Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Marek Grzyb: Jaki walkower? Przez pożar zostaliśmy bez stadionu. Straty mogą sięgnąć pół miliona [WYWIAD]

  Oj, prezes Grzyb nadal niczym dziecko któremu zabawkę zabrali. Każdy swoje za uszami potrafi mieć, ale w tym przypadku to ucz się pan od Świącika, bo zamiast proponować powtórkę mógł śmiało i bez problemu raz dwa doprowadzić do walkowera. Stal ładnie walczyła, aż się teraz prezes wzruszył i emocje poniosły, ale odrobina obiektywizmu to by chyba nie zaszkodziła? Do końca została 1/3 meczu, a pan wrzeszczysz że wam się należy i jest koniec meczu, bo pożar w budynku klubowym to jest to samo co deszcz... WTF? To chciejstwo pewnie zaowocuje teraz wynikiem 0:40... Najpierw myśleć, potem mówić, ta kolejność zawsze jest lepsza.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Panie Prezesie, jak to powiedział jeden "czerwony" Premier: "trzeba się ubezpieczać", a po drugie, żaden pożar nie bierze się z niczego, przyczyna jakaś była, a ciekawe jest również to, że część oświetlenia działała, może była zasilana z innej rozdzielni, nie wiem, w każdym razie tłumaczenie się, że to siła wyższa, jest śmieszne, ktoś czegoś nie dopatrzył, coś nie zadziałało.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Gdyby to Włókniarz prowadził to pan Grzyb mówiłby coś zupełnie innego, że jak to zaliczyć wynik, przecież pożar to nie deszcz, trzeba dokończyć lub pojechać od nowa.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Panie Grzyb, sedzia nie mial jaj zeby zastosowac Art 57, pkt 5 i wynik 0:40 dla Czewy. Zrzucil odpowiedzialnosc i decyzje na SE. Modl sie pan zeby SE tej mozliwosci za ta zenade organizacynja nie zastosowala. Po pana wypowiedzi w duchu sportu i wzajemnego szacunku chcialbym aby wladza ligi sprowadzila pana na ziemie bo wyraznie pan odlecial. Tyle.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Sezon dopiero się zaczął a chłop już tak wysoko zawiesił poprzeczkę ,że będzie go ciężko przebić !!

 • CKM_ lubi Komentarz

  po tej wypowiedzi facet powinien podac się do dymisji

 • CKM_ lubi Komentarz

  Lepsi ?! Ale że w czym ... Na ten czas co najwyżej na prowadzeniu w tabeli biegowej a do końca meczu śmiem wątpić ... Więcej obiektywizmu!!! Brawo Prezes Świącik

 • CKM_ lubi Komentarz

  Jakie zaliczenie wyniku? Przecież jak wszyscy mówią rozdzielnia nie była dobrze zabezpieczona i dostał się do niej deszcz. Za wadliwe instalacje i nienależyte zabezpieczenia trzeba ponieść konsekwencje. Jeśli mecz zostanie rozegrany od nowa to Gorzów powinien być zadowolony a jeśli będzie walkower to Gorzów nie powinien mieć pretensji. Czy na jakimś innym ekstraligowym stadionie po opadach dostała się woda do rozdzielni? Nie, ponieważ są należycie zabezpieczone.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Gorzów by ten mecz przegrał, gdyby nie "awaria" rozdzielni. Mam nadzieję, że powtórzą, ale bardziej obstawiam walkower.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Myślałem, że Mrozka już żaden prezes głupotą nie przebije, a tu masz miła niespodzianka.....znalazł się taki.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Myślę ze remis to maksimum co Gorzów by ugrali to raz a do tematu jaki wynik zaliczony wy się módlcie żeby był mecz powtórzony bo jak dla mnie klub jest odpowiedzialny za tą awarie i powinien być mecz oddany walkowerem :)

 • CKM_ lubi Komentarz

  Proponuję zapoznać się z wytycznymi ekstraligi dotyczącymi zapewnienia przez zarządcę stadionu agregatów prądotwórczych zapewniających ciągłość oświetlenia parku maszyn, toru, wieżyczki sędziowskiej itd. w przypadku awarii zasilania i braku prądu. Wytyczne dostępne na stronie pzm. Następnie proszę zestawić to z tym co posiadacie u siebie, czyli brak takowych agregatów co spowodowało przerwanie spotkania. Niewiedza nie zwalnia z braku myślenia Panie Grzyb. Jeśli nie otrzymacie walkowera to powinien Pan iść na Jasną Górę na kolanach, a zamiast tego jest Pan pełen buty i w bezczelny sposób próbuje uratować swój tyłek. Żenada.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Stali chce zaliczenia meczu z Eltrox Włókniarzem! "Byliśmy lepsi. Apeluję o wzajemny szacunek"

  @Polish Speedway: Czyli twoim zdaniem mecz należy zaliczyć, bo Włókniarz w niczym nie zawinił ale przegrywał, więc jest OK. Wyjątkowo wybiórcza logika myślenia. No brawo..

 • CKM_ lubi Komentarz

  Osobiście uważam, że:
  1. walkower - niesprawiedliwy dla Stali
  2. zaliczenie wyniku - niesprawiedliwe dla Włókniarza
  3. dokończenie - niesprawiedliwe dla Włókniarza. Tor byłby od nowa przygotowany i zanim by się spasowali to by było po meczu
  4. objechanie od nowa - niesprawiedliwe dla Karczmarza i Przedpełskiego :)

  A tak poza tym prezes Włókniarza chociaż zachowuje klasę i mówi, że nie chce walkowera, że chce objechać to jeszcze raz (w przeciwieństwie do prezesa Stali, który wyskoczył z zaliczeniem wyniku - to tak jakby przerwano mecz piłki nożnej po 1 połowie bo padło np. oświetlenie i zaliczamy wynik)

  Nie ma co dywagować jakby się wczorajsze zawody skończyły bo ile ludzi tyle opinii. Osobiście uważam, że minimalnie wygrałby Włókniarz bo widać było, że Madsen i Fredka już się spasowali i w nominowanych byłoby Przedpełski, Doyle, Fredka, Madsen kontra samotny Zmarzlik. Ale to tylko moja opinia. Najsprawiedliwiej byłoby objechać to jeszcze raz bez walkowerów... .

  Pozdro

 • CKM_ lubi Komentarz

  Grzyb to jest żałosne!!! Mecz dokończony albo powtórzony to jedyna opcja

 • CKM_ lubi Komentarz

  Wypowiedź tego gościa powinna go zdyskwalifikować z działalności w sporcie. Widać, że śliski typ.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Wstydu człowieku nie masz za grosz za takie gadanie to ci powinni walkower zrobić i po temacie

 • CKM_ lubi Komentarz

  Takiego grzyba prezesiku...

 • CKM_ lubi Komentarz

  Mój poprzedni wpis był bardziej "dyplomatyczny" ale wobec treści wypowiedzi prezesa Stali zostałem sprowokowany do innego spojrzenia na sprawę. Nie wnikając w szczegóły winę za niedokończenie meczu ponosi organizator czyli Stal Gorzów!c Nie, siły natury w postaci np. obfitych opadów deszczu ale klub! Jak to możliwe, że w XXI wieku na stosunkowo nowym obiekcie rozdzielnia jest umiejscowiona w warsztacie klubowym? (winna być oddzielnym budynkiem z dostępem wyłącznie pracowników upoważnionych) Jak to możliwe, ze klub który wielokrotnie organizował zawody cyklu SGP nie posiada zasilania awaryjnego lub choćby agregatu prądotwórczego? Właściwie kierując się wyłącznie literą prawa klub z Gorzowa powinien ponieść wszelkie konsekwencje finansowe (w tym punktówkę zawodników Włókniarza i kosztów przyjazdu) oraz regulaminowe - te związane z wynikiem - czyli walkower. I koniec tematu! W innym wypadku doprowadzimy do sytuacji w której gospodarze w razie niekorzystnego wyniku zaczną wprowadzać w życie kreatywna twórczość w postaci pomysłów z zakresu "zdarzeń losowych". NIE IDŹMY TĄ DROGĄ!
  Dobra wola w postaci chęci ponownego rozegrania meczu i sportowego rozstrzygnięcia wyrażona przez prezesa Świącika jest wielce wymowna w kontekście opinii wyrażonej przez prezesa Grzyba. Oba tak różne stanowiska wyraźnie wskazują, która ze stron chce rozstrzygnąć mecz na torze, a która "podsyca" ten tajemniczy ogień w rozdzielni. Reasumując - uważam, że zaliczenie tegoż wyniku byłoby łamaniem prawa i sportowych zasad fair play. Byłby to kolejny wielki skandal w polskim żużlu.
  W trybie czysto regulaminowym - powinien zostać orzeczony walkower. Jednak jeśli Włókniarz podtrzyma wolę powtórzenia całego (podkreślam -CAŁEGO!) meczu to takie stanowisko należałoby uszanować i tak własnie orzec w decyzji KOL.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Stali chce zaliczenia meczu z Eltrox Włókniarzem! "Byliśmy lepsi. Apeluję o wzajemny szacunek"

  @Patrykowski: Rzeczowe argumenty? Włókniarz w niczym nie zawinił a chcesz go karać. Pożar nie wynikł z przypadku, opcje są tylko dwie - zaniedbanie gospodarza lub celowe podpalenie. Jeśli to pierwsze to kłania się walkower (choć Włókniarz do tego nie dąży), jeśli drugie - jest robota dla policji. Zaliczenie wyniku byłoby pięknym drogowskazem na przyszłość dla ewentualnych kombinatorów - co zrobić gdy chce się przerwać mecz. Oczywiście są to myśli szaleńca, ale nie takie wały w polskim żużlu widziano. Z przerwania meczu nie może być korzyści, zatem trzeba go albo dokończyć, albo odjechać od nowa.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Wystarczy spojrzeć na rozkład par od 11 biegu wszystko w palnik albo remis 12 bieg wyrównany bo Karczmarz na Holte Kasprzaka nawet nie licze bo po co i dlatego ten pan chce zaliczenia jak wczoraj myślałem o przypadku pożaru to dziś mam wątpliwości po tej wypowiedzi

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Stali chce zaliczenia meczu z Eltrox Włókniarzem! "Byliśmy lepsi. Apeluję o wzajemny szacunek"

  No to prezes Grzyb okazał się niepoważnym gościem. Stal prowadziła ale czy aby na pewno wygrałaby ten mecz? Wątpię, choć to akurat jest po prostu moje przeczucie, nie to jest ważne. Ważniejsze, że wynik był otwarty, a całe zajście jeśli już szukać winnego to powstało z winy (takiej czy innej) gospodarza, tymczasem gospodarz chciałby wygodnie sobie wygrać, bo wynik akurat mu odpowiadał. W zasadzie wypowiedź Grzyba może realnie rzucać cień podejrzenia na całą sytuację. No i ma niewiele wspólnego z fair play. Dziwię się gościowi.

 • CKM_ lubi Komentarz

  Najbardziej fair w stosunku miedzy oboma zainteresowanymi klubami, byloby uznanie tego woczrajszego spotkania jako spotkanie gdzie przerwane ono zostalo poprzez bardzo dziwny incydent, w ten sposob Gorzowianie mieliby jeszcze raz szanse dana od Wlókniarza, powinni sie cieszyc ze trafili na takiego partnera. Gdyby to był mniej chętny do takich rozwiązań np. Wrocław już by nie mieli czego szukać. Prezes Swiacik to fajny gosc, akurat widac ze rozumie tutaj dziwna sytuacje, natomiast nie zmienia ona tego ze za to odpowiada glownie organizator, i niestety nie ma tutaj żadnego wytłumaczenia. Kazdy organizator musi spełniać wymogi. Nikomu nie życzy sie takich sytuacji. One naprawde rzadko się zdarzaja, ale juz byly takie przypadki. Z tego co wiem, i pamietam w meczu Torun-Gorzow 2-3 lata temu w Toruniu przeszla ogromna burza, gdzie pół centrum torunia nie miało prądu, nie było go również po drugiej stronie torunia, to była sytuacja rowniez nieiekawa, ale udało sie w ciagu 30 minut, sprowadzic, "prąd" spowrotem i odjechac spotkanie. Jeszcze raz powiem, gdyby kluby dogadaly sie ze jada od nowa spotkanie w np. poniedzialek to by było to najlepsze rozwiazanie. Dlaczego nie uznac wyniku po 10 biegu? W rregulaminie nie ma czegos takiego, ze mozna sobie przerwac mecz, bo za torem pali sie cos, albo np za obiektem sportowym w jakims bloku sie pali i straz pozarna oraz karetki ze stadionu znikają. Wykladnikiem zamykania meczu MUSI BYC TYLKO SYTUACJA TOROWA. Tor natomiast byl przygotowoany perfekcyjnie i nic nie wskazywalo na to aby spotkanie moglo sie nie odbyc z przyczyn pogodowych, a to jak rozumiem jest jedyna wykladnia dla przelozenia lub odwolania meczu zuzlowego! Gdyby zaliczono wynik doszloby do absurdu. a wtedy raz na jakis czas dochodzilo by do przerywania spotkan po 8 biegu.. Podkresle postawe czestochowian, jest ona bardzo dobra i fair, natomiast nie iwem czy dojdzie do takiej sytuacji. Gorzowianie jasne ze chcieliby uznania wyniku, ale gdy do niego dojdzie, beda to niewatpliwie podarowane 2 punkty przez Ekstralige

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Awaria prądu w Gorzowie. Czy będzie walkower? Jest już komentarz PGE Ekstraligi!

  Zwykły nieszczęśliwy zbieg okoliczności. To oczywiste że nikt nie miał celu w przerwaniu meczu. Zaliczenie wyniku byłoby skandalem, bo przecież Włókniarz mógł jeszcze wygrać. Walkower też bez sensu, bo przyczyna przerwania jest pozasportowa. Dokończenie meczu w innym dniu brzmi nieco absurdalnie. Zatem mecz po prostu powinien być powtórzony.

 • CKM_ napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Awaria prądu w Gorzowie. Czy będzie walkower? Jest już komentarz PGE Ekstraligi!

  @Nie dla wirusowego zamordyzmu: Wręcz przeciwnie - nie ma możliwości zaliczenia tego wyniku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Artur KSSF

Świątecznego nastroju
Miłosnego podboju
Seksu w łóżeczku
Pieniędzy w woreczku
Finlandii na stole
Wypasionej fury w stodole.
---------------------
Spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.