Klasyfikacja generalna / 34 kolejka

autor: jerrypl | 2020-06-30, 10:56 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Klasyfikacja generalna, dzięki uprzejmości Warsa.

Klasyfikacja generalna: (33)
1. rabhadh 267 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
2. eXpErT 266 (6 orderów słoneczka)
3. jerrypl 260 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 254 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 245 (3 ordery słoneczka)
6. RAMB0 238 (4 ordery słoneczka)
7. dastin 238 (2 ordery słoneczka)
8. Tomasz Wróblicki 237 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
9. kibic poniedzielny 236 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
10. Black Wars 235 (4 ordery słoneczka)
wielkarybka 228 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
Wiesiek Kamiński 227 (3 ordery słoneczka)
Perec Freitag 224 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 215 (1 order słoneczka)
Mbembi 204 (4 ordery słoneczka)
Barceloniak11 196 (2 ordery słoneczka)
-----
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3
=======
Sprawdzamy swoje wyniki i moje podsumowania. :)
---
P.S.
Do sportowych faktów czytajcie ze zrozumieniem i nie usuwajcie normalnych postów. Ten post skopiowałem. Pozdrawiam :)


Rycerze wiosny:
jerrypl 106
Mbembi 102
Tomasz Wróblicki 101
eXpErT 98
Ilona 14 98
Black Wars 97
dastin 93
rabhadh 93
Perec Freitag 92
R R 25 Toruń 90

W 34. kolejce spotkaniem hitowym będzie mecz, w którym trzeci w tabeli Lech Poznań podejmuje lidera Legię Warszawa.
34. kolejka:
Grupa mistrzowska

04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Grupa spadkowa

03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Black Wars

Wyniki - 34 kolejka. :) To jeszcze raz.
Order słoneczka otrzymuje zdobywca 11pkt Wiesiek Kamiński. Jest to jego 4 takie wyróżnienie. Gratulacje. :)
---
11 - Wiesiek Kamiński - order słoneczka
10 - Tomasz Wróblicki
8 - Black Wars
8 - Perec Freitag
8 - R R 25 Toruń
7 - Mbembi
6 - dastin
6 - Ilona14
6 - Wielkarybka
5 - eXpErT
5 - kibic poniedzielny
4 - Barceloniak11
4 - jerrypl
4 - rabhadh
4 - RAMBO
2 - niktxxx
----
Sprawdzamy moje podsumowanie i swoje wyniki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Klasyfikacja generalna: (34)
1. eXpErT 271 (6 orderów słoneczka)
2. rabhadh 271 (4 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
3. jerrypl 264 (6 orderów słoneczka)
4. R R 25 Toruń 262 (4 ordery słoneczka)
5. Ilona 14 251 (3 ordery słoneczka)
6. Tomasz Wróblicki 247 (3 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
7. dastin 244 (2 ordery słoneczka)
8. Black Wars 243 (4 ordery słoneczka)
9. RAMB0 242 (4 ordery słoneczka)
10. kibic poniedzielny 241 (1 order słoneczka, 2 punkty fair play)
Wiesiek Kamiński 238 (4 ordery słoneczka)
wielkarybka 234 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
Perec Freitag 232 (2 ordery słoneczka, 1 punkt fair play)
niktxxx 217 (1 order słoneczka)
Mbembi 211 (4 ordery słoneczka)
Barceloniak11 200 (2 ordery słoneczka)
-----
semen66 188 (2 ordery słoneczka)
Maciula87 181 (1 order słoneczka)
Nalo27 92 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play)
marcin152 80 (2 ordery słoneczka)
Włókniarz Forever 80
wislok 49 (2 ordery słoneczka)
AM99 38
Szakaluch 3
=======
Sprawdzamy swoje wyniki i moje podsumowania. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po niedzieli (7/8). :)
Po poprawce uwzględnionej przez kibica poniedzielnego. Dziękuję. :)
Po dokładnym sprawdzeniu doszukałem się jeszcze jednego błędu przy Ilonie14.
W nawiasie nasze typy do ostatniego spotkana w tej kolejce (Wisła Pł. - Górnik Z. 0:0 do przerwy).
O order słoneczka dzisiaj powalczą Tomasz Wróblicki i Wiesiek Kamiński. :)
---
10 - Tomasz Wróblicki (X)
9 - Wiesiek Kamiński (1)
8 - Black Wars (X)
8 - Perec Freitag (X)
7 - Mbembi (2)
7 - R R 25 Toruń (1X)
6 - dastin (X)
6 - Wielkarybka (X)
5 - Ilona14 (1X)
5 - kibic poniedzielny (X2)
4 - Barceloniak11 (X)
4 - jerrypl (X)
4 - rabhadh (X2)
3 - eXpErT (1)
2 - niktxxx (X)
2 - RAMBO (1)
----
Sprawdzamy moje podsumowanie i swoje wyniki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [9 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki po niedzieli (7/8). :) W nawiasie nasze typy do ostatniego sobotniego spotkana (Wisła Pł. - Górnik Z.). O order słoneczka jutro powalczą Tomasz Wróblicki i Wiesiek Kamiński. :) --- 10 - Tomasz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Oczywiście w nawiasie chodzi o PONIEDZIAŁKOWE spotkanie (Wiała Pł. - Górnik Z. ) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [9 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki po niedzieli (7/8). :) W nawiasie nasze typy do ostatniego sobotniego spotkana (Wisła Pł. - Górnik Z.). O order słoneczka jutro powalczą Tomasz Wróblicki i Wiesiek Kamiński. :) --- 10 - Tomasz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po niedzieli (7/8). :)
W nawiasie nasze typy do ostatniego sobotniego spotkana (Wisła Pł. - Górnik Z.).
O order słoneczka jutro powalczą Tomasz Wróblicki i Wiesiek Kamiński. :)
---
10 - Tomasz Wróblicki (X)
9 - Wiesiek Kamiński (1)
8 - Black Wars (X)
8 - Perec Freitag (X)
7 - Ilona14 (1X)
7 - Mbembi (2)
7 - R R 25 Toruń (1X)
6 - dastin (X)
6 - kibic poniedzielny (X2)
6 - Wielkarybka (X)
4 - Barceloniak11 (X)
4 - jerrypl (X)
4 - rabhadh (X2)
3 - eXpErT (1)
2 - niktxxx (X)
2 - RAMBO (1)
----
Sprawdzamy moje podsumowanie i swoje wyniki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [9 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki po sobocie (5/8). :) --- 7 - Mbembi 6 - Black Wars 6 - Perec Freitag 6 - Tomasz Wróblicki 6 - Wiesiek Kamiński 4 - Ilona14 4 - kibic poniedzielny 4 - R R 25 Toruń 4 - Wielkarybka 3 - rabhadh 2...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po sobocie (5/8). :)
---
7 - Mbembi
6 - Black Wars
6 - Perec Freitag
6 - Tomasz Wróblicki
6 - Wiesiek Kamiński
4 - Ilona14
4 - kibic poniedzielny
4 - R R 25 Toruń
4 - Wielkarybka
3 - rabhadh
2 - Barceloniak11
2 - eXpErT
2 - dastin
2 - jerrypl
2 - niktxxx
2 - RAMBO
----
Sprawdzamy moje podsumowanie i swoje wyniki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [9 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki po sobocie (4/8). :) W nawiasie nasze typy do ostatniego sobotniego spotkana (Lechia - Cracovia). :) --- 7 - Mbembi (1) 6 - Black Wars (1) 6 - Perec Freitag (X) 6 - Tomasz Wróblicki (1) 6 - Wiesiek...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po sobocie (4/8). :)
W nawiasie nasze typy do ostatniego sobotniego spotkana (Lechia - Cracovia). :)
---
7 - Mbembi (1)
6 - Black Wars (1)
6 - Perec Freitag (X)
6 - Tomasz Wróblicki (1)
6 - Wiesiek Kamiński (1)
4 - Ilona14 (1)
4 - kibic poniedzielny (1)
4 - R R 25 Toruń (1)
3 - rabhadh (1)
3 - Wielkarybka (12)
2 - eXpErT (1)
2 - dastin (1)
2 - jerrypl (1)
2 - niktxxx (1)
0 - Barceloniak11 (2)
0 - RAMBO (2)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [9 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki po piątku. :) --- 3 - Wielkarybka 3 - Mbembi 3 - rabhadh 2 - eXpErT 2 - kibic poniedzielny 2 - Perec Freitag 2 - Black Wars 2 - dastin 2 - Ilona14 2 - jerrypl 2 - niktxxx 2 - R R 25 Toruń 2 - Tomasz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Udanego odpoczynku zatem życzę! Ja dzisiaj jadę na kawalerski - odpoczywał (raczej) nie będę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [9 komentarzy tej dyskusji]

Wyniki po piątku. :) --- 3 - Wielkarybka 3 - Mbembi 3 - rabhadh 2 - eXpErT 2 - kibic poniedzielny 2 - Perec Freitag 2 - Black Wars 2 - dastin 2 - Ilona14 2 - jerrypl 2 - niktxxx 2 - R R 25 Toruń 2 - Tomasz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Wyniki po piątku. :)
---
3 - Wielkarybka
3 - Mbembi
3 - rabhadh
2 - eXpErT
2 - kibic poniedzielny
2 - Perec Freitag
2 - Black Wars
2 - dastin
2 - Ilona14
2 - jerrypl
2 - niktxxx
2 - R R 25 Toruń
2 - Tomasz Wróblicki
2 - Wiesiek Kamiński
0 - Barceloniak11
0 - RAMBO
----
Kolejność przypadkowa ale jednak czasami warto mnie sprawdzić w podliczeniach. Miłego weekendu (ja mam wolne do wtorku). ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

ostatnia odpowiedź: 6 lipca 2020 [9 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa X
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 2
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 1
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niktxxx

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa X
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin X
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Wróblicki

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin X
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia X
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 2
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x2
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław x2
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia x2
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1x
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1x
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1x
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 1x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa x2
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1 2
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia x2
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1x
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa X2
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1X
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1X
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic poniedzielny

Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1x
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 12
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1x
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 2
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barceloniak11

Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa X
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 2
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław X
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków X
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 2
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin X
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eXpErT

Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa X
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1X
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1X
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesiek Kamiński

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x2
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1x
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mbembi

34. kolejka:
Grupa mistrzowska
04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa 1
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław x2
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia x2
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 1
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

04.07 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa x
04.07 20:00 Lechia Gdańsk - Cracovia 1
05.07 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok x
05.07 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1
Grupa spadkowa
03.07 18:00 ŁKS - Wisła Kraków 2
03.07 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 1
04.07 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin x
06.07 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.