Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Quiz. Sprawdź swoją wiedzę o żużlu!

  @Łuki_Falubaziak: *w Pokoju.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taka moja refleksja: ŻADEN, ale to ŻADEN z pożal się Boże pismaków z syfiastego portalu nie napisał nic o śp. Edwardzie Jancarzu! Jedynie p. Borowy z PS napisał artykuł (za co ma u mnie szacun). Za to o "gupich gupotach" to syfiasta ferajna pisze z wielką chęcią. To zdecydowanie nie ten sam portal, do którego ja po raz pierwszy weszłem (a to było w 2007 r.). "Eddy", Spoczywaj w Pokuju.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli to prawda, to Drabik ma przekichane jak w ruskim czołgu. Niestety po części na własne życzenie i po części winę ponoszą cwaniaczki ze Sparty. Ciekawe, co ma do powiedzenia cwaniaczek, który wabi się estadio olimpica (czy jakoś tak), który często obrażał Patryka Dudka ("ćpun")? Pewnie siedzi cicho i tak jak siwy Rusko udaje Greka. Bez urazy, ale Sparty tak jak Lyszna mi nie żal. Zasłużyliście na taki los. Za dużo kombinowaliście. "Zasialiście" zło, to plon też otrzymaliście zły. Każdy jest rolnikiem (nie kowalem!) swego żywota. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :) (z wyjątkiem tych, którzy obrażają Falubaz i wszystko, co z tym klubem związane)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trzymam za Ciebie kciuki, Patryk! Wierzę, że najgorsze masz za sobą. Może niedługo pójdziesz śladem "sąsiada za między" i wywalczysz "majstra"? ;) Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Bartosz Zmarzlik ma swoje pięć minut, ale trzeba zrobić więcej. Ludzie spoza żużla nie poznają go na ulicy

  @dalavega: Tobie to już pozostał tylko weterynarz, dalajlamo. Widać, że tobie (specjalnie z małej litery) zazdrość zżera, że Bartek zrobił to, czego żaden przedstawiciel leszniańskich krówek do dziś nigdy nie uczynił. Jedynie co potraficie to wywyższać się, celowo przegrać biegi i wkomponować nie-leszniańskich w bandę. A dopóki w TVP będzie kur(e)wski (specjalnie z małej litery), to tak szybko żużla nie zobaczymy. Chyba, że zrobią w swoim, dziadowskim stylu.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Plebiscyt na sportowca roku. Bartosz Zmarzlik pokonał Roberta Lewandowskiego

  @dalavega: ogarnij się cielaku Dalajlamo. Nie Bartka wina, że wasz pijaczek z Zaborowa jest daleko za F16. Życie nie kręci się wokół waszej śmiesznej Łunii Liszno. A tak przy okazji: od Falubazu się trzymaj z daleka (czytam twoje szydercze komentarze nt. Falubazu). Choć jestem z Poznania, to wolę Falubaz a Unią gardzę. Właśnie przez takich prostaczków jak ty. Kiedy wasze gwiazdki coś osiągnęły w plebiscycie? Dudek i Zmarzlik, obaj z lubuskiego byli w finale. A gdzie Pawlicki, Kubera albo Smektała? PS. Gdyby kiedyś Leszno i Gorzów miałyby walczyć o utrzymanie w Ekstralidze, to wolę, żeby Gorzów się utrzymał kosztem cielaczków. Krówek z Lyszna nie będzie mi żal, bo jesteście zrozumiałym cwaniakami a ja takimi gardzę.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bartek, gratulacje od kibica Falubazu! Jesteś wielki, zasłużyłeś na ten zaszczyt jak mało kto. Już się nie mogę doczekać nowego sezonu i batalii Dudek - Zmarzlik. Obaj jesteście wielcy i jedyni w swoim rodzaju i zawsze bądźcie sobą niezależnie od sytuacji. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wielkie gratulacje dla Bartka. Choć obaj jesteśmy po różnych stronach "między", to bardzo się cieszę z triumfu żużla nad marną kopaniną. A propos marności i miernot: niech pijaczyna z Bródna zapisze się na AA, a nie pisze chamskie i prostacki wpisy. Kowalczyk, ty miernoto z niepełnym podstawowym (kowal, ile jest 2 razy 2?), pijaczyno z blokowiska - od żużla trzymaj się z daleka. W porównaniu z Bartkiem jesteś nędzną pijaczyną. Martw się o swoją wątrobę, bo o mózg to już za późno (denaturacja się kłania). Pozdrawiam falubazowo z Poznania a Wawrzynowskiemu (czy jak tam się wabi) i pijaczkowi z Bródna "wuj w anus"!

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Czy idą lepsze czasy dla brytyjskiego speedwaya? Trwa walka o stadiony

  @SpartyFan: Tak to już jest, jak wprowadzili ci durnie coraz niższy KSM. Odstraszyło lepszych zawodników, a zostali tacy, co nawet w 2 lidze mieliby kłopot ze znalezieniem klubu. A kiedyś to właśnie angielska liga była tą najlepszą żużlową ligą. To co dzieje się w Anglii jest ostrzeżeniem dla wszystkich ksm-maniaków na czele z skrzeczącym wąsaczem zamieszkałym blisko "Smoczyka". Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie, nie i jeszcze raz NIE! Żadnego kretyńskiego ksm-u nie chcę nigdy na oczy widzieć. Zobaczcie, do czego to "coś" doprowadziło w Anglii? Do kompletnej degradacji żużla. Po co sztuczne zrównywanie składu?! Chcę oglądać zawodników pokroju Patryka, Bartka, Emila albo Martina, a nie drugoligowców. Poza tym trzeba dążyć do bycia jak najlepszym a nie bycia szarskiem. A skrzecząca maruda Krzystyniak niech się w końcu zamknie (bardziej leszczyński niż zielonogórski). Ciągle tylko ten nieudacznik narzeka, ma ciągle jakieś problemy. Tak jak jego imiennik Tomaszewski. Ostatni zespół prowadził 9 lat temu i nikt go nie chcę a dlaczego? Bo to jest trenerski nieudacznik! Z Lesznem nie wywalczył złota (a mieli bardzo dobry skład), z Włókniarzem (za pierwszym razem) też klapa, a w Gnieźnie przyczynił się do spadku z 1.ligi. Taki z tego skrzeczącego wąsacza "trenejro". Nieudacznik i nikt więcej! Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wy rozpracowaliście transfery? Litości, ubaw po pachy. Szczególnie po "prawie" zaklepanym Sajfutdinowie, który już miał być w ZG. Za tą akcję cała wasza żałosna ekipa grafomanów powinna teraz zasuwać na galerze wśród wszystkich mórz i oceanów świata! A porównanie do Leszna? W sumie macie rację, jesteście po tych samych pieniądzach. Zaudufane cwaniaczki z przerośniętym ego. Pamiętajcie, pycha kroczy ku upadku. Natomiast konkurencja nie śpi (Po Bandzie).

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Kiedyś to było! Polonia Bydgoszcz ze złotem, a jej stadion w płomieniach

  @KACPER.U L: Ja wiem, że Leszno poza żużlem niczego ciekawego nie ma, ale co ma do tego Falubaz? Może opowiedz Nam o "perfekcyjnie przygotowanym torze" autorstwa jednego z uczestników oszustwa w Rzeszowie? Albo o oszustwie w Rzeszowie sprzed 35 lat? Takie cwaniaczki z buraczanego Leszna jak ty powinni odstawić kompa swoich rodziców i powoli przygotowywać się do "kampanii" (i tutaj nie mam na myśli kampanii wrześniowej). Choć jestem z Poznania, to gardzę Lesznem. Właśnie przez nadętych cwaniaczków z wielkim ego, którzy mają za nic pozostałe kluby i szybko zapomnieli jak to ich cielaczki miały trudniejsze chwile.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy ja dobrze widzę. Lambert w Sparcie i ROW-ie jednocześnie? Buahahahaha, leżę :D Darusio Ostafińska, jednak pijany Gorgoń lepszy niż trzeźwa Ostafińska :D

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Witaj Jasiu w Falubazie! W przyszłym roku spodziewam się raczej sporadycznych występów Czecha w ZG. Ciekaw jestem, czy dogadamy się z Piłą? Szkoda, że w polskim żużlu nie zamkną na powiedzmy 5 lat Ekstraligi (powiększyć ją do 10 drużyn), a pozostałe ligi połączyć i żeby się stały klubami farmerskimi (jak to jest w amerykańskich ligach). Młodzi, wracający po kontuzji, rezerwowi mogliby rozjeżdżać się na zapleczu. Poza tym, mało klubów z zaplecza stać teraz na ekstraligową rywalizację. Trzeba wreszcie ustabilizować polski żużel. P. S. Chwała Polsce! Pozdrawiam falubazowo z miasta pełnego dziś rogala czyli Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przyznam szczerze, że to jeden z moich ulubionych zawodników. Gdyby nie Liglad, byśmy w tym roku zwiedzali Łódź, Gniezno czy Daugavpils. Trzeba zostawić MJJ jak najdłużej! Widać, że coraz lepiej "łapie" zielonogórski klimat. Tak jak kiedyś Saszka Łoktajew. Byle, Michael nie odwalił takiej samej "maniany" jak Sasza :P Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak zwykle tytuł krzykliwy i antyfalubazowy. Ten Zwiewka pisze tak, jakbyśmy mieli walczyć o zawodnika klasy Zmarzlik czy Emila. Śmiechnę jak norka. Dla mnie Lambert może sobie iść do Rybnika. Tam ma większą szansę na jazdę. Poza tym, ma do Nas dołączyć Kvech, więc po co kolejny senior?! Coraz żałośniejsze artykuły piszecie grafomani z SF. Idźcie kopać rowy albo zamiatajcie ulice z liści. Może w tej "materii" będziecie życiowo spełnieni? Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja uważam, że problemem niektórych osób jest to, że powinny się zająć swoimi klubami a nie "troszczyć" o Falubaz. Szczególnie mam na myśli osobników z Gorzowa, Torunia i Leszna. Ja rozumiem, że u was jest nudno jak flaki z olejem i wolicie wbić "szpilę" Falubazowi, ale po co to komu. Czy ja wchodzę na np. Leszno? Nie, bo ich nie trawię i mnie oni nie obchodzą. Każdy kibic niech zainteresuje się losami swojego ulubionego klubu, tak będzie najlepiej. Mam jeszcze apel do Darusi Ostafińskiej i jej wazeliniarzy (na czele z Dawidusiem Boreczkiem, strasznie zakompleksiony chłopaczek, widać nie trawi Falubazu): rozumiem, że temat Bandy Czworga został już strawiony, więc szukacie nowej "ofiary" czyli Falubaz. A potem dziwota, że Czugunow was zrugał i chwała temu chłopakowi! Oby po was, nieudolnych dziennikarzyn z kompleksami (też Falubazu) pozostało tylko niemiłe wspomnienia. Po prostu do tej pracy się nie nadajecie. Kopcie rowy/zostańcie "dziadkami" klozetowymi/zamiatajcie ulice/pchajcie karuzelę/przerzucajcie gnój w oborze/cokolwiek nieskomplikowanego (niepotrzebne skreślić) - do tego się nadajecie idealnie. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :) (za wyjątkiem "trosliwych" inaczej, niech zajmują się swoim żałosnym żywotem)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chociaż nie popieram tego, co zrobiła "Banda Czworga" (bo mogli po prostu powiedzieć wprost Cieślakowi na Gali, albo przez telefon) i niewątpliwie powinni odpocząć od kadry, ale...to co wyczynia Darusia Ostafińska (bo tak zachowuje się nastoletnia smarkula) to trąci stalkerem. Mści się, magluje ten temat. To szaleństwo i obsesja. Hej, a może wszyscy zróbmy taką sondę? Kto chce usunąć raz na zawsze z SF Darusię - łapa w górę, a kto jednak woli czytać "gupie gupoty" - graba w dół. Zobaczymy, jaki będzie wynik :) Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sprowadzenie Jensena było strzałem nie w dziesiątkę a w...setkę. To on wraz z Patrykiem nie raz ratował mysią skórę. Tego chłopaka trzeba zostawić jak najdłużej w Falubazie. Raz - solidny zawodnik, dwa - w jakimś stopniu (jak na zagranicznego zawodnika) identyfikuje się z klubem i trzy - ma pozytywnie zakręconego mechanika (kto ogląda relacje klubowe, będzie wiedział o kim mowa). Można powiedzieć, że Liglad jest tak samo lubiany jak niegdyś Saszka Łoktajew. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz - Sparta: Janowski fruwał w Teterow, a w Zielonej Górze nie istniał. Falubaz z dobrą zaliczką (relacja)

  Hampel był wcześniej w ZG i nie skończyło się to dobrze, więc kolejna powtórka z rozrywki odpada. Pepe w sztabie? Jak będzie miał na to czas i ochotę, czemu nie. Na razie niech poprawi swoje wyniki, bo ogólnie jest "so lala".

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz - Sparta: Janowski fruwał w Teterow, a w Zielonej Górze nie istniał. Falubaz z dobrą zaliczką (relacja)

  Te "Gryzonie" jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Wiesz, że myszy zagryzły Popiela? :P

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz - Sparta: Janowski fruwał w Teterow, a w Zielonej Górze nie istniał. Falubaz z dobrą zaliczką (relacja)

  Protas ma kontrakt do 2020 roku to raz. A dwa - trzeba sprowadzić dobrego Polaka w miejsce Kapitana, a takich na rynku to nie będzie (ci lepsi są już zaklepywani).

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.