Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Wieczysta Kraków - z małego osiedla wielkie sny

  Rozbawiło mnie do łez : "...z nieograniczonym budżetem i inwestorem...", więc rozumiem przez to, że mogą ściągnąć każdego piłkarza świata, no brawo, w końcu będziemy mieć potęgę w Europie i LM co roku. Czy to raczej chodzi o to, że mogą wejść do Biedronki i robić zakupy bez trzymania się za portfel, no może nawet i w trochę droższym dyskoncie mogą poszaleć.Ściągnięcie Peszko wcale wielkim sukcesem dla tego klubu nie będzie, no może prócz jakiegoś marketingu, bo jakości sportowej za wiele nie wniesie. Oczywiście życzę temu klubowi jak najlepiej, samych sukcesów, brawa za ambicje.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Można jednak postawić pytanie, dlaczego wielu z nich do ostatniej chwili przebywało w krajach, w których wirus rozwijał się już od dawna bardziej intensywnie niż u nas. Nawołuje się zwykłych obywateli do odpowiedzialności, a same związki sportowe i sportowcy się taką nie wykazują...

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  olimpiadę i tak mają z głowy!!Czas poszukać roboty bo kranik ze sportu na dłużej zamknięty będzie!!jak rowerzystkę stać na prywatny samolot to szacun!!!!

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Nie porzeba nam igrzysk tak samo jak euro, wszystko powinni być zawieszone do odwołania

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  To nie koniec swiata! Na ulicy w deszczu nie siedzą

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  LOL Igrzyska Olimpijskie - sorry, ludzie będą walczyć o respiratory i pielęgniarkę.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Koronawirus. Akcja-ewakuacja, czyli jak polscy sportowcy wracają do ojczyzny

  @W_F: sportowcy doskonale wiedzieli co się dzieję i gdyby pomyśleli, to wrócili by wcześniej, więc niech nie płaczą, tylko cierpliwie czekają.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Koronawirus. Akcja-ewakuacja, czyli jak polscy sportowcy wracają do ojczyzny

  Na pewno rząd zorganizuje powroty sportowcom, ale Ci powinni zrozumieć, że nie są pępkami świata, doskonale zdawali sobie sprawę z rozwoju wirusa, bo media na całym świecie o tym informują i wystarczy pomyśleć, że w najbliższych m-ach nie odbędą się żadne zawody, ani ME, MŚ czy IO i mogli wrócić wcześniej, ich wybór, więc teraz niech cierpliwie czekają, a nie marudzą.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Media: UEFA przerywa przygotowania do Euro 2020

  Było to do przewidzenia.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Raw Air. Polacy mają problem z powrotem z Norwegii. Proszą o pomoc premiera i prezydenta

  Przegięcie. Siatkarze walczyli o tytuł i zrozumiałe było, że czas podróży mógł mieć wpływ na dyspozycje, natomiast powrót, to już mogą przecierpieć trochę, nic im się nie stanie.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Koronawirus. Serie A. Partnerka Piotra Zielińskiego opisuje życie we Włoszech. "Wszyscy się martwimy"

  Nie wiem w jakim celu jest zakłamywanie faktów. Kolejki... może do kosmetyczki, ale wiadomo, trzeba do koloryzować trochę, by było bardziej dramatycznie, choć rzeczywistość bywa względna, bo ludzie różnie odbierają pewne sytuacje, dla jednych cztery osoby w kolejce to już duża kolejka, dlatego te wszystkie relacje trzeba brać z lekkim dystansem. Najgorsze jednak jest to, że tak naprawdę opieramy się jedynie na relacjach medialnych, a obawiam się, że wiele rządów zaniża mocno statystyki, by nie doszło do totalnej paniki, choć mimo, wg naszego rządu nie mamy wielu zachorowań, to wielu ludzi postępuje nieracjonalnie i robi zapasy na pół roku. Tłumaczenie, że jest to robione by nie chodzić do sklepu jest śmieszne, bo choćby po samo pieczywo trzeba i tak w końcu wyjść, a utrudniamy życie innym, którzy zwyczajnie chcą kupić paczkę makaronu by zrobić obiad i kilka rolek papieru, bo już się kończy, a tu nie ma, bo panikarze robią z domów magazyny jak dla jednostki wojskowej, a nie kilkuosobowej rodziny.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Liverpool - Atletico. Absurd! Do Liverpoolu przyleciało 3000 potencjalnych nosicieli koronawirusa

  Niepoważne podejście. W chwili obecnej generalnie granice powinny być pozamykane i tylko w ważnych, niezbędnych sprawach można byłoby przekraczyć granice.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Koronawirus. Jest stanowisko UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa odbędą się zgodnie z planem

  Nie ma co brać tego na poważnie. Jeśli w dalszym ciągu wirus będzie się rozprzestrzeniał i to pewnie w znacznie większym tempie, to EURO zostanie przełożone. Ponad to, rozegranie EURO przy pustych trybunach, a takie pewnie będą musiały być, gdyż wątpię, by w czerwcu sytuacja z koronawirusem została opanowana całkowicie, bo spadek zachorowań, wcale nie będzie jakimś mocnym atutem, a wpuszczenie kibiców na trybuny, czy stref kibica, może spowodować ponowny wzrost zachorowań, tak więc puste trybuny = olbrzymie straty finansowe, a na to sobie UEFA nie pozwoli.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Boks. Adam Kownacki - Robert Helenius. Sensacja! Fin znokautował Polaka

  Na pewno jest to jakąś sensacją, patrząc na możliwości i umiejętności zdecydowanym faworytem był Adam. Niestety Kownacki sam sobie jest winien, zlekceważył całkiem rywala, chciał efektownie walczyć, praktycznie bez obrony, a w boksie defensywa jest podstawą, szczególnie w wadze ciężkiej, gdzie często jeden cios potrafi zadecydować o losach pojedynku. Podejrzewam, że gdyby Kownacki walczył trochę spokojniej i przez dwie-trzy rundy kaleczył Heleniusa , to byłoby pozamiatane. Z drugiej strony ta porażka nauczy Adama, że nie można lekceważyć nikogo.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  W kraju w którym się ktoś boksuje zawsze dziwnym trafem, zawodnik z tego kraju jest lepiej traktowany przez sędziów.. Szpilka w mojej ocenie tę walkę przegrał.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Jak chwilę pomyśleć, to werdykt nie mógł być inny. Porażka naszego czempiona zakończyłaby pewnie jego karierę w boksie. Mógłby się jeszcze bawić w jakieś MMA, czy inne wynalazki, ale z boksem byłby koniec. Sędziowie przecież o tym wiedzieli i nie mogli zrobić takiego numeru Polakowi walczącemu na swoim terenie, w walce, w której był zdecydowanym faworytem. Wasilewski i spółka wstyd za taki przekręt przełkną, będą wciskali kit o wyrównanej walce, a że sędziowie tak zadecydowali - cóż ... Najważniejsze, że Szpilka nadal w grze. Cel uświęca środki.

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Boks. Knockout Boxing Night 10. Szpilka dwa razy na deskach! Kontrowersyjna wygrana Polaka

  Skandaliczny werdykt sędziowski. Bezsprzecznie Szpilka przegrał, ale ktoś cały czas ciągnie go za uszy, by dalej istniał w boksie, choć już nie jednokrotnie pokazał ( w tej walce także), że nie nadaje się na boksera, który może cokolwiek poważnego osiągnąć. Nie rozumiem polityki jego promotorów, zamiast inwestować pieniądze w kogoś, kto ma szanse zaistnieć, to bujają się z pseudo bokserem. Ostatni raz obejrzałem jego walkę, jak i polską galę boksu ( nie pierwszy raz gorszy Polak zwyciężył dzięki nie zrozumiałej punktacji sędziów na polskiej gali), bo jeśli stosuje się przekręty, to już nie uczciwa, sportowa rywalizacja, tylko ustawiona walka i szkoda czasu na taki kabaret, bo czemu mają służyć nieuczciwe zwycięstwa?

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Euro 2020. Kowalczyk nie chce Błaszczykowskiego w kadrze. "Nie jedziemy na imprezę rekreacyjną"

  Z wieloma opiniami Kowalczyka się nie zgadzam i nie uważam jego za jakiegoś eksperta, ale tu przyznaje mu rację. Błaszczykowski ma już swoje lata i forma jego już nie będzie taka, jaka jest potrzebna w reprezentacji, na dodatek łapie łatwo kontuzje. Nie oceniałbym jego formy na przykładzie naszej ekstraklasy, bo poziom jest bardzo kiepski, więc nie jest ona żadnym wyznacznikiem. Niech łapią doświadczenie młodsi, którzy być może już nie długo staną się podstawowymi zawodnikami.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Wg mnie powinien dostac szanse kazdy z polski paszportem !! Na mecze towarzyskie go powolac podolski chcial grac dla Polski ale Pzpn sie nie zgodzil bo niby niemiec wiec wybrał Niemcy podejscie Bońka jest chore!!

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  O Włochu polskiego pochodzenia Bońku w WP nic nie można napisać bo cenzor,jego wyznawca,usuwa wszystkie moje posty.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Zrozumiał bym argumentację,że nie będzie grał bo nie przyczynił się do awansu na ME. Ale argumentacja Najjaśniejszego Prezesa nie trzyma się kupy. Najsampierw niech on się zdecyduje czy jest Polakiem czy Włochem.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  Tego Cinek,to co? Może z Olsztyna pochodzi,obłuda i zakłamanie

 • Pepe2000 napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek jasno stawia sprawę. Mówi "nie" dla Sonny'ego Kittela w reprezentacji

  Prezes Zbigniew Boniek jak zwykle musi błysnąć i być najmądrzejszym. Zapomniał już, jak to było kiedyś, gdy na siłę namawiało się zawodników z polskim obywatelstwem lub mogących mieć takie obywatelstwo przebywającym i grającym za granicą naszego kraju, a nawet dawano obywatelstwo zawodnikom, którzy nie mieli żadnego pokrewieństwa z Polską, ale grali kilka lat w naszej ekstraklasie, bo selekcjonerzy nie mogli znaleźć zawodników na daną pozycję. Kittel jeśli by dostał takie powołanie, musiałby grać już tylko dla Polski i chyba nie zbyt leci na to, że Polska zagra w finałach ME, bo przy obecnym trenerze to będzie jeszcze większa porażka niż z Nawałką w MŚ w Rosji. Po za tym, tak mi się zdaje, że to selekcjoner decyduje kogo powoła, a kogo nie, choć nie wykluczam, że wielki prezes macza palce w powołaniach i nie tylko, dlatego postawił na polskiego trenera, któremu brakuje wszystkiego by takim być, co widać gołym okiem i który będzie robił, co Wielki Pan powie. Żenada i zmarnowane kolejne lata na budowę drużyny, gdzie trzeba pamiętać, że wielu piłkarzy jest już u schyłku kariery, a następców prawie nie ma, bo ich nie szukano i nie sprawdzano, nie mówiąc już o bardzo ważnym zbieraniu doświadczenia, w bardzo łatwej grupie eliminacyjnej, lepszej okazji nie mogło być, ale po co? Na koniec Boniek umyje ręce i będzie pouczał i mądrzył się dalej, a całą winę poniesie Brzęczek. Grunt, że kasa będzie się zgadzać.

 • Pepe2000 lubi Komentarz

  A od czego jest trener w klubie?? Po co się zatrudnia za gruba kasę takiego Nawalke ?? A po to bo on niby jest super trener i ma umiejętności lub to coś ze wpłynie na grę zespołu . A prawda jest jedna Nawałka to parowa żaden trener !!!! Co on osiągnął po za tym ze zmarnował kadrze ostatnie MŚwista !!! Kopa już dawno powinien dostać co on robi jeszcze w Lechu ?? ...analizy

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.