Klasyfikacja generalna / 24 kolejka

autor: jerrypl | 2019-02-27, 16:04 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Klasyfikacja generalna:
1. Szakaluch 177 (5 orderów słoneczka)
2. Włókniarz Forever 170 (2 ordery słoneczka)
3. Ilona Świtajska 168 (1 punkt fair play)
4. RR 25 Toruń 166
5. sternick 165 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
6. dastin 164 (4 ordery słoneczka)
7. Barceloniak11 162 (3 ordery słoneczka)
8. RAMB0 159 (2 ordery słoneczka)
9. Black Wars 157 (1 order słoneczka, 3 punkty fair play)
10. Tomasz Wróblicki 156 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 156 (2 ordery słoneczka)
rabhadh 155 (1 order słoneczka)
semen66 152 (1 order słoneczka)
Marcin152 150
wielkarybka 150
eXpErT 148
jerrypl 144 (1 order słoneczka)
Fan Polonia 143 (2 ordery słoneczka)
Mbembi 141
Eric Getting 136 (1 order słoneczka)
AM99 113
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)


Spotkaniem hitowym z braku laku wyznaczam mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin. Powodzenia!
24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
AM99 - StayStrongDarcy


02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Polonia

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce X
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

24.kolejka:
1.Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
2.Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
3.Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
4.Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
5.Wisła Płock - Cracovia 2
6.Wisła Kraków -Pogoń Szczecin X
7.Lech Poznań - Arka Gdynia 1
8.Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław x2
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce x2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin152

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1x
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 12
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eric Getting

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce X2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1X
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 1X
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce X2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia X2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce X
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia X
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X2
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia X2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce x
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia x
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce X2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 1X
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1X
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 1
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 2
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 1
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X2
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 2
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1x
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia x2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1 hit
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1x
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia x2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1x
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1x
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1x
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 1x
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1x
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce x
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia 2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

24. kolejka:
01.03 18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
01.03 20:30 Legia Warszawa - Miedź Legnica 1
02.03 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce X2
02.03 18:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
02.03 20:30 Wisła Płock - Cracovia X2
03.03 15:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin X
03.03 18:00 Lech Poznań - Arka Gdynia 1
04.03 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Ze swojej strony dodam tylko gratulacje dla rabhadha za pierwszy order słoneczka w sezonie i średnią kolejki, który była mocno przeciętna i wyniosła 6.48 punktu. Wielkie podziękowania dla Warsa za nieocenioną pomoc.

Wyniki :)
........
rabhadh 10
RAMBO 9
semen66 9
eXpErT 8
Ilona14 8
jerrypl 8
RRToruń 8
wielkarybka 8
Eric Getting 7
marcin125 7
Barceloniak 6
Black Wars 6
dastin 6
Mbembi 6
Szakaluch 6
Włókniarz Forever 6
Fan Polonia 4
niktxxx 4
sternick 4
Tomasz Wróblicki 4
Marta 2
''''''
Dalej sprawdzamy wyniki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.