Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Ostra riposta prezesa ZKS Stali na słowa Curzytka: On kłamie. Chcemy 120 tysięcy i ani grosza więcej (wywiad)

  Ja prdl niech już wreszcie kończą te "kariery" i będzie spokój. I tak na 100% nic z tego nie wyjdzie, nie przy takim podejściu rodziców.

 • CKM_ lubi Komentarz

  "Tych, którzy nie mieli tej przyjemności, odsyłamy do redaktora Marcina Kuźbickiego z Eleven Sports. W jednym z tegorocznych #MagazynówBezHamulców rzucił on hasło..." Dariusz, nie przesadzasz? To już za mało linków do tych samoodtwarzających się materiałów wideo będących twoim prywatnym biznesem? Magazyn Bez Hamulców to nie materiały SF, to produkcja twojej firmy. Chwalisz się wielomilionowymi odtworzeniami Bez Hamulców. Może podaj prawdziwą statystykę, bo te dane którymi nas karmisz i swoje szefostwo są oderwane od rzeczywistości. Pomimo wyłączenia automatycznego odtwarzania wideo w ustawieniach te materiały odtwarzają się automatycznie, nie da rady tego wyłączyć. Wynegocjowałeś już nową umowę ze SF? Podniosłeś stawki na podstawie statystyk wziętych z sufitu? Może pochwalisz się nam ile w tych kosmicznych danych jest rzeczywistych odtworzeń, tych chcianych przez kibiców. Nie pochwalisz się bo nie ma czym.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Niesmialo zauwaze, ze 3x750 to wiecej niz 2000....

 • CKM_ lubi Komentarz

  Gdyby jeździł w Pile zarabiałby w każdym meczu. W falubazie nie występując ani razu zarobi dokładnie 0 zł. Pewnie mu się opłaca :)

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Dlaczego siedzę cicho w sprawie ROW-u. I gdzie trafi Hancock? (felieton)

  Komentarz usunięty, bo przecież mamy wolność wypowiedzi.

 • CKM_ lubi Komentarz

  komentarz usunięty :P

 • CKM_ lubi Komentarz

  Aha, jeszcze jedno. Skoro tak pan broni swojego prawa do wypowiedzi to dlaczego kasujecie komentarze nie łamiące regulaminu, a np. pokazujące brak wiedzy pana podwładnych (redaktorów)?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Jak napisał panu na Facebooku to niech mu tam pan odpisze, na cholerę te wywody na portalu?

 • CKM_ lubi Komentarz

  Chłopie ty w ogóle nie kumasz o co chodzi. Po pierwsze co ma się zmienić? O jakich zmianach pól startowych ty piszesz. Żużel to prosty sport. Jadą w lewo. To też mają zmienić? Ocknij się człowieku. Żużla nie potrzeba ciągle zmieniać . Tak robią np. w F1 i co wychodzi na dobre? Jeśli chodzi o tę sferę to potrzeba wrócić do normalności. Do wypracowanych i uargumentowanych reguł a nie robić zmiany dla zmiany i jeszcze kompletnie bez sensu jak ostatnio zrobiło BSI.
  Atrakcyjność żużla polega na tym że ma być walka w każdym biegu czyli każdy bieg jest ważny a promotor ma tę walkę pokazywać wszędzie gdzie się da. Pokazywanie żużla nie spowoduje że stanie się nawet w kilka lat tak popularny jak inne dyscypliny cieszące się największa popularnością , ale trzeba od czegoś zacząć.
  Jeszcze raz powtarzam promowanie żużla nie polega na jego pseudouatrakcyjnianiu !!!
  Promowanie polega na jego powszechnym pokazywaniu. Najbardziej eksponowane powinny być GP w Warszawie czy Cardiff bo to jest opakowanie "premium" To jest pokazywanie od najlepszej strony. Myślę że gdyby GP Niemiec było na którymś z nowoczesnych stadionów to polscy kibice spokojnie by taki stadion zapełnili .Świata nie zainteresuje się żużlem jak będzie się pokazywać go jako piknik na trawce. A takie BSI czyli coś dla ubogich to patrzy tylko przez pryzmat tego żeby nie stracić. Czyli po taniości ( patrz. premie dla zawodników , i stadiony po za Polską i Cardiff.) Wydoić Polaków bo bez nich to BSI już dawno poszła by z torbami.
  Trzeba myśleć innymi kategoriami niż centusie. Kto na świecie zna BSI? A kto na świecie zna Discovery /Eurosport ? To jest marka , to jest pozycja której już na starcie jest łatwiej( bo ma pieniądze i jest wiarygodnym partnerem dla firm całego świata które bez wahania do nich przyjdą). Kto z poważnego zachodu zapuka do BSI? Kto się zainteresuje tym co oni tam robią? A kto zainteresuje się tym co robi Discovery? Oczywiście wszystko da się zrobić bardzo dobrze i wszystko da się schrzanić ale trzeba mieć nadzieję że przyłożą się by pokazywać GP w atrakcyjny sposób od strony kamery/technicznie.
  Ps dla mnie naturalną koleją rzeczy jest aby Discovery pomyślało aby pokazywać EL i na to czekam. Przynajmniej Finały DMP dlaczego ? Bo to jest opakowanie premium czyli najlepszy produkt który należy pokazywać jeśli chce się kogoś żużlem zainteresować.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Z jednej strony cieszę się ze zmiany promotora GP, ale zastanawiam się co dalej. Discovery, to potentat, podobnie jak Eurosport na rynku mediów sportowych. Jednakże jak porównam sobie relacje i komentarz z SGP i z SEC, to sorry, ale Eurosport wypadł blado. Relacje w Canal+ były naprawdę na wysokim poziomie i nawet w "kurnikach" typu Vojens do złudzenia przypominało to jak wielkie sportowe wydarzenie. Przy SEC jakoś to w Eurosporcie wyglądało przaśnie, a poza tym komentarz był tragiczny, jakby dyletanci dorwali się do mikrofonów. Pamiętam jak komentator zaliczył Lebiediewa do Słowian. Takich i innych wpadek było zdecydowanie więcej. Poza tym nie potrafili przekazać emocji tak, jak chociażby redaktor Dryła. Może jakiś transfer dziennikarski? Dużo pracy przed Eurosportem. Plusem natomiast dużym jest to, że Eurosport to otwarta telewizja i rzesza oglądaczy będzie wiele większa. Kibicuję i trzymam kciuki za nowych zarządzających cyklem.

 • CKM_ lubi Komentarz

  dlaczego te kary nie są jawne ? tylko jakieś domysły owiane tajemnicą, czyżby krycie tych równiejszych ? Rusko rok temu podlegał maksymalnej karze, bo nie spełnił żadnego z wymogów, kary anulowano, sumę kary dla WTS-u zresztą skrzętnie ukrywając (?), minął rok i znowu jakieś tajemnice, karę ma zapłacić Lublin produkujący licencję za licencją, dwa egzaminy w tym roku organizował, a Rusko co ? wymogi spełnił ? dwóch w 250cc to Panicz i Rybak, coś tam w 250 jeździli, więc jakieś biegi odjechali, ale w 500cc - Panicz i kto ? zgaduję, że Garbowska, ale czy to ten sam okres rozliczeniowy ? licencję zdała ponad rok temu... no i kto trzeci ? Gzyla i Dula Rusko oddał, nikogo więcej nie ma... to są machlojki, kary dla wybranych, dlatego taka tajemnica, trzeba Ruskę od kar uchronić, dlatego oficjalnego komunikatu nie będzie, po prostu zbiorczo zapłaci Lublin, który od lipca 2018 doprowadził do licencji ośmiu chłopaków, nie podprowadzanych z innych ośrodków, jak to czynił Rusko i nie dublujących się w obu kategoriach, osobnych w 250cc i osobnych w 500cc... reasumując, licencje 2018/19 - Lublin: Banucha, Firmuga, Szpytma, Pyrchla, M.Śledź i Gosik w 500 oraz Rachubik, Tomiak i Młynarski w 250 i Lublin karę płaci, WTS: Panicz w 500, ten sam Panicz oraz Rybak w 250, do tego podprowadzeni z innych ośrodków na egzamin w 500 - już wykopani z WTS-u Gzyl i Dul oraz pozostawiona Garbowska i Rusko kary nie płaci czyli kombinowanie Ruski wyżej stawiane niż uczciwe szkolenie, nie opłaca się szkolić, opłaca się kombinować, nasza żużlowa centrala sama siebie ośmiesza...

 • CKM_ lubi Komentarz

  20.Kamil Strąk (Lublin) 250 ccm 18.04.2004 2017 2019 Lublin
  21.Kacper Gosik (Lublin) 20.03.2003 2018 2019 Lublin
  22.Jan Rachubik (Lublin) 21.06.2005 250ccm 2018 2019 Lublin
  23.Jakub Szpytma (Lublin) 06.10.2001 2019 2019 Lublin
  24.Jakub Banucha (Lublin) 13.10.2002 2019 2019 Lublin
  25.Wiktor Firmuga (Lublin) 23.03.2002 2019 2019 Lublin
  26.Tymon Tomiak (Lublin) 14.02.2005 250ccm 2019 2019 Lublin
  27.Jan Młynarski (Lublin) xx.xx.2006 250ccm 2019 2019 Lublin
  28.Maksymilian Śledź (Lublin) 14.12.2002 2019 2019 Lublin
  29.Radosław Pyrchla (Lublin) 21.04.2004 2019 2019 Lublin
  Faktycznie , za takie szkolenie to trzeba im dowalić taką karę żeby starczyło dla Sparty na podkupienie Curzytków.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Sparta weszła do gry o braci Curzytków. Odbije się od tej samej ściany co Apator?

  Wspomnicie moje słowa: z braci Curzytek nie będzie żaden wielki pożytek. I stanie się tak w dużej części dzięki rodzicom. Bo oni najwyraźniej wiedzą lepiej od trenerów itp jak z nich zrobić żużlowców. Było już kilku chłopaków zmarnowanych w ten sposób.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. BSI dostało kopniaka. Discovery nowym promotorem cyklu Grand Prix!

  Hurra, BSI należał się koniec. Niczego nie rozwinęli, a najlepiej wychodzi im ciągnięcie największej kasy od Polaków i likwidacja naszej drużynowej dominacji. O jakość relacji tv nie martwcie się, w Discovery na pewno podołają zadaniu. Jest też szansa na telewizję inną niż ta którą posiada 2% kibiców żużla.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Szanowna Redakcjo . Pytam sie na jakiej zasadzie sa usuwanie komentarze pod artykułami. Usuwacie komentarze w których nikt nie narusza regulaminu , (nikt nikogo nie obraza nie używa wulgaryzmów) tylko po prostu pisze swoją opinię na dany temat. Moja drobna rada róbcie tak dalej to będziecie pisać sami do siebie. Juz po komentarzach widać ze macie duzo mniej czytelników co pare latek wstecz. Pozdrawiam. (Jesli tak bardzo przeszkadzają wam komentarze to moze warto by sie zastanowić nad calkowitym zlikwidowaniem ich w serwisie. Jeszcze raz pozdrawiam

 • CKM_ lubi Komentarz

  Rusko pyta gdzie jest kodeks etyczny. Zalosne

 • CKM_ lubi Komentarz

  Rusko mówiący o kodeksie etycznym wyglada podobnie jak prostytutka, mowiaca swojej córce, ze sex tylko po slubie.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Drabik bez dzikusa na Wrocław? Ciekawe (felieton)

  @Abczucharis: Mój komentarz też został usunięty mimo jego sporej obiektywności, a nawet dozy wsparcia dla Ostafy (!) Kiedyś usuwali, poniekąd słusznie, komentarze z przekleństwami. Teraz już wystarczy nie pasująca komuś treść. Może pora wynieść się z tego znienawidzonego przez wszystkich portalu. Walcie się pajace od moderowania!

 • CKM_ lubi Komentarz

  Z większością zarzutów trudno się nie zgodzić. Polityka transferowa Termosa to jeden wielki dramat. A szkolenie za jego kadencji to jeszcze większy dramat. Jednakże polityka transferowa Sportowych Faktów jest równie tragiczna. Poczynając od zastąpienia śp redaktora Damiana Gapińskiego plotkarzem Ostafińskim, aż do niemal całej aktualnej obsady dziennikarskiej żużlowej sekcji SF która aktualnie składa się niemal z samych ignorantów. A kończąc na aktualnej szacie graficznej, zlikwidowanej blogosferze i kompletnie niefunkcjonalny forum. Dzisiejsze SF przy tym za czasów śp Gapińskiego, to totalny dramat i szczyt nieudacznictwa.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Sir_Pifko@ Komu zrobią na złość? Niech spadają na drzewo do Afryki. Nie jestem zwolennikiem pana Cieślaka, ale tych nie ogarniętych szczeniaków należy postawić do pionu. Zachowują się jak by ich IQ było niższe od zera. Albo jest sport, albo lans i studio tatuaży.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Nie ma nic kontrowersyjnego w aspartamie. Jest nieszkodliwy w rozsądnych dawkach, ale z wszystkim jest tak, że jak się przesadzi, to może szkodzić. Nawet od nadmiernego spożycia wody można umrzeć, ale nikt nie twierdzi, że picie wody jest kontrowersyjne.

  Dieta wegańska, czy wegetariańska nie jest żadnym programem lotów kosmicznych, bilansowanie składników jest dokładnie tak samo skomplikowane jak w diecie uwzględniającej mięso. Nie wiem czemu z zawodników nie jedzących mięsa robi się osoby, które trzeba otaczać specjalną troską. Ogólnie sportowiec powinien dbać o odżywianie, nie ma znaczenia, czy nie jada mięsa, szpinaku, czy pieczarek.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Fajny wywiad, gościu rozsądnie prawi. Wiele razy żużlowcy, którzy zgubili po 8-10 kilo, momentalnie zaczęli śmigać (Dzik, Madsen). Tomek Gollob (pseudonim ,,Chudy") całą karierę jak szparag, ostatnie lata się upasł i od razu wyniki mocno w dół. Podobnie Ułamek lub Bajerski. Przykłady można mnożyć...

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Właściciel Apatora poleciał do Rzeszowa po Curzytków. Wrócił z pustymi rękami

  O co w ogóle z tymi łebkami chodzi? Przecież to anonimowi torowo zawodnicy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.