. Madryt 1
    20.10. 20:45 Barcelona - Sevilla x
    21.10. 12:00 Vallecano - Getafe 2
    #21.10. 16:15 Eibar - Ath. Bilbao 1
    21.10. 18:30 Huesca - Espanyol x
    21.10. 20:45 Betis - Valladolid 2
    22.10. 21:00 Real Sociedad - Girona 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 12 kolejka

    12. kolejka:
    19.10 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2
    19.10 20:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
    20.10 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 1x
    20.10 18:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1
    20.10 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce x2
    21.10 15:30 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
    21.10 18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1x
    22.10 18:00 Cracovia - Górnik Zabrze 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do LaLiga 2018/2019 - typerek

    Kolejka 7
    28.09. 21:00 Vallecano - Espanyol 1
    #29.09. 13:00 Real Sociedad - Valencia x
    29.09. 16:15 Barcelona - Ath. Bilbao 1
    29.09. 18:30 Eibar - Sevilla 2
    29.09. 20:45 Real Madryt - Atl. Madryt x
    30.09. 12:00 Huesca - Girona 1
    30.09. 16:15 Villarreal - Valladolid 1
    30.09. 18:30 Levante - Alaves x
    30.09. 20:45 Betis - Leganes 2
    01.10. 21:00 Celta Vigo - Getafe 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 10 i 11 kolejka


    10. kolejka:
    28.09 18:00 Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
    28.09 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 1 Nagy
    29.09 15:30 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1x
    29.09 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1x
    29.09 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 2
    30.09 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Cracovia x2
    30.09 18:00 Lech Poznań - Miedź Legnica x2
    01.10 18:00 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.