Klasyfikacja generalna / 27, 28 i 29 kolejka

autor: jerrypl | 2019-03-19, 11:42 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Klasyfikacja generalna:
1. Szakaluch 197 (5 orderów słoneczka)
2. Włókniarz Forever 190 (2 ordery słoneczka) 
3. Ilona Świtajska 187 (1 punkt fair play)
4. RR 25 Toruń 187
5. Barceloniak11 182 (3 ordery słoneczka)
6. RAMB0 182 (2 ordery słoneczka)
7. sternick 181 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
8. rabhadh 180 (2 ordery słoneczka)
9. dastin 180 (4 ordery słoneczka)
10. Blue Wars 179 (1 order słoneczka, 4 punkty fair play)
Tomasz Wróblicki 176 2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play
semen66 175 (2 ordery słoneczka)
Marcin152 172
niktxxx 170 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 170
eXpErT 166 (1 order słoneczka)
jerrypl 164 (1 order słoneczka)
Mbembi 161
Eric Getting 155 (1 order słoneczka)
Fan Polonia 153 (2 ordery słoneczka)
AM99 123
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)

Pierwszy tydzień kwietnia to dla mnie urlop, dlatego wrzucam od razu dwie kolejki. W 27. kolejce mamy spotkanie hitowe, w 28. kolejce proszę o podanie strzelca/asystenta.

W 27. kolejce czeka nas kilka interesujących spotań. Na mecz hitowy wybieram jednak pojedynek lidera Lechii Gdańsk z trzecim w tabeli Piastem Gliwice. Powodzenia!
27. kolejka:
29.03 18:00 Wisła Płock - Zagłębie Lubin
29.03 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
29.03 20:30 Górnik Zabrze - Cracovia
30.03 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
30.03 18:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
30.03 20:30 Korona Kielce - Lech Poznań
31.03 15:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
31.03 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa

W 28. kolejce podajemy strzelca! Powodzenia!
28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

29. kolejkę typujemy normalnie.
29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Rycerzyki wiosny:
RAMB0 55
rabhadh 52
eXpErT 48
semen66 47
Włókniarz Forever 47
Marcin152 46
Szakaluch 46
wielkarybka 45
Blue Wars 44
RR 25 Toruń 44

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
jerrypl

Dzięki Wars! Już jestem, postaram się dzisiaj/jutro wrzucić nowy blog. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

29 kolejka - wyniki końcowe. :) 19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki. 11 pkt wystarczyło do wygrania kolejki przez RAMBO, który zdobywa order słoneczka. :) GRATULACJE. :) =========== 11 pkt...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

27/28/29 kolejka - WYNIKI :)
29 pkt - RAMBO *
28 pkt - dastin *
26 pkt - Rabhadh
25 pkt - Szakaluch *
24 pkt - Barceloniak
21 pkt - Black Wars i Mbembi
20 pkt - sternick
19 pkt - eXpErT, RRToruń i Włókniarz Forever
18 pkt - Fan Polonia *
18 pkt - Eric Getting, Ilona14, jerrypl i wielkarybka
17 pkt - niktxxx
16 pkt - Tomasz Wróblicki
13 pkt - semen66
8 pkt - Marcin152
2 pkt - Marta
============
* - zdobywca orderu słoneczka. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Klasyfikacja generalna: po (29)
1. Szakaluch 222 (6 orderów słoneczka)
2. RAMB0 211 (3 ordery słoneczka)
3. Włókniarz Forever 209 (2 ordery słoneczka)
4. dastin 208 (5 ordery słoneczka)
5. Barceloniak11 206 (3 ordery słoneczka)
6. rabhadh 206 (2 ordery słoneczka)
7. RR 25 Toruń 206
8. Ilona Świtajska 205 (1 punkt fair play)
9. sternick 201 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
10. Black Wars 200 (1 order słoneczka, 4 punkty fair play)
===
Tomasz Wróblicki 192 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 188
niktxxx 187 (2 ordery słoneczka)
eXpErT 185 (1 order słoneczka)
jerrypl 182 (1 order słoneczka)
Mbembi 182
Marcin152 180
Eric Getting 173 (1 order słoneczka)
Fan Polonia 171 (3 ordery słoneczka)
AM99 125
================
Oni już nie grają
================
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

29 kolejka - wyniki końcowe. :) 19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki. 11 pkt wystarczyło do wygrania kolejki przez RAMBO, który zdobywa order słoneczka. :) GRATULACJE. :) =========== 11 pkt...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

29 kolejka - wyniki końcowe. :)
19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki.
11 pkt wystarczyło do wygrania kolejki przez RAMBO, który zdobywa order słoneczka. :) GRATULACJE. :)
===========
11 pkt - RAMB0
10 pkt - Barceloniak, dastin i Szakaluch
9 pkt - rabhadh
8 pkt - Black Wars, Eric Getting, Ilona14, jerrypl i Włókniarz Forever
7 pkt - Mbembi i RRToruń
6 pkt - niktxxx, sternick i wielkarybka
4 pkt - eXpErT, Marcin152 i Tomasz Wróblicki
3 pkt - semen66

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 9 kwietnia 2019 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

29 kolejka - wyniki po niedzieli 7/8
19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki.
(w nawiasie typ do poniedziałkowego spotkania)
===========
Czołówka :
10 pkt - dastin (2)
9 pkt - rabhadh (2)
9 pkt - RAMB0 (1)
8 pkt - Barceloniak (1)
8 pkt - Eric Getting (2)
8 pkt - Szakaluch (1)
7 pkt - Mbembi (X2)
6 pkt - Black Wars (1)
6 pkt - Ilona14 (1)
6 pkt - jerrypl (1)
6 pkt - RRToruń (1X)
6 pkt - Włókniarz Forever (1)
4 pkt - eXpErT (X)
4 pkt - niktxxx (1)
4 pkt - sternick (1)
4 pkt - Tomasz Wróblicki 2)
4 pkt - wielkarybka (1)
3 pkt - Marcin152 (12)
3 pkt - semen66 (X2)
=============
Na order słoneczka "poluje" 2 uczestników (dastin lub RAMBO). Jutro przekonamy się po ostatnim spotkaniu w tej kolejce. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

29 kolejka - wyniki po sobocie 5/8
19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki.
===========
Czołówka :
8 pkt - dastin
7 pkt - rabhadh
6 pkt - Barceloniak, Eric Getting, jerrypl, RAMB0 i Szakaluch

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

29 kolejka - wyniki po piątku 2/8 19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki. =========== Czołówka : 10 uczestników z 50 % zdobyczą. :) 2 pkt - Barceloniak, Black Wars, dastin, Eric Getting, jerrypl,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

29 kolejka - wyniki po piątku 2/8
19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki.
===========
Czołówka : 10 uczestników z 50 % zdobyczą. :)
2 pkt - Barceloniak, Black Wars, dastin, Eric Getting, jerrypl, Mbembi, rabhadh, RAMB0, sternick i Szakaluch
0 pkt - 9 uczestników

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 7 kwietnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

29. kolejka: cd...… :)
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1 - typ podany wcześniej
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 1 - typ podany wcześniej
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

29 kolejka Korona - Zagłębie L. 1 Miedź - Cracovia 1 ...... Reszta b. późnym wieczorem po pracy.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia X
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin152

29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1x
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań x2
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 12

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin X
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1X
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X2
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław X2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia x
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa x
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

29.kolejka:
1.Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
2.Miedź Legnica - Cracovia 2
3.Jagiellonia - Zagłębie Sosnowiec X
4.Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
5.Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
6.Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
7.Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
8.Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1x
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 1
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice X
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia X
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec x2
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia x2
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1x
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia x2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1x
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1x
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1X
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1X
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1X
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin x
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1x
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice x
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia X
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia X2
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

29. kolejka:
05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia X2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Klasyfikacja generalna: po (28)
1. Szakaluch 212 (6 orderów słoneczka)
2. Włókniarz Forever 201 (2 ordery słoneczka)
3. RAMB0 200 (2 ordery słoneczka)
4. RR 25 Toruń 199
5. dastin 198 (5 ordery słoneczka)
6. rabhadh 197 (2 ordery słoneczka)
7. Ilona Świtajska 197 (1 punkt fair play)
8. Barceloniak11 196 (3 ordery słoneczka)
9. sternick 195 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
10. Black Wars 192 (1 order słoneczka, 4 punkty fair play)
===
Tomasz Wróblicki 188 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
semen66 185 (2 ordery słoneczka)
wielkarybka 182
niktxxx 181 (2 ordery słoneczka)
eXpErT 181 (1 order słoneczka)
Marcin152 176
Mbembi 175
jerrypl 174 (1 order słoneczka)
Fan Polonia 171 (3 ordery słoneczka)
Eric Getting 165 (1 order słoneczka)
AM99 125
================
Oni już nie grają
================
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

27/28 kolejka - WYNIKI - 2z3
18 pkt - dastin * i Fan Polonia *
18 pkt - RAMBO
17 pkt - Rabhadh
15 pkt - Szakaluch *
15 pkt - eXpErT
14 pkt - Barceloniak, Mbembi i sternick
13 pkt - Black Wars
12 pkt - RRToruń, Tomasz Wróblicki i wielkarybka
11 pkt - niktxxx i Włókniarz Forever
10 pkt - Eric Getting, Ilona14, jerrypl i semen66
4 pkt - Marcin152
2 pkt - Marta
============
* - zdobywca orderu słoneczka. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

28 kolejka - wyniki
10 pkt - Szakaluch - zdobywa order słoneczka. :) A to lider jeden. ;)
9 pkt - Black Wars, Mbembi, Rabhadh, RAMBO i wielkarybka
8 pkt - Barceloniak, dastin, Fan Polonia, jerrypl, semen66 i sternick
7 pkt - eXpErT, Ilona14, niktxxx i Włókniarz Forever
6 pkt - Eric Getting i RRToruń
4 pkt - Tomasz Wróblicki
==========
Punkty za gola lub asystę zdobywa :
niktxxx - Parzyszek (Piast)
wielkarybka - Cabrera (Cracovia)
Włókniarz Forever - Drzazga (Wisła Kr.)
RAMBO - Carlitos (Legia)
Black Wars - Carlitos (Legia)
============
19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki.
Oczywiście sprawdzamy swoje wyniki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Sorki. Cieszy mnie ta pomyłka. Wczoraj patrzyłem na flascore i nie było przy golu na 3:0 żadnej asysty.
To fakt po 1 pkt dla Ciebie i przy okazji dla ….. mnie. ;)
Tylko my go mieliśmy.
Dla Ciebie będzie pewnie (1 punkt fair play), ale to jeryypl zadecyduje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Chyba asysty Carlitosa nie policzyles , 9 pkt mi wychodzi z moich obliczen

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

05.04 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
05.04 20:30 Miedź Legnica - Cracovia 2
06.04 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
06.04 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
06.04 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
07.04 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
07.04 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
08.04 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

28 kolejka - wyniki po 6/8
19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki.
- oznaczeni * tym znakiem z szansami na punkty za strzelca.
- oznaczeni ** tym znakiem to zdobywcy 1 pkt za strzelca.
===========
8 pkt - Szakaluch
7 pkt - wielkarybka **
6 pkt - Black Wars *, dastin, Fan Polonia, Ilona14, jerrypl, Rabhadh, semen66 i sternick,
5 pkt - eXpErT, Mbembi, niktxxx **, RAMBO *, RRToruń,
4 pkt - Barceloniak, Eric Getting, Tomasz Wróblicki, Włókniarz Forever *
==========
Punkty za gola zdobywa :
niktxxx - Parzyszek (Piast)
wielkarybka - Cabrera (Cracovia)
============
Kolejny piłkarz/strzelec zawiódł - Gytkjaer (Lech) - 5 uczestników
============
Oczywiście sprawdzamy swoje wyniki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

28 kolejka - wyniki po wtorku 4/8 19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki. Czołówka : - oznaczeni * tym znakiem z szansami na punkty za strzelca. - oznaczeni ** tym znakiem to zdobywcy 1 pkt za...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

28 kolejka - wyniki po wtorku 4/8
19 uczestników podało swoje typy do tej kolejki.
Czołówka :
- oznaczeni * tym znakiem z szansami na punkty za strzelca.
- oznaczeni ** tym znakiem to zdobywcy 1 pkt za strzelca.
===========
6 pkt - Black Wars *
4 pkt - Fan Polonia i Szakaluch *
3 pkt - eXpErT, Mbembi, semen66 i wielkarybka **
==========
Robak (Śląsk) - zawiódł 7 uczestników

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 4 kwietnia 2019 [7 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2 Drzazga

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 Gytkjaer
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1x
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1X
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk X2 Paixao
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1X
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1X
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1 Robak
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1X
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1X
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Polonia

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1 Robak
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 2
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze X
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk X
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sternick

28.kolejka:
1.Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1 Robak
2.Cracovia -Korona Kielce 1
3.Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
4.Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
5.Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
6.Piast Gliwice - Wisła Płock 1
7.Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
8.Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1 Robak
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 2
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 Gytkjaer
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

W 28. kolejce podajemy strzelca! Powodzenia!
28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin X
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1 Parzyszek
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze X
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk X
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin X
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock X
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 Carlitos
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1 Robak
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce X
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze X2
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 Lopez
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 1/2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

28. kolejka:
02.04 18:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1 (Robak)
02.04 18:00 Cracovia - Korona Kielce 1
02.04 20:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze X2
02.04 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
03.04 18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin X
03.04 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 1
03.04 20:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1
03.04 20:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Klasyfikacja generalna: po (27)
1. Szakaluch 202 (5 orderów słoneczka)
2. Włókniarz Forever 194 (2 ordery słoneczka)
3. RR 25 Toruń 193
4. RAMB0 191 (2 ordery słoneczka)
5. dastin 190 (5 ordery słoneczka)
6. Ilona Świtajska 190 (1 punkt fair play)
7. Barceloniak11 188 (3 ordery słoneczka)
8. rabhadh 188 (2 ordery słoneczka)
9. sternick 187 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
10. Tomasz Wróblicki 184 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
===
Black Wars 183 (1 order słoneczka, 4 punkty fair play)
semen66 177 (2 ordery słoneczka)
Marcin152 176
niktxxx 174 (2 ordery słoneczka)
eXpErT 174 (1 order słoneczka)
wielkarybka 173
jerrypl 166 (1 order słoneczka)
Mbembi 166
Fan Polonia 163 (3 ordery słoneczka)
Eric Getting 159 (1 order słoneczka)
AM99 125
================
Oni już nie grają
================
Borysek ROW 56
Rick Grimes 49
S3bA 28
Szarold 28
KamSon 23 (1 order słoneczka)
Pempuś 23
Ladaco 15 (1 order słoneczka)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

27 kolejka - WYNIKI 10 pkt - dastin i Fan Polonia - zdobywcy orderu słoneczka. :) 9 pkt - RAMBO 8 pkt - eXpErT i Rabhadh i Tomasz Wróblicki 6 pkt - Barceloniak, RRToruń i sternick 5 pkt - Mbembi i Szakaluch...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

27 kolejka - WYNIKI
10 pkt - dastin i Fan Polonia - zdobywcy orderu słoneczka. :)
9 pkt - RAMBO
8 pkt - eXpErT i Rabhadh i Tomasz Wróblicki
6 pkt - Barceloniak, RRToruń i sternick
5 pkt - Mbembi i Szakaluch
4 pkt - Black Wars, Eric Getting, Marcin152, niktxxx i Włókniarz Forever
3 pkt - Ilona14 i wielkarybka
2 pkt - jerrypl, Marta i semen66
=====
21 uczestników podało swoje typy. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

27 kolejka Fan Polonia i dastin z po 10 pkt. Wygrywają i zdobywają order słoneczka. Gratulacje. ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.