Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 12 kolejka

    18.10 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
    18.10 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2
    19.10 15:00 Korona Kielce - Wisła Płock 2
    19.10 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 2
    19.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia x Bida
    20.10 15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
    20.10 17:30 Górnik Zabrze - ŁKS1
    21.10 18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocławx

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 10 kolejka

    11. kolejka:
    04.10 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
    04.10 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2
    05.10 15:00 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1x
    05.10 17:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2
    05.10 20:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
    06.10 12:30 ŁKS - Korona Kielce x2
    06.10 15:00 Cracovia - Górnik Zabrze 1
    06.10 17:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 2

  • Mbembi napisał komentarz na tablicy Mbembi

    Dziękuję :)

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 10 kolejka

    27.09 20:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2
    28.09 15:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock 2
    28.09 17:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
    28.09 20:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań x
    29.09 12:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 2
    29.09 15:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1x
    29.09 17:30 Wisła Kraków - Cracovia 1
    30.09 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 9 kolejka

    Typy Barceloniaka

    20.09 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1 Gytkjaer
    21.09 15:00 ŁKS - Arka Gdynia x
    21.09 17:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2
    21.09 20:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
    22.09 12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków x
    22.09 15:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
    22.09 17:30 Cracovia - Legia Warszawa 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 9 kolejka

    20.09 18:00 Piast Gliwice - Raków Częstochowa 1
    20.09 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2 Imaz
    21.09 15:00 ŁKS - Arka Gdynia x
    21.09 17:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2
    21.09 20:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1
    22.09 12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków 2
    22.09 15:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2
    22.09 17:30 Cracovia - Legia Warszawa x

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 8 kolejka


    Typy Barceloniaka:

    13.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock x
    13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
    14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1
    14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
    14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków x
    15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS x
    15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1
    16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice 1
    Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
    18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 8 kolejka

    3.09 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock x2
    13.09 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1
    14.09 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2
    14.09 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań x2
    14.09 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 2
    15.09 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS 1
    15.09 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
    16.09 18:00 Cracovia - Piast Gliwice x2
    Zaległy mecz (tylko dla tych, którzy jeszcze nie typowali)
    18.09 18:00 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 7 kolejka

    30.08 18:00 Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1
    30.08 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2
    31.08 15:00 Wisła Płock - ŁKS 1x
    31.08 17:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1x
    31.08 20:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1
    01.09 15:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1
    01.09 17:30 Lech Poznań - Cracovia 1
    01.09 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 5 i 6 kolejka

    23.08 20:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków x2 Błaszczykowski
    24.08 15:00 Cracovia - Arka Gdynia 1
    24.08 17:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce x
    24.08 20:00 Raków Częstochowa - Lech Poznań 2
    25.08 15:00 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
    25.08 17:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1
    25.08 17:30 ŁKS - Legia Warszawa 2
    26.08 18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 5 i 6 kolejka

    16.08 20:30 Wisła Kraków - ŁKS x
    17.08 15:00 Śląsk Wrocław - Cracovia 1
    17.08 17:30 Arka Gdynia - Lech Poznań 2
    17.08 20:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1x
    18.08 15:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
    18.08 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
    18.08 17:30 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk x2
    19.08 18:00 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 4 kolejka

    4. kolejka:
    09.08 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1 x
    10.08 15:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2
    10.08 17:30 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia x
    10.08 20:00 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 2
    11.08 15:00 ŁKS - Piast Gliwice 1x
    11.08 17:30 Cracovia - Korona Kielce 2
    12.08 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1 x
    16.09 Wisła Płock - Legia Warszawa 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 3 kolejka

    02.08 18:00 Arka Gdynia - Korona Kielce x
    02.08 20:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1
    03.08 17:30 Raków Częstochowa - Cracovia 1x
    03.08 20:00 ŁKS - Lech Poznań 2
    04.08 15:00 Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
    04.08 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1x
    04.08 17:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2
    05.08 18:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze x

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 2 kolejka

    26.07 20:30 Lech Poznań - Wisła Płock 1
    27.07 17:30 Cracovia - ŁKS x
    27.07 20:00 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 1
    28.07 15:00 Korona Kielce - Legia Warszawa 2
    28.07 17:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1 Peszko
    28.07 17:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice x2
    29.07 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Typer ekstraklasy - 1 kolejka

    21.07 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
    21.07 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin x
    22.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 37 kolejka

    19.05 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2
    19.05 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
    19.05 18:00 Piast Gliwice - Lech Poznań 1
    19.05 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 35 i 36 kolejka

    35. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    11.05 20:30 Cracovia - Lech Poznań 1
    12.05 13:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1
    12.05 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin x
    12.05 18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
    Grupa spadkowa:
    10.05 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1
    10.05 20:30 Wisła Kraków - Korona Kielce 2
    11.05 15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock x
    11.05 18:00 Miedź Legnica - Górnik Zabrze x
    -------------
    W 36. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
    36. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    15.05 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2
    15.05 20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
    15.05 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa x2
    15.05 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 1x
    Grupa spadkowa:
    13.05 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 1
    14.05 20:30 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2
    14.05 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
    14.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock 1 Angulo

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 31, 32, 33 i 34 kolejka

    31. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    20.04 15:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
    20.04 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
    20.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2
    20.04 20:30 Legia Warszawa - Cracovia 2
    Grupa spadkowa:
    22.04 15:30 Wisła Kraków - Wisła Płock x
    22.04 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2 Sanogo
    22.04 18:00 Korona Kielce - Śląsk Wrocław x
    22.04 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia x
    -------------
    32. kolejkę typujemy normalnie.
    32. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    23.04 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1x
    23.04 20:30 Cracovia - Jagiellonia Białystok 2
    24.04 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
    24.04 20:30 Lech Poznań - Legia Warszawa x2
    Grupa spadkowa:
    25.04 18:00 Wisła Płock - Korona Kielce x
    25.04 18:00 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1
    25.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2
    25.04 20:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2
    -------------
    W 33. kolejce nie mogło zabraknąć spotkania hitowego - obecny lider Lechia Gdańsk podejmuje wicelidera Legię Warszawa.
    33. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    26.04 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2
    26.04 20:30 Piast Gliwice - Cracovia 2
    27.04 18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1
    27.04 20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2
    Grupa spadkowa:
    28.04 13:00 Miedź Legnica - Wisła Płock 2
    28.04 15:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
    28.04 18:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
    29.04 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec x2
    -------------
    Bonus! Proszę o podanie wyniku (1, X, 2) spotkania finałowego x2Pucharu Polski.22
    Finał:
    02.05 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2
    -------------
    W 34. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.
    34. kolejka:
    Grupa mistrzowska:
    04.05 18:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2 Pawłowski
    04.05 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
    05.05 18:00 Cracovia - Lechia Gdańsk 1
    06.05 18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2
    Grupa spadkowa:
    03.05 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia x
    03.05 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1
    04.05 15:30 Korona Kielce - Miedź Legnica 2
    05.05 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1x

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 30 kolejka

    13.04 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1
    13.04 18:00 Arka Gdynia - Miedź Legnica 2
    13.04 18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1x
    13.04 18:00 Cracovia - Lechia Gdańsk x2
    13.04 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2
    13.04 18:00 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
    13.04 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
    13.04 18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce x

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 27, 28 i 29 kolejka

    05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
    05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
    06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec x2
    06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2
    06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
    07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia x2
    07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
    08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 27, 28 i 29 kolejka

    27. kolejka:
    29.03 18:00 Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1
    29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2
    29.03 20:30 Górnik Zabrze - Cracovia 2
    30.03 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec x2
    30.03 18:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1
    30.03 20:30 Korona Kielce - Lech Poznań 1
    31.03 15:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x
    31.03 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1
    W 28. kolejce podajemy strzelca! Powodzenia!
    28. kolejka
    02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1x
    02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
    02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 Angulo
    02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
    03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
    03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock x2
    03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
    03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 1

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 26 kolejka

    15.03 18:00 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2
    15.03 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1x
    16.03 15:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1
    16.03 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 2
    16.03 20:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1 2
    17.03 15:30 Piast Gliwice - Miedź Legnica 1x
    17.03 15:30 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1
    17.03 18:00 Wisła Kraków - Cracovia 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 25 kolejka

    08.03 18:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2
    08.03 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2 Novikovas
    09.03 15:30 Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 1 2
    09.03 18:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 1
    09.03 20:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
    10.03 15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1x
    10.03 18:00 Miedź Legnica - Lech Poznań 2
    11.03 18:00 Lechia Gdańsk - Wisła Płock x2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 24 kolejka

    01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
    01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1x
    02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
    02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
    02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia x2
    03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
    03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1x
    04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

  • Mbembi napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 23 kolejka

    23. kolejka:
    22.02 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 2
    22.02 20:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1
    23.02 15:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec x2
    23.02 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
    23.02 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
    24.02 15:30 Miedź Legnica - Wisła Płock x2
    24.02 18:00 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1
    25.02 18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin x2

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.