NOREPLAY-DOKU-Sezonowy-Typerek-Edycja-19/20

autor: Tom. | 2019-05-17, 15:46 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
TU PROSZE NIC NIE KOMENTOWAC!!! TYLKO DOKUMENTACJA.
>
Link do Blogu Głównego  Edycji 19/20 Sezonowego typerka
https://sportowefakty.wp.pl/kibice/22052/blog/16144/sezonowy-typerek-wta-edycja-1920
>
UWAGA!!!!
Startujemy NOWĄ EDYCJĘ 19/20 od zera z pierwszym etapem US Open 19.
>
Zawodniczki na US-Open 19:
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
4. Caroline Wozniacki
--------------
5. Eugenie Bouchard  ---> Ex Buszek, 1 miejsce Wimbl 19.
6. Jelena Ostapenko ---> Harry, 2 miejsce Wimbl 19
7. Sofia Kenin ---> Tina, 3 miejsce Wimbl 19
8. Julia Goerges ----> Sargon, zwycięzca Edycji 18/19
---------
Rezerwa:
9. Petra Kvitova (Potter, 2 pozycja RO Edycji 18/19)
10. Vika Azarenka (El Nadall, 3 pozycja RO)
11. Elina Svitolina (Tom, 4 pozycja RO)
12. Karolina Pliskova (Drwall, 5 poz. RO)
13. Simona Halep (Rednow, 6 poz. RO)
14. Ashley Barty (Kri100, 7 poz RO)

>>>
ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!! :)


-------------------------------------------------------------

Etapy następnej Edycji 19/20
1. USO 19: Prowadzący: Tom
2. WTA Finals, Shenzhen 19: Prowadzący: Tom
3. Australian Open 20: Prowadzący: Tom
4. Indian Wells 20: Prowadzący: Tom
5. Miami Open 20: Prowadzący: Tom
6. French Open RG 20: Prowadzący: Tom
---> Plus zapewne Wimbledon 20 (do uzgodnienia do marca 20): ewentualnie Prowadząca Rafanka
---> Etapy 1-6 mogę chętnie oddać w razie czego, jeśli ktoś będzie chciał to robić, przed każdym etapem zadam takie pytanie. :)
--->
====================================================
====================================================
WITAM WSZYSTKICH!!!
---i zapraszam do naszego Sezonowego Typerka WTA. Typerek składa się z poszczególnych etapów/turniejów, prowadzonych przez różne osoby na ich blogach, premiowane jest nie tylko liderowanie w "Rankingu Ogólnym" (suma turniejów), ale też zwycięstwa w poszczególnych turniejach. Dla każdego etapu/turnieju punkty liczą się od zera. Tak że zapraszam również do udziału W TRAKCIE TRWANIA tej edycji, można w każdej chwili się przyłączyć :).
Zasady/regulamin typerka jest na osobnym blogu:
Regulamin Typerka
https://sportowefakty....a-4-plus-4
Główny blog Edycji 19/20:
https://sportowefakty....dycja-1920
Tam typujemy i komentujemy, a tu tylko dokumentujemy.
Jeszcze jedno: wszelkie offtopy są mile widziane, można rozmawiać tu o wszystkim, POZA POLITYKA. Również proszę o przestrzeganie podstawowych zasad komunikacji w necie, wszelkie nienawistne posty, bądź ataki personalne będą wykasowywane.
Dziękuję i zapraszam serdecznie!
Tom
================================================
Zwyciezcy typerków WTA
Pre-Edycja 16/17 LADY (Sezonowy-typer-AGA-ANGIE-CARO-MAGDA)
Edycja 17/18 KRNĄBRNY DRWALL
Edycja 18/19 SARGON
>
================================================
Zwyciezcy etapów typerkowych edycji 18/19
1. USO: Julia i Baseliner
2. Pekin: Szakaluch
3. Singapur: Kri100
4. AO: Eleonor, Fyrda i RedNow
5. IW: Pottermaniack
6. Miami: Ekla
7. Stuttgart: Tom
8. Madryt: RedNow
9. RG: Hippekk i Tom
10. Wimbledon: Ex Buszek
==============================================

>
Baza danych dla proponowanych zawodniczek potencjalnie biorących udział osób w typerku.
===================================
PROPONOWANE ZAWODNICZKI (włącznie z zapasowymi)
===================================
Bardzo Zły Realista: 1. Muguruza, 2. Ka. Pliskova, 3. Halep
Baseliner: 1. Stephens, 2. Giorgi, 3. Venus Williams
Ekla: 1. P. Kvitova, 2. A. Barty 3. A. Kontaveit
Efanka: 1. Kvitova, 2. Bertens 3. Halep
Eleonor: 1. Belina Bencic, .Daria Kasatkina, 2.Barbora Strycova
El: 1. Vika Azarenka 2. B. Bencic, 3. P. Kvitova
Ex Buszek: 1. Bouchard, 2. Bencic 3. Svitolina
FanRadwana: 1. N. Osaka  2. A. Anisimova, 3. K. Mladenovic
Fyrda: 1. Kvitova, 2. Muguruza, 3. Sabalenka
Harry: 1. Ostapenko, 2 Kiki Bertens 3. D. Vekic
Hippekk: 1. S. Halep, 2. P. Kvitova, 3. M. Sharapova
Julia: 1. G. Muguruza, 2. P. Kvitova, 3. M. Keys
Kaman: 1. E.Svitolina, 2. B. Bencic, 3. M. Sakkari
Krnąbrny Drwall: 1. Pliskova Ka, 2. Garcia, 3. Vekic
Kri100: 1. Ashleigh Barty, 2. Anastazja Sewastowa, 3. Daria Gawriłowa
Lady: 1. Svitolina 2. Sabalenka 3. Kenin
Lovuś 1. Ana Konjuh, 2. Serena Williams 3. CiCi Bellis
LW: 1. D. Kasatkina, 2. D. Vekic, 3. J. Goerges
Margit: 1. Muguruza, 2. Svitolina, 3. Vandewedhe Coco
Margota: 1. Halep, 2. Kvitova
Marta: 1. Kasatkina, 2. Keys, 3. Mertens
Marzami: 1. Sharapova, 2. Muguruza, 3. Ostapenko
Mind: 1. Diyas, 2. Crawford
Pao: 1. Muguruza, 2. Amanda Anisimova, 3. Osaka
Paperka: 1. Camila Giorgi, 2. Maria Szarapowa, 3. Eugenie Bouchard
Potter: 1. S. Williams, 2. B. Bencic, 3. V. Azarenka
Rafanka: 1. Osaka, 2. Muguruza, 3. Kasatkina
RedNow: 1. Simona Halep, 2. Elina Svitolina, 3. Alizé Cornet
Queen Marusia : 1. Sharapova, 2. Muguruza, 3 Pliskova Ka
Sargon: 1. J. Goerges, 2. S. Halep, 3. C. Giorgi
Sharapov: 1. Szarapowa, 2. Sabalenka, 3. Giorgi
Sir (Kerbae do Miami): 1. Johanna Konta, 2. Heather Watson 3. Laura Robson
Spoti22: D. Vekic, 2. D. Collins, 3. B. Andreescu
Szakaluch: 1. Jelena Ostapenko, 2. Danielle Collins, 3. Elise Mertens
Tina: 1. Amanda Anisimova, 2. Sofia Kenin, 3. Maria Sakkari
Tom: 1. Anastazja Sevastova, 2. Elina Svitolina, 2. Julia Görges
Włókniarz: 1. Halep, 2. Vondrousova, 3. Pliskova Ka.
>
===================================
PROPONOWANE ZAWODNICZKI pozostałych userow
===================================
Crush: 1. CAROLINE GARCIA 2. DARIA GAVRILOVA 3. SLOANE STEPHENS,
żiżu: 1. BACSINSZKY, 2. CIBULKOVA
MANIA: 1. MUGURUZA, 2. MLADENOVIC
====================================================
====================================================

>>
>> Ranking Ogólny Edycji 18/19:
>
================================================

Klasyfikacja generalna EDYCJI 18-19
Pozycja(..) Suma punktów(..) (pkt za USO, Pekin, Singapur, AO, IW, Miami,Stuttgart,Madryt, RG, Wimbl.), NICK
================================================
01. 208 (20 28 16 16 07 29 26 26 26 14) SARGON
02. 199 (16 22 12 08 35 16 18 24 26 22) POTTERMANIACK
03. 194 (10 25 25 16 22 29 16 24 20 07) EL NADALL
04. 172 (04 03 03 03 22 29 35 14 35 24) TOM
05. 170 (25 12 20 08 32 08 10 16 13 26) KRNĄBRNY DRWALL
06. 160 (12 03 03 35 06 32 00 35 20 14) REDNOW
07. 157 (00 14 35 22 03 13 32 09 11 18) KRI100
08. 146 (16 03 20 04 13 08 07 32 08 35) EX BUSZEK
09. 140 (03 03 00 16 26 12 16 18 35 11) HIPPEKK
10. 136 (03 22 03 03 22 03 24 29 13 14) EFANKA
11. 134 (05 22 07 08 06 35 10 10 09 22) EKLA
12. 134 (20 06 03 20 11 18 24 14 14 04) BARDZO ZŁY REALISTA
13. 131 (03 06 12 35 03 08 32 14 10 08) ELEONOR
14. 129 (03 12 28 03 14 16 16 08 20 09) RAFANKA
15. 124 (00 00 00 35 08 22 24 20 08 07) FYRDA
16. 90 (35 00 12 03 32 03 05 00 00 00) BASELINER
17. 87 (03 07 16 02 03 08 06 06 29 07) WŁÓKNIARZ
18. 79 (08 08 25 16 22 00 00 00 00 00) MARZAMI
19. 66 (35 03 07 01 10 10 00 00 00 00) JULIAA
20. 52 (03 35 00 03 00 00 00 00 00 11) SZAKALUCH
21. 50 (00 00 00 00 00 00 10 11 00 29) TINA
22. 49 (25 00 07 03 13 01 00 00 00 00) PAO
23. 45 (03 03 04 03 04 02 12 07 06 01) QUEEN MARUSIA
24. 44 (00 00 03 03 00 10 00 00 26 02) SEKUP
25. 43 (03 00 00 08 00 00 00 00 00 32) HARRY
26. 38 (00 00 00 00 26 12 00 00 00 00) PAPER MONSTER
27. 37 (03 06 03 03 00 08 12 00 02 00) MARTA
28. 33 (00 00 00 03 10 20 00 00 00 00) MIND CRAWFORD
29. 19 (00 00 00 03 00 00 00 00 00 16) MARGOTA
30. 18 (08 00 00 03 04 03 00 00 00 00) LOVUŚ
31. 18 (00 00 00 18 00 00 00 00 00 00) KAMAN
32. 14 (08 00 00 03 00 00 00 00 02 01) LW
33. 09 (00 00 00 03 00 00 00 00 06 00) SHARAPOV
34. 07 (00 00 00 03 00 00 00 00 04 00) RVR
35. 06 (00 00 00 03 00 00 00 00 03 00) LADY

UWAGA!!!!
Startujemy NOWĄ EDYCJĘ 19/20 od zera z pierwszym etapem US Open 19.
>
Zawodniczki na US-Open 19:
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
4. Caroline Wozniacki
--------------
5. Eugenie Bouchard ---> Ex Buszek, 1 miejsce Wimbl 19.
6. Jelena Ostapenko ---> Harry, 2 miejsce Wimbl 19
7. Sofia Kenin ---> Tina, 3 miejsce Wimbl 19
8. Julia Goerges ----> Sargon, zwycięzca Edycji 18/19
---------
Rezerwa:
9. Petra Kvitova (Potter, 2 pozycja RO Edycji 18/19)
10. Vika Azarenka (El Nadall, 3 pozycja RO)
11. Elina Svitolina (Tom, 4 pozycja RO)
12. Karolina Pliskova (Drwall, 5 poz. RO)
13. Simona Halep (Rednow, 6 poz. RO)
14. Ashley Barty (Kri100, 7 poz RO)

>>>
ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!! :)


-------------------------------------------------------------

Etapy następnej Edycji 19/20
1. USO 19: Prowadzący: Tom
2. WTA Finals, Shenzen 19: Prowadzący: Tom
3. Australian Open 20: Prowadzący: Tom
4. Indian Wells 20: Prowadzący: Tom
5. Miami Open 20: Prowadzący: Tom
6. French Open RG 20: Prowadzący: Tom
---> Plus zapewne Wimbledon 20 (do uzgodnienia do marca 20): ewentualnie Prowadząca Rafanka
--->

ETAP PIERWSZY EDYCJI 19/20 US OPEN!!!
UWAGA ZACZYNAMY EDYCJĘ 19/20

PROSZĘ O TYPY SZABLON 3!!! 2R USO19, DRABINKA MAGDY
>
TYPOWAĆ JAKO ODPOWIEDŹ NA JAKIŚ MÓJ POST!
POTWIERDZONE TYPY SĄ WPISYWANE DO TABELI NA KOŃCU HEADERA (PIERWSZA KOLUMNA PO LEWEJ) .
>
POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 3, 2R, DRABINKA MAGDY, USO19 -------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xxxx
====================================================
>
>
CZĘŚĆ NIEOBOWIĄZKOWA
>
MECZE CZWARTEK 29.08
>
MECZE W SETACH (można podać ale nie trzeba, decyduje kod literkowy)
>
1. M. Linette - N. Osaka
2. C. Wozniacki - D.R. Collins
3. J. Ostapenko - A. Riske
4. J. Goerges - F. Di Lorenzo
>


===================================

==================================
Generalka po 1 szablonie
==================================
1. Kri100 22 pkt
2. Drwall 19
2. Linettcia 19
2. Sargon 19
5. BZR 18
5. Tina 18
7. Eleo 17
7. Harry 17
7. Hippekk 17
7. Rednow 17
7. Szaki 17
12. Bejs 16
12. Efanka 16
12. Iguś 16
12. Potter 16
16. FanRadwana 15
16. Rafanka 15
16. Tom 15
19. LW 14
20. Ekla 12
20. Fyrda 12
22. Sekup 11
23. QM 10

===================================
Generalka po 2 szablonie
Kri100 i Sargon na czele Gratki!!! :)
==================================
1. Kri100 27 pkt
1. Sargon 27
3 Drwall 25
3. Hippekk 25
5. Szakaluch 23
5. Tina 23
7. BZR 22
7. Eleo 22
7. Linettcia 22
10. Baseliner 21
10. Efanka 21
10. Potter 21
10. Rafanka 21
10. Tom 21
15. Rednow 20
16. Harry 19
16. Iguś 19
16. LW 19
19. FanRadwana 18
20. Sekup 17
21. QM 16
22. Ekla 15
22. Fyrda 15

==================================
Generalka i Punkty do RO live po 3 szablonie
Kri100 i Sargon na czele Gratki!!! :)
3 Szablon wygrał Harry z 10 pkt za szablon, gratulacje.:)
==================================
1. Kri100 35 pkt >> RO 35 >> A. Barty AO 20
1. Sargon 35 >> RO 35 >> J. Goerges AO 20
3 Drwall 31 >> RO 29
3. Eleo 31,,,, RO 29
3. Hippekk 31,,,, RO 29
6. Harry 29,,,,,, RO 22
6. Potter 29,,,,,,, RO 22
6. Rafanka 29,,,,, RO 22
9. BZR 28,,,,, RO 16
9. Iguś 28,,,,,, RO 16
9. Rednow 28,,,,,, RO 16
9. Szakaluch 28,,,,,,, RO 16
9. Tina 28,,,,,,, RO 16
14. Baseliner 27,,,,, RO 10
14. Efanka 27,,,,, RO 10
14. Linnetcia 27,,,,, RO 10
14. Tom 27,,,,, RO 10
18. FanRadwana 23,,,,,,, RO 6
18. QM 23,,,,,, RO 6
20. LW 21,,,,,, RO 4
20. Sekup 21,,,,, RO 4
22. Ekla 20,,,,,,, RO 3
22. Fyrda 20,,,,,, RO 3

==================================
Generalka i Punkty do RO live po 4 szablonie
Kri100 i Sargon na czele Gratki!!! :)
4 Szablon wygrał Sekup z 11 pkt za szablon, gratulacje.:)
==================================
1. Kri100 44 pkt >> RO 35 >> A. Barty AO 20
1. Sargon 44 >> RO 35 >> J. Goerges AO 20
3 Drwall 40 >> RO 29
3. Hippekk 40,,,, RO 29
5. Eleo 39,,,, RO 24
6. Harry 38,,,,,, RO 22
7. Rafanka 36,,,,, RO 20
7. Rednow 36,,,,,, RO 20
9. Baseliner 35,,,,, RO 16
9. Tina 35,,,,,,, RO 16
9. Linnetcia 35,,,,, RO 16
9. Tom 35,,,,, RO 16
13. Iguś 34,,,,,, RO 11
13. Szakaluch 34,,,,,,, RO 11
13. Potter 34,,,,,,, RO 11
16. BZR 33,,,,, RO 8
17. Efanka 32,,,,, RO 7
17. Sekup 32,,,,, RO 7
19. FanRadwana 30,,,,,,, RO 5
20. Ekla 27,,,,,,, RO 4
20. QM 27,,,,,, RO 6
20. LW 27,,,,,, RO 4
23. Fyrda 26,,,,,, RO 3

==================================
Generalka i Punkty do RO live po 5 szablonie
Sargon na czele Gratki!!! :)
5-ty Szablon wygrali Harry z Rednowem po 8 pkt za szablon, gratulacje.:)
==================================
1. Sargon 49 >> RO 35 >> J. Goerges AO 20
2. Kri100 48 pkt >> RO 32 >> A. Barty AO 20
3. Harry 46 >> RO 29
4. Eleo 44 >> RO 26
4. Rednow 44 >> RO 26
6 Drwall 43 >> RO 22
6. Hippekk 43 >> RO 22
8. Rafanka 42 >> RO 18
9. Baseliner 41 >> RO 16
9. Linnetcia 41 >> RO 16
11. Iguś 40 >> RO 13
12. Szakaluch 38 >> RO 12
12. Tina 38 >> RO 12
12. Tom 38 >> RO 12
15. BZR 37 >> RO 9
16. Potter 36 >> RO 8
17. Efanka 35 >> RO 7
17. Sekup 35 >> RO 7
19. FanRadwana 33 >> RO 5
19. LW 33 >> RO 4
21. Ekla 29 >> RO 3
21. Fyrda 29 >> RO 3
21. QM 29 >> RO 3
===================================

Generalka i Punkty do RO live po 6 szablonie
Sargon, Kri100 i Harry na czele Gratki!!! :)
6-ty Szablon wygrala Eleo z kompletem 12 pkt, gratulacje.:)
==================================
1. Sargon 57 >> RO 35 >> J. Goerges AO 20
1. Kri100 57 pkt >> RO 35 >> A. Barty AO 20
1. Harry 57 >> RO 35
4. Eleo 56 >> RO 26
5. Rednow 51 >> RO 24
5. Drwall 51 >> RO 24
5. Hippekk 51 >> RO 24
5. Rafanka 51 >> RO 24
9. Iguś 49 >> RO 16
10. Tom 48 >> RO 14
11. Tina 47 >> RO 13
12. Szakaluch 46 >> RO 12
13. BZR 45 >> RO 11
13. Potter 45 >> RO 11
15. Baseliner 41 >> RO 9
15. Linnetcia 41 >> RO 9
15. FanRadwana 41 >> RO 9
15. LW 41 >> RO 9
19. Efanka 40 >> RO 5
19. Ekla 40 >> RO 5
21. Sekup 35 >> RO 3
22. QM 34 >> RO 3
23. Fyrda 29 >> RO 2
==================================
Generalka i Punkty do RO live
po meczach półfinałowych (szablony 7 i 8)
Harry na czele Gratki!!! :)
Mecze półfinałowe wygrał Drwall z kompletem 8 pkt, gratulacje.:)
==================================
1. Harry 64 pkt >> RO 35 > Ostapenko AO 20
2. Eleo 63 >> RO 32 > Bencic AO 20
3. Sargon 61 >> RO 29
4. Kri100 60 >> RO 26
5. Drwall 59 >> RO 24
6. Rafanka 55 >> RO 22
7. Rednow 54 >> RO 20
7. Tom 54 >> RO 20
9. Hippekk 51 >> RO 16
10. Tina 50 >> RO 14
11. Iguś 49 >> RO 13
12. BZR 48 >> RO 12
12. Potter 48 >> RO 12
14. Szakaluch 46 >> RO 12
15. FanRadwana 45 >> RO 9
16. Baseliner 41 >> RO 8
16. Linnetcia 41 >> RO 8
16. LW 41 >> RO 8
19. Efanka 40 >> RO 5
19. Ekla 40 >> RO 5
21. QM 38 >> RO 3
22. Sekup 35 >> RO 3
23. Fyrda 29 >> RO 2

====================================================
===================================
>
TABELA I TYPY USO 19 (SZABLONY 1-5)
(PROSZE SPRAWDZAC KAZDY SOBIE!!!!!)
====================================================
SZABLON 1 USO19 -------> WYNIK aacb.daab
axcx.dxax (day one)
xaxb.xaxb (day two)
====================================================
1. I. Świątek - I. Jorovic 2:0 (day one)
2. M. Linette - A. Sharma 2:0 (day two)
3. A. Kerber - K. Mladenovic 1:2 (day one)
4. C. Wozniacki - Y. Wang 2:1 (day two)
---------------------------
5. E. Bouchard - A. Sevastova 0:2 (day one)
6. J. Ostapenko - A. Krunic 2:0 (day two)
7. S. Kenin - C. Vandeweghe 2:0 (day one)
8. J. Goerges - N. Vikhlyantseva 2:1 (day two)
>
===================================================
SZABLON 2, 2R, DRABINKA IGI, USO19
-------> WYNIK caa
======================
1. I. Świątek - A. Sevastova 1:2
2. S. Kenin - L. Siegemund 2:0
3. E. Svitolina - V. Williams 2:0
====================================================
SZABLON 3, 2R, DRABINKA MAGDY, USO19
-------> WYNIK dbaa
====================================================
1. M. Linette - N. Osaka 0:2
2. C. Wozniacki - D.R. Collins 2:1
3. J. Ostapenko - A. Riske 2:0
4. J. Goerges - F. Di Lorenzo 2:0
====================================================
SZABLON 4, 3R, USO19
-------> WYNIK da.dda
====================================================
1. S. Kenin - M- Keys 0:2
2. E. Svitolina - D. Yastremska 2:0
-----------------------------------
3. C. Wozniacki - B.V. Andreescu 0:2
4. J. Ostapenko - K. Ahn 0:2
5. J. Goerges - K. Bertens 2:0
>
====================================================
SZABLON 5, 4R, USO19
------> WYNIK: acad
===============================================
1. E. Svitolina - M. Keys 2:0
2. Ka. Pliskova - J. Konta 1:2
3. S. Williams - P. Martic 2:0
4. A. Barty - Q. Wang 0:2
===================================
-------SZ5----------SZ4---------SZ3------SZ2-----------SZ1
--------------------------------------------------D2-D1--xaxb.xaxb (day two = D2)
00 00 acad 00 00 da.dda 00 00 dbaa 00 0 caa 00 00 00 axcx.dxax (day one = D1)
===================================
41 06 dcaa 35 08 db.dad 27 06 ddca 21 5 dac 16 07 09 aaba.dbac BASELINER
37 04 bbba 33 05 ba.cbc 28 06 ccbb 22 4 bbb 18 09 09 aabb.dcab BZR
43 03 caaa 40 09 da.dad 31 06 ddda 25 6 aaa 19 10 09 aaaa.daaa DRWALL
35 03 cbaa 32 05 ca.bbc 27 06 bbca 21 5 bab 16 08 08 bbaa.dbaa EFANKA
29 02 caba 27 07 ca.cad 20 05 ccca 15 3 bac 12 04 08 bbbc.dcaa EKLA
44 05 bbaa 39 08 ca.dac 31 09 dbda 22 5 bab 17 09 08 aaba.cbaa ELEONOR
33 03 caaa 30 07 db.bcc 23 05 ddcb 18 3 aac 15 07 08 abab.ccaa FANRADWANA
29 03 cbab 26 06 ba.dbc 20 05 bcda 15 3 bac 12 02 10 bbcc.ccac FYRDA
46 08 bcaa 38 09 da.dac 29 10 cbba 19 2 abc 17 09 08 abab.dbba HARRY
43 03 daaa 40 09 da.dad 31 06 ddca 25 8 daa 17 08 09 abaa.dbaa HIPPEKK
40 06 aaaa 34 06 cb.cac 28 09 dbca 19 3 bac 16 10 06 aaaa,bbab IGUŚ
48 04 baba 44 09 cb.dcc 35 08 cbda 27 5 bab 22 10 12 aaca.dbab KRI100
41 06 ccaa 35 08 ab.daa 27 05 cdda 22 3 bac 19 10 09 aaab.dbaa LINETTCIA
33 06 dcaa 27 06 cb.cac 21 02 bddb 19 5 bab 14 05 09 abbb.dcac LW
36 02 cbbb 34 05 ca.bbc 29 08 cbca 21 5 bab 16 08 08 bbba.dbaa POTTERMANIACK
29 02 cdca 27 04 ab.cbc 23 07 cbcb 16 6 cad 10 03 07 BDBB.CCAD QM
42 06 ccaa 36 07 ca.bcd 29 08 cbca 21 6 baa 15 07 08 baca.acaa RAFANKA
44 08 bcaa 36 08 db.dac 28 08 cbda 20 3 bac 17 08 09 abaa.dbaa REDNOW
49 05 ddaa 44 09 da.dad 35 08 dada 27 8 daa 19 10 09 aaaa.daaa SARGON
35 03 cbaa 32 11 db.ccb 21 04 cccb 17 6 cac 11 08 03 abbb.bccb SEKUP
38 04 bdca 34 06 da.bac 28 05 acba 23 6 baa 17 08 09 abba.dbaa SZAKALUCH
38 03 cbaa 35 07 ca.cbc 28 05 ccca 23 5 bab 18 09 09 abab.dbaa TINA
38 03 cbaa 35 08 ca.dbd 27 06 dcda 21 6 aaa 15 07 08 bcab.dbaa TOM
>
>
===================================
TABELA I TYPY USO 19 (SZABLONY 6 -9)
(PROSZE SPRAWDZAC KAZDY SOBIE!!!!!)
====================================================
====================================================
SZABLON 6, QF, USO19
WYNIK -------> baaa
====================================================
1. Andreescu B.V. - Mertens E. 2:1
2. Bencic B - Vekic D. 2:0
3. Sviolina E. - Konta J. 2:0
4. Williams S. - Wang Q. 2:0
====================================================
SZABLON 7, SF NR 1, USO19
WYNIK -------> a (S. Williams-E. Svitolina 2:0)
====================================================
====================================================
SZABLON 8, SF NR 2, USO19
WYNIK -------> d (B. Benic-B. Andreescu 0:2)
====================================================
====================================================
SZABLON 9, FINAŁ, USO19
WYNIK -------> d
====================================================
SERENA WILLIAMS - BIANCA ANDREESCU 0:2
===
>
===================================
----SZ9---SZ8--SZ7---SZ6
-----F-----SF2--SF1---QF
----------------------------------------------
00 0 d 00 0 d 0 a 00 0 baaa
===================================
41 0 x 41 0 x 0 x 41 00 xxxx 41 BASELINER
52 4 c 48 0 b 3 b 45 08 bbca 37 BZR
63 4 c 59 4 d 4 a 51 08 adaa 43 DRWALL
46 6 d 40 0 b 0 c 40 05 acca 35 EFANKA
46 6 d 40 0 b 0 c 40 11 baba 29 EKLA
63 0 a 63 3 c 4 a 56 12 baaa 44 ELEONOR
45 0 a 45 0 a 4 a 41 08 cbaa 33 FANRADWANA
29 0 x 29 0 x 0 x 29 00 xxxx 29 FYRDA
64 0 b 64 3 c 4 a 57 11 aaaa 46 HARRY
57 6 d 51 0 a 0 d 51 08 aaad 43 HIPPEKK
49 0 a 49 0 a 0 c 49 09 daaa 40 IGUŚ
60 0 b 60 0 a 3 b 57 09 baca 48 KRI100
41 0 x 41 0 x 0 x 00 00 xxxx 41 LINETTCIA
41 0 x 41 0 x 0 x 41 08 bcba 33 LW
48 0 b 48 0 b 3 b 45 09 abba 36 POTTERMANIACK
42 4 c 38 4 d 0 c 34 05 bcbd 29 QM
61 6 d 55 0 b 4 a 51 09 baca 42 RAFANKA
58 4 c 54 3 c 0 d 51 07 cbba 44 REDNOW
67 6 d 61 0 a 4 a 57 08 aada 49 SARGON
35 0 x 35 0 x 0 x 35 00 xxxx 35 SEKUP
46 0 a 46 0 a 0 c 46 08 caab 38 SZAKALUCH
50 0 a 50 0 b 3 b 47 09 abba 38 TINA
54 0 b 54 3 c 3 b 48 10 aaba 38 TOM
==================================
Generalka za etap USO 19
Wygrał etap SARGON, Gratki!!! :)
Gratki również dla Harriego (2 miejsce),
Eleo i Drwalla (trzecie) i wielkie dzięki dla
WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!!! :)
==================================
1. Sargon 67 pkt > Goerges AO 20
2. Harry 64 pkt > Ostapenko AO 20
3. Eleonor 63 pkt
3. Drwall 63 pkt
5. Rafanka 61
6. Kri100 60
7. RedNow 58
8. Hippekk 57
9. Tom 54
10. BZR 52
11. Tina 50
12. Iguś 49
13. Pottermaniack 48
14. Efanka 46
14. Ekla 46
14. Szakaluch 46
17. FanRadwana 45
18. Queen Marusia 42
19. Baseliner 41
19. Linnetcia 41
19. LW 41
22. Sekup 35
23. Fyrda 29
>
==================================
Punkty do Rankingu Ogólnego (ro) po USO 19
==================================
1. Sargon > ro 35 pkt > Goerges AO 20
2. Harry > ro 32 pkt > Ostapenko AO 20
3. Eleonor > ro 29
3. Drwall > ro 29
5. Rafanka > ro24
6. Kri100 > ro 22
7. RedNow > ro 20
8. Hippekk > ro 18
9. Tom > ro 16
10. BZR > ro 14
11. Tina > ro 13
12. Iguś > ro 12
13. Pottermaniack > ro 11
14. Efanka > ro 10
14. Ekla > ro 10
14. Szakaluch > ro 10
17. FanRadwana > ro 7
18. Queen Marusia > ro 6
19. Baseliner > ro 5
19. Linnetcia > ro 5
19. LW > ro 5
22. Sekup > ro 3
23. Fyrda > ro 2
====================================================
>>
>> Ranking Ogólny Edycji 19/20:
>
================================================
Klasyfikacja generalna EDYCJI 19-20
Pozycja(..) Suma punktów(..) (pkt za USO, Shenzhen, AO, IW, Miami,RG, Wimbl.), NICK
================================================
01. 35 (35 00 00 00 00 00 00) SARGON
02. 32 (32 00 00 00 00 00 00) HARRY
03. 29 (29 00 00 00 00 00 00) DRWALL
04. 29 (29 00 00 00 00 00 00) ELEONOR
05. 24 (24 00 00 00 00 00 00) RAFANKA
06. 22 (22 00 00 00 00 00 00) KRI100
07. 20 (20 00 00 00 00 00 00) REDNOW
08. 18 (18 00 00 00 00 00 00) HIPPEKK
09. 16 (16 00 00 00 00 00 00) TOM
10. 14 (14 00 00 00 00 00 00) BZR
11. 13 (13 00 00 00 00 00 00) TINA
12. 12 (12 00 00 00 00 00 00) KICIUŚ VEL IGUŚ
13. 11 (11 00 00 00 00 00 00) POTTERMANIACK
14. 10 (10 00 00 00 00 00 00) EFANKA
15. 10 (10 00 00 00 00 00 00) EKLA
16. 10 (10 00 00 00 00 00 00) SZAKALUCH
17. 07 (07 00 00 00 00 00 00) FANRADWANA
18. 06 (06 00 00 00 00 00 00) QUEEN MARUSIA
19. 05 (05 00 00 00 00 00 00) BASELINER
20. 05 (05 00 00 00 00 00 00) LW
21. 05 (05 00 00 00 00 00 00) LINETTCIA
22. 03 (03 00 00 00 00 00 00) SEKUP
23. 02 (02 00 00 00 00 00 00) FYRDA

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: