Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Piter trzymam kciuki i w sezonie 2021 widzę Cię w SGP. Walcz byku o swoje, masz papiery i nie zmarnuj tego. Jedziemy

 • Aniak38 napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Pawlicki wysłał L-4. W Złotym Kasku nie pojedzie. Straci kolejne eliminacje Grand Prix?

  Polscy "kibice", ehh... Najpierw tworzą opowiastki jak to trzeba tylko i wyłącznie swoim, biało-czerwonym chłopakom kibicować, a potem po jednym z reprezentantów swojego kraju jadą jak po skrawku materiału. Żałosne.

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Brawo Piotr, popieram w całej rozciągłości! Wolę żebyś robił punkty w klubie, a GKSŻ powinien Cię za ZK przeprosić!

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Organizacja turnieju, który ma dać przepustkę do przyszłorocznych eliminacji 11 października? Przypominam liga skończyła się dla jednych 23 sierpnia a play-off 22 września. Zawodnicy mają już dość chcą już rzucić sprzęt i odetchnąć. Dodatkowo pogoda na jesień bywa jak obecnie i tory są już niebezpieczne. Jestem pewien, że większość z faworytów pojedzie po 2-3 wyścigi i wycofają się jeśli nie będą mieć szans bo po co ryzykować. Proponuję przyznać sobie premię działaczom PZM za ten genialny pomysł

 • Aniak38 lubi Komentarz

  @stalowy holender: weź chłopie ochłoń , jego nie interesuje Zmarzlik bo wszystko nie kręci się wokół niego , on ma swoje życie i swoją karierę , a wy nie róbcie że Zmarzlika Boga bo sam meczu nie wygra , jak skończyła Stal ? A w przyszłym roku lepiej nie będzie bo długi są i będą , bo wszystko idzie na mistrza

 • Aniak38 lubi Komentarz

  @stalowy holender: Sranie w banie -czym szybciej operacja tym więcej czasu na przygotowanie do sezonu 2020. I co ta gala jest jakimś świętem, kto normalny robi imprezę ZK w październiku. Zejdź na ziemię

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Jakiś idealnie kryształowy może i nie jest Piter,kazdy ma cos "za uszami"ale takiego zawodnika to niejeden klub w PGE chciałby mieć - to dla tych co Piotra bądź jego zachowania nie lubią.Piter to nie zupa pomidorowa żeby go lubić,poprostu jest charakternym zawodnikiem.

 • Aniak38 lubi Komentarz

  nasuwa się pytanie ? kto bardziej zazdrości Leszno IMŚ czy Gorzów DMP ?

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Drabik pewnie też znów będzie miał sraczkę i nie pojedzie.

 • Aniak38 napisał/a komentarz do Żużel. Emil Sajfutdinow zadecydował. Pozostaje w Fogo Unii Leszno na sezon 2020

  A ja jeszcze dodam od siebie: serdecznie gratuluję syfom narażenia zawodnika na niepotrzebny hejt! Oczywiście, takiego zachowania nie powinno być ze strony kibiców, ale barany znajdą się wszędzie i podjudzanie ich dla kliknięć... Emil jest zawodnikiem, z którym w Lesznie wiąże się duże nadzieje ("następca Adamsa" itd.) i podawanie bujdy o transferze do "odwiecznego wroga" Unii to brak pomyślunku. Zwłaszcza, że kibice wciąż mają w pamięci zachowanie Hampela i można było przewidzieć jak niektórzy zareagują...

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Czy w SF macie świadomość, że Wy sami z siebie nie jesteście równoważni z "środowiskiem żużlowym". Waliliście nam w głowy "Emil opuszcza Unię i przechodzi do Falubazu". Wszyscy w zasadzie Was wyśmiali, a teraz z czystym sumieniem twierdzicie, że mówiło o tym "środowisko żużlowe". Kibice Falubazu mogli na to liczyć, bo to by było dla nich sporo...ale to tyle. Nikt więcej poza Wami takich plotek nawet nie rozsiewał.
  Brawo, hipokryzja pod skrzydłami Darkusza kwitnie w najlepsze...

 • Aniak38 lubi Komentarz

  @mrfreeze: To nie szczęście.

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Spojrzał Emil na Jarka i wszystko jasne :)

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Co za prymitywna próba obrony niekompetencji kolegium redakcyjnego SF

 • Aniak38 lubi Komentarz

  SZMATŁAWY ARTYKUŁ SF. Wczoraj chwalili się "Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć..". Dziś, gdy transfer okazał się bzdurą to już nie ich news był winni inni ... " W piątek "bombę" odpalił dziennikarz Maciej Noskowicz z Radia Zachód, który jako pierwszy publicznie napisał, że istnieje temat transferu Emila Sajfutdinowa do Stelmet Falubazu Zielona Góra. Noskowicz wyszedł przed szereg" CO ZA OBŁUDA!!! NIE WSTYD WAM???

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Tym niby transferem Emila SAJFUDINOWA to ośmieszono Sportowe Fakty. Dziennikarze na innych forach wyśmiewali się jak zostały "załatwione" Sportowe Fakty. Panowie, niby dziennikarze. To jest poruta w biały dzień. Wstyd.

 • Aniak38 napisał/a komentarz do Żużel. Emil Sajfutdinow zadecydował. Pozostaje w Fogo Unii Leszno na sezon 2020

  I tak najlepiej się z tego uśmiali Susi z Rusieckim, a pewnie i z Emilem też :P

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Czy wyciągnięte zostały konsekwencje względem nierzetelnego dziennikarza, który zdecydował się na podanie niesprawdzonych informacji prowadzących do wylania lawiny hejtu na Emila? Czy dopiero zostaną wyciągnięte? Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie będzie żadnych konsekwencji.

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Na wstępie chciałbym dodać że rzadko komentuję choć już od około 10 lat bardzo dokładnie śledzę ten portal i różne komentarze ale wczorajszy artykuł Pana Hieny z Gostynia PoRuty podsumowuje upadek tego portalu. Liczy się tylko klikalność, zero obiektywizmu, zero rzetelności często spotykane błędy językowe i mylenie faktów . Notorycznie powoływanie się na ,, zakulisowe informacje", ,, informacja nieoficjalna", ,,jak podaje anonimowy informator". Mam wrażenie, że dziennikarze czytają komentarze kibiców i na tym bazują ich artykuły. Dodatkowo coraz więcej zawodników i działaczy odczuwa niechęć do Waszego portalu. Dobrym podsumowaniem tego portalu była wypowiedź G. Chugunova po finale. Po objęciu sterów przez p. Ostafińskiego ten portal traci z dnia na dzień. Dodatkowo pociągnął za sobą pełno hien jak wcześniej wspomniany Pan. Inni rzetelni redaktorzy i dziennikarze śmieją się z Pana naczelnego działu żużel. Dodatkowo jego tezy albo i nawet nie jego, tylko pseudo ekspertów bo w razie czego to nie jest moja myśl, zdanie. Zresztą większość też jest bardzo szybko obalana. Oczywiście zawsze można powiedzieć żeby nie otwierać tego portalu ale ludzie są pewne granice, które już dawno zostały przekroczone.

 • Aniak38 lubi Komentarz

  A tak po ludzku, to jest prosba do kibiców Myszowatych. Jeśli któryś zna numer tel do Olsena, to zadzwońcie do niego, bo korzenie zapusci czekając na lotnisku w Babimoście na Emila ;)))))

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Szkoda, że nie dodali tweeta Suskiewicza :D

  Susi
  @susispeed
  · 3 godz.
  W odpowiedzi do @UniaLesznoKS i jeszcze 2 osób
  A super redaktor @barrut85 to słyszał ??? Czy ta wersja mu nie pasuje żeby artykuł napisać ... tylu ludziom niedziele spaskudzić bo go zżerało jak coś gdzieś usłyszał @EmilRacing89 #2020unialeszno

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Emil, za szybko! Narobiłeś roboty dziennikarzom sf.pl, teraz muszą szukać kolejnego chodliwego tematu. Same baraże o ekstraligę na długo nie wystarczą.

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Ale jak to, przecież wczoraj był już w Zielonej Górze. Czytałem w SF...

 • Aniak38 lubi Komentarz

  No i po temacie. Bycza rodzina - "Przedstawienie musi trwać".

 • Aniak38 lubi Komentarz

  Emil powodzenia w sobote naprawde!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.