Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marc. napisał/a komentarz do WTA Strasburg: Katarzyna Piter nie dołączy do Magdy Linette. Przegrała w I rundzie eliminacji

  Piter odpadając w 1r. kwali traci 18 pkt za ub. rok i niestety wypada z top 300. W ogóle to Kaśka mało gra, nie było jej w Obidos (gdzie grała Ula Radwańska), nie ma jej też na listach turniejów w kolejnych tygodniach, np. w zaczynającym się 27 maja ITF Essen 25k (gdzie jest Kawa - 8 w MD i Chwalińska w kwalach). Szkoda, Kasiu....

 • Marc. napisał/a komentarz do Urszula Radwańska odpadła w Obidos. W ćwierćfinale lepsza była turniejowa "jedynka"

  To dość złożona kwestia. Urodzona w Pradze Zarycka początkowo reprezentowała Ukrainę (m.in. finał juniorskiego AO 2016 w deblu z Jastremską), obecnie Czechy.
  > Ulce wyraźnie zabrakło sił w QF po rozegranym dzień wcześniej, ponad 3-godzinnym meczu z utalentowaną Branstine (wraz z Andreescu juniorska mistrzyni AO i RG 2017 w deblu), niemniej brawa za oba turnieje w Obidos (finał i qf) po których awansowała o 21 miejsc na pozycję 279 w live rankingu WTA i na pozycję nr 5 w Polsce.

 • Marc.

  Ula Radwańska na ćwierćfinale zakończyła drugi turniej w Obidos (przed tygodniem był finał). Niestety, trwająca 3:11 godz. wczorajsza walka z Branstine kosztowała Ulkę zbyt wiele sił, których zabrakło dzisiaj w meczu z turniejową "1" Zarycką (3:6 1:6)
  W sumie 2 turnieje w Obidos dały Uli powrót do top 300 (live poz. 279),
  teraz przerwa na odpoczynek i regenerację, a w czerwcu kolejne turnieje i okazja do poprawy rankingu.
  Ulka powodzenia! :)

 • Marc. napisał/a komentarz do Urszula Radwańska pozostała w Obidos. Kolejny turniej zaczęła od zwycięstwa

  "w środę polska tenisistka pewnie awansowała do II rundy"
  A dziś awansowała do QF, pokonując utalentowaną Kanadyjkę Branstine. Brawo Ula!
  Klimat Obidos Ulce sprzyja, wróciła do top 300 i umacnia pozycję (już ok. 270 w live rank.) :)
  >> Tych dwóch frustratów (poniżej) radziłbym ignorować, pod każdym artykułem na temat polskich tenisistek wylewają swoją żółć, licząc pewnie na chwilową ulgę w cierpieniu.

 • Marc. napisał/a komentarz do Ula Radwańska pokonała 2:1 Finkę Orpanę w 2r. ITF 25k Obidos, o półfinał[..]

  Jak widać przydało się Uli kilka dni odpoczynku po sobotnim maratonie :)
  W 2r. gra z Branstine, mistrzynią juniorskiego AO 2017 w deblu z Andreescu (w finale pokonały Świątek/Chwalińską)
  Wymarzony byłby finał i powtórka niedzielnego spotkania Uli z Özgen, ale przedtem obie musiałyby wygrać jeszcze po 3 mecze.

 • Marc. lubi Komentarz

  Ula wygrała swój pierwszy mecz 6:2, 6:4 z Brytyjką Sarah Grey (WTA 463).... :)

 • Marc. napisał/a komentarz do Ula Radwańska pokonała 2:1 Finkę Orpanę w 2r. ITF 25k Obidos, o półfinał[..]

  Ula po kreczu w finale z Özgen, od środy meczem z Brytyjką Grey(463 WTA) zaczyna start w kolejnym turnieju w Obidos. Oby tym razem turniej przebiegał bez takich zakłóceń jak w minionym tygodniu, kiedy w sobotę zawodniczki musiały grać po 2 mecze (QF i SF) co niestety odbiło się na zdrowiu Ulki.

 • Marc. napisał/a komentarz do Urszula Radwańska bez tytułu w Obidos. Polka skreczowała w finale

  Może coś jeszcze ugra w Obidos i to po kolejnym finale z Ozgen ;) Chyba już wypoczęła Ulka po sobotnim maratonie i jutro powinna w 1r. pokonać Brytyjkę Grey(463 WTA). Później na drodze jest Czeszka Zarycka, Ozgen jest chyba w drugiej połówce, więc taki finał nie jest wykluczony :)

 • Marc. napisał/a komentarz do Ula Radwańska pokonała 2:1 Finkę Orpanę w 2r. ITF 25k Obidos, o półfinał[..]

  Też szukam jakichś informacji, co mogło być powodem wycofania się Majki. Szkoda, bo broniła 19 pkt (wygrane kwale i 2r. w 2018) które w rankingu live już odpisano przez co spadła z 306 na 324 pozycję.

 • Marc. lubi Komentarz

  Czyli jednak przechwaliłem zdrowie Uli ;)
  Ale dobry i finał. Może coś jeszcze ugra w tym sezonie :)

 • Marc. napisał/a komentarz do Urszula Radwańska bez tytułu w Obidos. Polka skreczowała w finale

  Ozgen też grała wczoraj 2 mecze, w sumie jednak godzinę krócej. Szkoda, ale i tak brawa za finał i powrót do top 300. Oby szybko zregenerowała siły przed planowanym następnym turniejem w Obidos. Ulka, zdrowia i powodzenia!

 • Marc. lubi Komentarz

  Jak widać zdrowie Uli dopisuje :)
  Może powinna zamieszkać w tym całym Obidos ;)

 • Marc. napisał/a komentarz do Urszula Radwańska wygrała dwa mecze w jeden dzień. Zagra o tytuł w Obidos

  Polka miała szczęście? Raczej Gruzinka miała pecha doznając kontuzji, tak w sporcie bywa.
  Ula w Obidos jest dobrze dysponowana, wygrała 3 mecze po 2:1, drugi sobotni mecz już 2:0 i jest w trzecim w tym roku finale z szansą na drugi tytuł. Powodzenia Ulka! :)

 • Marc.

  Brawo Ulka! U.Radwańska awansowała do półfinału ITF 25k Obidos, pokonując 7:6 2:6 6:2 Sanchez. To już 3 mecz wygrany 2:1, jest więc odporność i kondycja, jest też powrót do top 300 :)
  W innym QF turniejowa "2" Bolkwadze skreczowała przy wyniku 6:3 3:5 w meczu z Webley-Smith, z którą U.R powalczy o finał.
  W razie powodzenia, o tytuł zmierzy się ze zwyciężczynią drugiego półfinału Grammatikopoulou - Ozgen. Ulka do boju!

 • Marc. napisał/a komentarz do Ula Radwańska pokonała 2:1 Finkę Orpanę w 2r. ITF 25k Obidos, o półfinał[..]

  W przyszłym tygodniu wraca do gry Majka Chwalińska, w eliminacjach ITF 100k Trnawa.
  W turnieju głównym w Trnawie wystąpi Madzia Fręch, będzie to dla niej ważny sprawdzian formy przed eliminacjami RG.

 • Marc. napisał/a komentarz do Ula Radwańska pokonała 2:1 Finkę Orpanę w 2r. ITF 25k Obidos, o półfinał[..]

  W przypadku zwycięstwa nad Sanchez, o finał zagrałaby Ula prawdopodobnie z turniejową "2" Bolkwadze, a jeśli i tę przeszkodę by przeszła to o tytuł mogłaby grać z "1" Grammatikopoulou.

 • Marc.

  Ula Radwańska pokonała 2:1 Finkę Orpanę w 2r. ITF 25k Obidos,
  o półfinał zagra z zawodniczką USA Sanchez.
  W przyszłym tygodniu U.R. wystąpi w kolejnym turnieju w Obodos, jest szansa powrotu i umocnienia się w top 300. Powodzenia Ulka!

  • Marc. Jak widać przydało się Uli kilka dni odpoczynku po sobotnim maratonie :)
   W 2r. gra z Branstine, mistrzynią juniorskiego AO 2017 w deblu z Andreescu (w finale pokonały Świątek/Chwalińską)
   Wymarzony byłby finał i powtórka niedzielnego spotkania Uli z Özgen, ale przedtem obie musiałyby wygrać jeszcze po 3 mecze.

  • Ekla Ula wygrała swój pierwszy mecz 6:2, 6:4 z Brytyjką Sarah Grey (WTA 463).... :)

  • Marc. Ula po kreczu w finale z Özgen, od środy meczem z Brytyjką Grey(463 WTA) zaczyna start w kolejnym turnieju w Obidos. Oby tym razem turniej przebiegał bez takich zakłóceń jak w minionym tygodniu, kiedy w sobotę zawodniczki musiały grać po 2 mecze (QF i SF) co niestety odbiło się na zdrowiu Ulki.

  • Marc. Też szukam jakichś informacji, co mogło być powodem wycofania się Majki. Szkoda, bo broniła 19 pkt (wygrane kwale i 2r. w 2018) które w rankingu live już odpisano przez co spadła z 306 na 324 pozycję.

  • zobacz wszystkie 8 komenarzy
 • Marc.

  Życiowy sezon Katarzyny Kawy.

  Kawa od 8 lat jest w czołówce polskich tenisistek, jednak dotychczasowy przebieg kariery nie budził nadziei na coś więcej niż starty w ITF-ach. Największe osiągnięcia w latach 2011-2018 to 6 wygranych turniejów ITF rangi 15-25 tys. $ i miejsca w rankingu WTA na koniec roku w 3-6 setce, z życiową pozycją 251 WTA z marca 2016. > Wreszcie w tym sezonie po latach marazmu dokonała znaczącego skoku rankingowego, a to za sprawą udanych startów w tych turniejach w USA, w których w ub. roku sukcesy notowała Więcej

 • Marc. napisał/a komentarz do Łódzka Ekstraklasa

  Gratuluję powrotu po 7 latach, oby tym razem już na stałe!
  2017 awans do II ligi, 2018 I liga, 2019 Ekstraklasa, to prawdziwy powrót Rycerzy Wiosny z przytupem :)

 • Marc. lubi Łódzka Ekstraklasa

 • Marc. napisał/a komentarz do Katarzyna Kawa bez tytułu w deblu w Charlottesville. Zwycięstwo było o krok

  Śmiałe pytanie w sondzie :) Na razie Kawa po raz pierwszy w karierze zaistniała w top 200, w live rankingu jest 192. Dobre wyniki w cyklu coraz większych turniejów ITF w USA dały znaczną poprawę "życiówki" (251 z 2016 r.) a jeszcze w tym tygodniu wystąpi w ITF 100k Charleston. Umocnienie pozycji w top 200 to nowy etap w karierze Kawy, pozwoli na starty w eliminacjach turniejów WS i w ogóle w tourze WTA.
  Powodzenia Kasiu!

 • Marc. napisał/a komentarz do Katarzyna Kawa nie zagra w finale singla w Charlottesville. W niedzielę powalczy o tytuł w deblu

  Szkoda, ale porażka po 2,5 godz. boju z Osuigwe (juniorska mistrzyni RG 2017) wstydu nie przynosi. W całym cyklu turniejów w USA Kawa mocno poprawiła "życiówkę" z 2016 r. (251 WTA), w live rankingu jest dziś na miejscu 200, a w przyszłym tygodniu zagra jeszcze (od eliminacji) w ITF 100k Charleston i jest szansa na dalszy awans.
  Kasiu brawo! Oby debiut w top 200 był początkiem nowego, lepszego etapu w karierze :)

 • Marc.

  Brawo Kaśka! Kawa pokonując 2:1 Kalininę jest w półfinale ITF 80k Charlottesville. To prawdopodobnie już zapewniło Kawie debiut w top 200 WTA oraz start w eliminacjach RG.
  O finał Kawa zagra z utalentowaną zawodniczką USA Osuigwe.
  Kasiu powodzenia!
  > Podobnie jak wczoraj po zwycięstwie Kawy z Hradecką, próbowałem wpisać komentarz pod artykułem, niestety konieczność ciągłego odświeżania strony przyciskiem "Przywróć kartę" powoduje, że pod artykułami w SF praktycznie nie ma możliwości pisania :/

 • Marc. napisał/a komentarz do Katarzyna Kawa pokonała Lucie Hradecką. Powalczy o półfinał w Charlottesville

  Duże brawa! Kawa rozgrywa życiowy sezon, stoi przed szansą debiutu w top 200 i występu w eliminacjach RG. Świadomość tego może dodatkowo zmobilizować Polkę w meczu z faworytką, Kalininą. Kasiu powodzenia!
  >>>
  Redakcjo SF,
  komentarz udało się umieścić dopiero po wielokrotnym odświeżaniu strony przyciskiem "Przywróć kartę". Jeśli to się nie zmieni, znikną zupełnie komentarze użytkowników. Nikt nie będzie marnował pół godziny na umieszczenie jednego wpisu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Marc.

Dzięki! :) Nawzajem życzę Tobie dobrze przeżytych Świąt Wielkanocnych, wielu prezentów od zajączka, a w śmigus-dyngus nie żałuj wody aby żadna dziewczyna nie chodziła sucho ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka

Bardzo dziękuję za odpowiedź i życzenia :) No tak, w moderacji i BOK panuje wolna amerykanka, to rzeczywiście może zniechęcać. Przyłączam się do apelu o Twoje pozostanie na forum. Cieszę się już na zapowiadany przez Ciebie status, kibicuję zarówno Madzi i Uli. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Witaj Efanko :) Jak pewnie zauważyłaś, interesują mnie głównie polskie tenisistki i to nie tylko te grające w IW czy w WS-ach, dlatego rozczarowuje mnie ten portal, gdzie prawie wcale nie ma informacji...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Dzięki za komentarz. To Twoja opinia, pozwól że pozostanę przy swojej.
Szymona nie musisz bronić, ja nic do niego nie mam (podałem jako przykład) zauważyłem tylko zero obserwujących i zero komentarzy pod często zamieszczanymi artykułami na jego temat.
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Dzięki Eklo za udział w tych moich statusach :) Od poniedziałku Madzia Fręch startuje w Shenzhen, Ulka Radwańska w Kazaniu, będzie okazja znów im kibicować (nie zapominając o Magdzie i Idze, rzecz jasna) :)
Miłego dnia :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Niestety to wszystko prawda... tylko w czasie posuchy między dużymi turniejami pojawiają się artykuły o występach naszych rodaków w ITF-ach .. Ale dzięki Twoim wpisom mogłam poczuć, że ktoś oprócz mnie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Hejka :))
O Jerzuli też nie piszą :(
Nawet nie napisali o organizowanych przez niego zawodach dla dzieci. To jest masakra, ale z przyjemnościa czytam wpisy Twoje, Lowusia na temat młodych tenisistek i tenisistów czy nieznanych lub zapomnianych.
Mam nadzieję, ze nie zrezygnujesz ze SF.
Miłego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Witaj Efanko :) Jak pewnie zauważyłaś, interesują mnie głównie polskie tenisistki i to nie tylko te grające w IW czy w WS-ach, dlatego rozczarowuje mnie ten portal, gdzie prawie wcale nie ma informacji...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla

Niestety to wszystko prawda... tylko w czasie posuchy między dużymi turniejami pojawiają się artykuły o występach naszych rodaków w ITF-ach ..
Ale dzięki Twoim wpisom mogłam poczuć, że ktoś oprócz mnie zagląda jeszcze na te ITF-y....
Pozdrawiam ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Witaj Efanko :) Jak pewnie zauważyłaś, interesują mnie głównie polskie tenisistki i to nie tylko te grające w IW czy w WS-ach, dlatego rozczarowuje mnie ten portal, gdzie prawie wcale nie ma informacji...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Dziękuję Efance i Tobie za pamięć :) Na razie zastanawiam się nad swoim udziałem w ogóle na forum WPSF, zniechęca mnie postępowanie redakcji (moderacji?) i chyba też Biura Obsługi Klienta WP. Pewnie rację miał Queen Marusia, pisząc "w BOK nikt nie pracuje, pokój zamknięty na klucz od lat". Szybkie mailowe potwierdzenie mojego zgłoszenia na temat usuwania komentarzy mogło być zwykłą formułką z automatycznej sekretarki, na odczepnego, bo obiecanej odpowiedzi "po zapoznaniu się zespołu konsultantów z tematem" ani widu ani słychu.
Życzę Tobie i wszystkim uczestnikom dobrej typerkowej zabawy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

no właśnie! Zapraszamy :)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Witaj Efanko :) Jak pewnie zauważyłaś, interesują mnie głównie polskie tenisistki i to nie tylko te grające w IW czy w WS-ach, dlatego rozczarowuje mnie ten portal, gdzie prawie wcale nie ma informacji o startach Polek (jak by nie było, w top 300 WTA) grających w ITF-ach, do tego usuwa się posty na temat tych zawodniczek. Jednocześnie nachalnie promuje się tutaj tenisistów, delikatnie mówiąc przeciętnych, np. o Szymonie Walkowie (nieistniejącym w rankingu singlistów ATP) są regularne artykuły przed i po mizernych startach w deblu, mimo zerowego zainteresowania (zero obserwujących i komentarzy). To zniechęca do forumowej aktywności, w tym do udziału w typerkach.
Pozdrawiam i życzę trafnych typowań :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Cześć Marc.! :) Rozpoczął się Indian Wells, może dołączysz do typerka. Pozdrawiam :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka

Cześć Marc.! :) Rozpoczął się Indian Wells, może dołączysz do typerka. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Dzięki za info, ale marny ze mnie gracz, zawsze obstawiałbym wygrane swoich ulubienic ;) Zresztą US Open już się rozpoczął, więc na razie w roli kibica przyjrzę się bliżej typerkowi i może dołączę w następnym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Trudno się mówi i się kibicuje dalej. Na szczęście mam jeszcze parę innych zawodniczek, którym chętnie kibicuję, monokultura nie popłaca ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Niestety, przykre to, ale za sprawą Agi musimy przełknąć kolejną, coraz bardziej gorzką pigułę :(

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Niestety, przykre to, ale za sprawą Agi musimy przełknąć kolejną, coraz bardziej gorzką pigułę :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

tylko że 26 z 27 osób w naszym typerku widziało zwycięstwo Agi. Ci ludzie nie typują wszyscy "życzeniowo", po prostu z ostatnich dwóch meczów, szczególnie bardzo dobrego z Kvitą było bardzo prawdopodobne,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Bez przesady, nie mam ambicji odgrywania jakiejś znaczącej roli :D
Z drugiej strony nie chcę też zaczynać od oddania walkowerem pierwszej rundy, dlatego ten turniej już odpuszczę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Większość graczy w typerku typuje "sercem", przynajmniej czasami. Nawet nasz Kiciuś wyjadacz..... No ale, jeżeli zjada Cię ambicja, to tylko obserwuj....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

tylko że 26 z 27 osób w naszym typerku widziało zwycięstwo Agi. Ci ludzie nie typują wszyscy "życzeniowo", po prostu z ostatnich dwóch meczów, szczególnie bardzo dobrego z Kvitą było bardzo prawdopodobne, że Aga wygra. Tylko że dziś zagrała 30% z ostatniego meczu. Dziś przegrałaby nawet z Majką Chwalińską. Takiego padnięcia formy prawie nikt się nie spodziewał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Aga właśnie przegrała z T.Marią, co dla mnie jest szokiem. Z porażką Madzi się liczę, choć mam nadzieję na sensację i tak też bym obstawiał. Jako gracz musiałbym jednak odłożyć na bok sympatie i typować...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Większość graczy w typerku typuje "sercem", przynajmniej czasami. Nawet nasz Kiciuś wyjadacz..... No ale, jeżeli zjada Cię ambicja, to tylko obserwuj....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Aga właśnie przegrała z T.Marią, co dla mnie jest szokiem. Z porażką Madzi się liczę, choć mam nadzieję na sensację i tak też bym obstawiał. Jako gracz musiałbym jednak odłożyć na bok sympatie i typować...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Aga właśnie przegrała z T.Marią, co dla mnie jest szokiem. Z porażką Madzi się liczę, choć mam nadzieję na sensację i tak też bym obstawiał. Jako gracz musiałbym jednak odłożyć na bok sympatie i typować z chłodną głową, a takie przestawienie jest trudne i wymaga czasu. Spróbuję to "wytrenować" w trakcie kibicowania w US Open tak, aby nie dać plamy jeśli zagram w następnym turnieju ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Cóż, ja też jestem "etatowym" kibicem, a nie typującym.... ale miejsce fajne i dobre do towarzyskich wymian myśli. Gdybyś miał ochotę się skusić, to chyba lepiej zacząć teraz od drugiej rundy, niż od...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Cóż, ja też jestem "etatowym" kibicem, a nie typującym.... ale miejsce fajne i dobre do towarzyskich wymian myśli. Gdybyś miał ochotę się skusić, to chyba lepiej zacząć teraz od drugiej rundy, niż od kolejnego turnieju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Dzięki za info, ale marny ze mnie gracz, zawsze obstawiałbym wygrane swoich ulubienic ;) Zresztą US Open już się rozpoczął, więc na razie w roli kibica przyjrzę się bliżej typerkowi i może dołączę w następnym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marc.

Dzięki za info, ale marny ze mnie gracz, zawsze obstawiałbym wygrane swoich ulubienic ;) Zresztą US Open już się rozpoczął, więc na razie w roli kibica przyjrzę się bliżej typerkowi i może dołączę w następnym turnieju.
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [20 komentarzy tej dyskusji]

Może tutaj szybciej znajdziesz informację o typerku tenisowym WTA i dołączysz do tenisowego typerka Toma, którego edycję na USO prowadzi Pao. To naprawdę miła i sympatyczna zabawa. A tenis kobiecy Cię...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Może tutaj szybciej znajdziesz informację o typerku tenisowym WTA i dołączysz do tenisowego typerka Toma, którego edycję na USO prowadzi Pao. To naprawdę miła i sympatyczna zabawa. A tenis kobiecy Cię interesuje, co widać po Twoich komentarzach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 7 marca 2019 [20 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.