Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • żużelman lubi Komentarz

  Z tego co pamiętam to 52% udziałów w Ekstraliga Żużlowa Spzoo ma PZM. Więc ponad połowa tej kwoty wypłaconej w formie dywidendy trafiłaby nie do klubów, tylko do PZM.
  No i w tym sporze nie chodzi o kasę, tylko o to kto postawi na swoim.

 • żużelman lubi Komentarz

  Nie godzić się leśnym dziadom na żadne ugody. Barany wymyśliły niezgodne z prawem kary, zniszczyły Toruniowi sponsora, który wydawał swoje pieniądze na żużel, to niech teraz odpowiedzą za to finansowo.

 • żużelman lubi Komentarz

  witkowski wymyslil, jasne :D Zenujace zagranie. Panie Romanie, cisniemy beton do konca, chce zobaczyc jak Panu kase w zebach przyniosa po wyroku.

 • żużelman lubi Komentarz

  A propos usuwanych/niedopuszczanych komentarzy: Dzisiaj w radiu był program z udziałem dwóch członków zespołu Dezerter. Mówili, że w latach 80-dziesiątych cenzura nie pozwalała im przez 7 lat nagrywać płyt w studiach nagrań...

 • żużelman napisał/a komentarz do Żużel. Sajfutdinow czy Pawlicki? Kogo powinna zatrzymać Unia, jeśli nazbiera kasę tylko na jednego z nich

  To Pan Frątczak jeszcze zajmuje się "ekspertyzami" o sporcie żużlowym.Myślałem,że po swoich sukcesach zajmuje się już tylko pielęgnowaniem pomidorów w ogródku.

 • żużelman lubi Komentarz

  W obecnej sytuacji Unie nie powinna w ogóle stawiać na nich.Wypięli się na Unię,to teraz Unia powinna się wypiąć na nich !!! Powinni poczuć co to znaczy lojalność wobec klubu i pracodawcy.

 • żużelman lubi Komentarz

  Frątczak ekspert buahahaha, na równi z nadredaktorem. Specjaliści :)

 • żużelman lubi Komentarz

  Artykuł napisany przez Ostafińskiego, w którym "ekspertem" jest Frątczak... czy może być gorzej?

 • żużelman lubi Komentarz

  O 16:30 napisałam: czy ja się mylę? Jacek Frątczak, żużlowy menedżer i ekspert - to ten sam którego najpierw "pogoniono" z Zielonej Góry a potem przyczynił się do spadku Torunia z Ekstraligi? Jego nazywa się ekspertem? On wykazuje się wiedzą o zawodnikach? Ten pan wypowiada się, jako znawca żużlowy? Panie redaktorze O, niezłych ma pan specjalistów, ZNAWCÓW - nie no żarty. Aha, będzie ✂✂? Ciekawe jaka przyczyna?

 • żużelman lubi Komentarz

  OMG....Darek zacznij pisać o faktach. Dziś bydgoska Polonia obchodzi 100 lecie istnienia.Pewnie nawet nie wiesz:) Dobrze,że konkurencja o tym pamięta!!!
  #komentarzusunięty....

 • żużelman lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • żużelman lubi Komentarz

  Piotruś nie zasługujesz na rolę kapitana drużyny. Kibice takich akcji nie wybaczają. Jest mi zwyczajnie przykro"stary". Serio? chodzi tylko o kasę? Jesteś żałosny...

 • żużelman napisał/a komentarz do Żużel. Termiński chce kibiców na Motoarenie. Pyta, czemu można otworzyć galerie i kościoły, a stadiony nie

  Demontujemy dwa krzesełka,jedno zostawiamy i naprzemiennie w rzędach.Spokojnie wejdzie ok.4000 kibiców z zachowaniem odpowiednich odstępów.

 • żużelman lubi Komentarz

  Bardzo ładna postawa Pana Romana Karkosika.

 • żużelman lubi Komentarz

  Bardzo rozsądna propozycja Pana Romana Karkosika. I słusznie trzeba zadbać by te pieniądze poszły na sport a nie na nagrody dla działaczy.

 • żużelman lubi Komentarz

  jeali pzmot swoim strasznie nieetycznym naciskiem i robieniem z karkosika zlodzieja okradajacego kluby wyszedl na 5:1 tak w tym momencie karkosik wygral mecz walkowerem.
  kase przeleje na kluby, jestem tego pewien, z reszta za pewne powstana stosowne dokumenty. cala kase co do zlotowki. co by zrobil pzmot? nie przekazalby tej kasy na kluby. bo znowu by bylo dzielone na 9 czyli 8 klubow i pzmot do tego jakiea koszta obslugi itd. zawsze tak jest. albo wsparliby swoje gp w warszawie gdzie kasa z zysku idzie tylko do nich.
  co zyaka karkosik? ma tyle.siana ze ten 1.5mln moglby poswiecic, ale zalatwil ich bez mydla, dlaczego? bo nie odstepuje od odszkodowania. pzmot wyplacajac ta kase ktorej on nie zobaczy bo odda klubom bedzie musial przyznac karkosikowi racje a jak widac dla pana romana jest to wazniejsze od poeniedzy.
  pzmot zagral brzydko kazac mu wybierac albo kasa albo bycie winnym upafku klubow a on odwrocil sgtuacje i teraz pzmot musi wybierac albo upadek klubow albo kasa. zalatwil ich tak samo brzydko jak oni jego probowali. genialny ruch

 • żużelman lubi Komentarz

  Krótko i na temat ! Teraz piłeczka po stronie działaczy! Rozumiem że dla dobra żużla działacze przyjmą tę propozycje i temat będzie zamknięty

 • żużelman lubi Komentarz

  Brawo RK!

 • żużelman lubi Komentarz

  @neotom: tiaaa... innymi słowy niech PZM dysponuje pieniędzmi wg własnego uznania? Roman Karkosik daje pewność, ze cała kwota trafi do klubów. PZM w żadnym razie takiej gwarancji nie daje. Nie podoba się? Akurat RK stać na kolejne lata batalii sądowej, a do 1,5M PLN dojdzie kilkaset tysięcy odsetek. Tyle, że wówczas na rozwój żużla nie pójdzie ani złotówka.

 • żużelman lubi Komentarz

  @neotom: Równie dobrze "rozwój żużla" to może być kolejne usypanie toru na GP w Warszawie.

 • żużelman lubi Komentarz

  W 2013 roku jak się to wszystko wydarzyło to było mi wstyd za Apatorków i dalej jest, ale prawda jest taka, że wielkość tej kary była bardzo kontrowersyjna. Działacze sportowi to z reguły cwaniaki o mentalności mizernych polityków. Takie Sasiny same, którym na rozwoju sportu zależy, ale na hajsie dla siebie i swoich żołnierzy zależy im bardziej (Ostafa tylko mi tego nie usuwaj pliiiis!!). Zdecydowanie czas na zmiany w polskim żużlu, bo betony są już w nim za długo. Na dzień dzisiejszy mam pełne poparcie dla Karkosika. Bardzo mądry ruch. Nawet kosztem zablokowanego awansu dla Torunia. Trudno, 1 liga też zapowiada się ciekawie, a w Toruniu przyda się trochę świeżego powietrza, a nie ciągle Leszno i Zielona i ciągle te same drużyny.

 • żużelman lubi Komentarz

  Szybki podbródkowy i Witkowski nie ma siły się podnieść.Brawo Panie Karkosik.

 • żużelman lubi Komentarz

  wszyscy wiedzą że chodzi o drakonskie kary, ktore nie mialy pokrycia w rzeczywistosci. Wszyscy wiedza ze gdyby trenerem Torunia byl Cieslak, to nie byloby osiągniętego progu KSM-u i sprawa rozmylaby sie po kosciach i bez zadnej kary. Przy KSMie kontuzjowanego Golloba i Holdera, moznabylo robic wszystko tylko nie tak jak to zrobil Kryjom

 • żużelman napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz żałuje Derbów Pomorza. Miały być świętem kibiców

  @czefan: Wszystkim wiadomo,że w Wielkopolsce.

 • żużelman lubi Komentarz

  Kropolowa Drabik powinien dostać kare i to konkretną....Inni też dostawali min Loktajew Dudek to dlaczego Drabik ma mieć ulgę...Jaki tatuś taki synuś

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.