żużelman - lubi

 • żużelman lubi Komentarz

  PANIE LISTKIEWICZ! KUBA TO NIE BYŁY KOLEGA PANA Z PZPRU! PAN ,BYŁY KOMUNISTA I CZŁONEK UB,NIECH LEPIEJ MILCZY! DO KUBY MA PAN KILOMETRY..ON JEST UCZCIWY A PAN NIE!WSTYD!

 • żużelman lubi Komentarz

  Można Wojewódzkiego lubić lub nie ale tekst że żyje on z upokarzania innych to gruba przesada , proszę podać przykłady, że w swoim programie zadaje czasem niewygodne pytania ? To nie jest upokarzanie , zresztą ludzie sami się garną żeby tam wystąpić , i Kurski tam był i grał na gitarce. To po pierwsze , po drugie mówi to człowiek skompromitowany który PZPN prawie doprowadził na skraj upadku , no i po trzecie źle mu z oczu patrzy , jakoś nie wierzę w tą historyjkę że był molestowany , raczej skłonny bym był uwierzyć że to on lubi chłopców, taki lisek chytrusek .

 • żużelman lubi Komentarz

  Jaki pomalutku przyzwyczaja się do widoku krat...

 • żużelman lubi Komentarz

  Z tego co pamiętam to 52% udziałów w Ekstraliga Żużlowa Spzoo ma PZM. Więc ponad połowa tej kwoty wypłaconej w formie dywidendy trafiłaby nie do klubów, tylko do PZM.
  No i w tym sporze nie chodzi o kasę, tylko o to kto postawi na swoim.

 • żużelman lubi Komentarz

  Nie godzić się leśnym dziadom na żadne ugody. Barany wymyśliły niezgodne z prawem kary, zniszczyły Toruniowi sponsora, który wydawał swoje pieniądze na żużel, to niech teraz odpowiedzą za to finansowo.

 • żużelman lubi Komentarz

  witkowski wymyslil, jasne :D Zenujace zagranie. Panie Romanie, cisniemy beton do konca, chce zobaczyc jak Panu kase w zebach przyniosa po wyroku.

 • żużelman lubi Komentarz

  A propos usuwanych/niedopuszczanych komentarzy: Dzisiaj w radiu był program z udziałem dwóch członków zespołu Dezerter. Mówili, że w latach 80-dziesiątych cenzura nie pozwalała im przez 7 lat nagrywać płyt w studiach nagrań...

 • żużelman lubi Komentarz

  W obecnej sytuacji Unie nie powinna w ogóle stawiać na nich.Wypięli się na Unię,to teraz Unia powinna się wypiąć na nich !!! Powinni poczuć co to znaczy lojalność wobec klubu i pracodawcy.

 • żużelman lubi Komentarz

  Frątczak ekspert buahahaha, na równi z nadredaktorem. Specjaliści :)

 • żużelman lubi Komentarz

  Artykuł napisany przez Ostafińskiego, w którym "ekspertem" jest Frątczak... czy może być gorzej?

 • żużelman lubi Komentarz

  O 16:30 napisałam: czy ja się mylę? Jacek Frątczak, żużlowy menedżer i ekspert - to ten sam którego najpierw "pogoniono" z Zielonej Góry a potem przyczynił się do spadku Torunia z Ekstraligi? Jego nazywa się ekspertem? On wykazuje się wiedzą o zawodnikach? Ten pan wypowiada się, jako znawca żużlowy? Panie redaktorze O, niezłych ma pan specjalistów, ZNAWCÓW - nie no żarty. Aha, będzie ✂✂? Ciekawe jaka przyczyna?

 • żużelman lubi Komentarz

  OMG....Darek zacznij pisać o faktach. Dziś bydgoska Polonia obchodzi 100 lecie istnienia.Pewnie nawet nie wiesz:) Dobrze,że konkurencja o tym pamięta!!!
  #komentarzusunięty....

 • żużelman lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • żużelman lubi Komentarz

  Piotruś nie zasługujesz na rolę kapitana drużyny. Kibice takich akcji nie wybaczają. Jest mi zwyczajnie przykro"stary". Serio? chodzi tylko o kasę? Jesteś żałosny...

 • żużelman lubi Komentarz

  Bardzo ładna postawa Pana Romana Karkosika.

 • żużelman lubi Komentarz

  Bardzo rozsądna propozycja Pana Romana Karkosika. I słusznie trzeba zadbać by te pieniądze poszły na sport a nie na nagrody dla działaczy.

 • żużelman lubi Komentarz

  jeali pzmot swoim strasznie nieetycznym naciskiem i robieniem z karkosika zlodzieja okradajacego kluby wyszedl na 5:1 tak w tym momencie karkosik wygral mecz walkowerem.
  kase przeleje na kluby, jestem tego pewien, z reszta za pewne powstana stosowne dokumenty. cala kase co do zlotowki. co by zrobil pzmot? nie przekazalby tej kasy na kluby. bo znowu by bylo dzielone na 9 czyli 8 klubow i pzmot do tego jakiea koszta obslugi itd. zawsze tak jest. albo wsparliby swoje gp w warszawie gdzie kasa z zysku idzie tylko do nich.
  co zyaka karkosik? ma tyle.siana ze ten 1.5mln moglby poswiecic, ale zalatwil ich bez mydla, dlaczego? bo nie odstepuje od odszkodowania. pzmot wyplacajac ta kase ktorej on nie zobaczy bo odda klubom bedzie musial przyznac karkosikowi racje a jak widac dla pana romana jest to wazniejsze od poeniedzy.
  pzmot zagral brzydko kazac mu wybierac albo kasa albo bycie winnym upafku klubow a on odwrocil sgtuacje i teraz pzmot musi wybierac albo upadek klubow albo kasa. zalatwil ich tak samo brzydko jak oni jego probowali. genialny ruch

 • żużelman lubi Komentarz

  Krótko i na temat ! Teraz piłeczka po stronie działaczy! Rozumiem że dla dobra żużla działacze przyjmą tę propozycje i temat będzie zamknięty

 • żużelman lubi Komentarz

  Brawo RK!

 • żużelman lubi Komentarz

  @neotom: tiaaa... innymi słowy niech PZM dysponuje pieniędzmi wg własnego uznania? Roman Karkosik daje pewność, ze cała kwota trafi do klubów. PZM w żadnym razie takiej gwarancji nie daje. Nie podoba się? Akurat RK stać na kolejne lata batalii sądowej, a do 1,5M PLN dojdzie kilkaset tysięcy odsetek. Tyle, że wówczas na rozwój żużla nie pójdzie ani złotówka.