Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Krótko podsumuję tą dyskusję.
  Abramowicz i Sierzputowski muszą odejść !

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Aż strach wejść na "Przegląd Sportowy", bo Gębicz pewnie odleci.

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Dygresja....
  HuHu wgrał z Rublovem!!!!
  Oglądałam 3-go seta. Nareszcie gra Hubiego mogła się podobać...
  Teraz Diego..... A potem może Rafa ;)))))

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Wiesz... Przepraszam, bo coś mi mogło też umknąć z Waszej rozmowy i mogłem nie wstrzelić się w kontekst. Ogólnie odsypiam jeszcze USO ;D)) i trochę nie ogarniam......
  Z tego, o czym wspomniałeś, mnie najbardziej naówczas rozgrzała sprawa nawierzchni wimbledońskich. To było arcymistrzostwo amatorki trenerskiej i PijaRowej :D)
  A, i jeszcze skrót myślowy mi się wkradł. Bo o dyskomforcie podczas USO to "sztab" się wprost wypowiedział, mnie chodziło o to, że między wierszami dało się odczuć, jak BARDZO im to doskwierało. Tak bardzo, że negatywne emocje szły pewnie "z góry" do Igi. Zadaniem sztabu jest przystosować podopieczną do tych warunków, a nie malkontencić. Jak mają Igę pozytywnie wyciszyć i wprowadzać gładko do gry, jeżeli sami nie potrafią się przystosować do szczególnych warunków?

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Potterku, w zasadzie, w zasadzie podkreślam, to kombinujesz dobrze w tym sensie, że obdarzasz Igę i „sztab” dużym kredytem zaufania. Jednak, moim zdaniem, problem narażania się na zakażenie i ewentualnej kwarantanny dotyczy wszystkich, nie tylko Igi. Akurat pobyt w Strasburgu byłby w tym sensie korzystniejszy, bo Iga ze „sztabem” weszliby gładko w tryb francuskich obostrzeń. Wydaje mi się, że znacznie gorzej będzie, jeżeli przylecą do Paryża bezpośrednio z Polski. W ogóle wydaje się, że jest spora panika wśród organizatorów RG i była też wymiana opinii między organizatorami RG i Rzymu co do zwiększenia restrykcji w Rzymie (chyba skuteczna). Oby RG udało się skutecznie przeprowadzić. Ciekawe czy nie zmieni się stanowisko organizatorów w kwestii udziału publiczności (teraz: bez publiczności kwalifikacje, później ma być trochę kibiców. Gdybyście na bieżąco o czymś wiedzieli, to napiszcie).
  Jeszcze jedno… W przypadku PROFESJONALNEGO sztabu trenerskiego nie może być mowy o organizowaniu pospiesznie i na bieżąco jakichś wcześniej nie branych pod uwagę treningów w przypadku, gdy podopieczna wylatuje w pierwszej rundzie. To trzeba brać pod uwagę od samego początku (zwłaszcza, gdy gra jest taka, jak widać na załączonym obrazku). To nie jest argument. ;)

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Nie masz za co przepraszac, jest dokladnie jak piszesz. I dodam, ze sa niejako "podwojnymi amatorami" w tym "pseudo-sztabie". Po pierwsze sa po prostu amatorami w samej ich dzialalnosci trenerskiej, a przede wszystkim organizacyjnej (to drugie staje sie pomalu najbardziej istotne, bo pykac pilka to Iga sama umie i bez nich), a po drugie w przedstawianiu tej dzialanosci samej publicznosci, czyli amatorami PR: po pierwsze przyznaja sie do swej amatorszczyzny ("my sie tez uczymy"), a po drugie maja szczegolny "talent" do pokretnych tlumaczen ze swoich decyzji czy dzialanosci, czy raczej jej braku (opuszczanie turniejow na przyklad). Ja bym Sierzputowskiemu doradzil mniej fantazjowac z Gebiczem i byc ogolnie bardziej wstrzemiezliwy w wypowiedziach, bo po prostu nie tylko swoja dzialanoscia ale i kontaktami z prasa szkodzi Idze i jej wizerunkowi. Juz przyznal sie tylokrotnie do swojego zagubienia, ze teraz juz wystarczy.
  Probki:
  - nie pojechanie do Madrytu 2019 mimo pewnego miejsca w eliminacjach ze wzgledu na "inne warunki" (dobra pogoda w odroznieniu od deszczu i chlodu w Europie Srodkowej).
  - za to pojechanie "zwiedzac Rzym" 2019, bo wiadomo bylo, ze o miejsce w eliminacjach bedzie szalenie trudno.
  - przyznanie sie, ze nie bylo im wiadome ze sa rozne rodzaje traw w Wimbledonie, te na treningowych obiektach duzo wolniejsze niz na meczowych i tlumaczenie tym przegranej Igi z Golubic
  - slawetny wywiad, ze Iga nie potrzebuje jezdzic na internationale, bo w koncu w wielkich turniejach dochodzi przewaznie do 3R, a wiec ilosc turniejow moze byc zredukowana, co za tym idzie nagminne NIEMELDOWANIE Igi do turniejow. Co za tym idzie powodowanie dluzszych przerw w graniu, bo faktycznie wylatywala czesto w 1R
  - plus terazniejsze chowanie glowy w piasek, opuszczanie turniejow (Palermo, Praga, Strasburg), a za to jakies pokazowki.
  - to co wspominales: wywiad o tym jak zle im bylo wszystkim w bance. Po co to?
  plus plus plus...
  ---> Hamuja a wrecz niszcza talent Igi i jej wizerunek w mediach do tego... Jeszcze troche, a Iga spotka sie z fala drwin przez te dzialanosc tego "pseudo-sztabu", a wtedy bedzie jeszcze gorzej.

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Przepraszam że wetnę się trochę do Waszej dyskusji. Padło tu z Waszej strony tyle trafnych uwag, że właściwie nie ma nawet czego dodawać. Od siebie powiem tylko, że ogólna sytuacja chyba przerosła całkowicie ‘sztab” trenerski, ich „działania” pachną jawną amatorszczyzną. Wszyscy musieli się zmierzyć z obostrzeniami, można przypuszczać (jaki pisze FRa), że zapewne zbliżone restrykcje będą w takim czy innym stopniu funkcjonować w przyszłym sezonie. To trzeba mieć już stale na uwadze, mieć „z tyłu głowy”, nawet praca psychologa musi się w znacznym stopniu skupiać na tym problemie. Tymczasem z wypowiedzi „sztabu”, tych międzywierszowych, wynika moim zdaniem, że bardzo cierpieli podczas USO. Zapewne przyjazd do Rzymu także wiązał się z dyskomfortem, więc po co teraz męczyć się w Strasburgu? W normalnej sytuacji plan startów był dyskusyjny, a co dopiero teraz. Tu nie ma ani planu A, ani planu B, nie ma przyzwyczajania podopiecznej do profesjonalnej pracy pod szczególnymi wymaganiami sanitarnymi. Zgodzę się, że sporo sztabów trenerskich ma kłopoty, że improwizuje, bo to widać, z reguły mają jednak przynajmniej nakreślony jakiś plan, którego starają się trzymać… w krańcowych przypadkach albo jest odpuszczenie całkowite i przejście w tryb wyłącznie treningowy (vide Australijczycy) albo dłuższa przerwa i konkretny plan startowy (vide Simona chociażby). Tu jest tylko miotanie się. Może jestem przesadnie krytyczny, ale gdy zobaczyłem aktualną „jakość gry” Igi, to po prostu… Ja nie kupuję obecnie żadnych wyjaśnień tego „sztabu” ani żadnych ich pozorowanych działań.

 • FanRadwana lubi Komentarz

  1000% zgody, kazde Twoje zdanie powinna ona wydrukowac zlota trzcionka i powiesic sobie na lozkiem do czytania. Potrzebne jest "amerykanskie" podejscie, a nie ostroznisiostwo. Wszyscy sarkali, a Amarykanie zorganizowali po prostu US Open. Zlapie Iga kiedys wirusa? No to zlapie, albo nie zauwazy, albo pokicha i nawet jak ja wyklucza z jednego turnieju to bedzie to pech, ale i gwarancja, ze po przebyciu zakazenia nabywa sie odpornosci i ma spokoj na jakies pare miesiecy. Przypomina mi sie znow alpinistyka i ostroznisiowskie podejscie polskiej wyprawy na K2 z Wielickim na czele. Dreptali tu, dreptali tam, na koncu sam Urubko o maly wlos nie zdobyl szczytu, bo go ta ostroznisiowska postawa wqqq.
  ---> Po prostu to co wyprawia jej sztab nie pasuje do przebojowego i w sumie nastawionego na ryzyko charakteru Igi na korcie i w zyciu. Kto nie ryzykuje nie wygrywa. ONI (JEJ SZTAB) JA HAMUJA.

 • FanRadwana lubi Komentarz

  1. a w Warszawie to nie może się zarazić?
  2. No wybacz, rezygnacji ze studiów wobec potencjalnych milionów które może zarobić w krótkim czasie w tenisie chyba nie będziemy wliczali jako wielkiej "ofiary" z jej strony? No a skoro już zrezygnowała, to niech nie gra na "pół gwizdka", tylko systa się grać gdzie dię da, bo szkoda czasu i ucieka jej "okienko" jako utalentowanej nastolatki. Już są młodsze na planie.
  3. Zawsze patrzmy co inne robią: Magda? Kasia? Gauff? itd.? nie kręcą nosem tylko grają.
  4. Moim zdaniem ona chce grać, tylko Ci Wuefowcy hamują jej karierę, może nawet obawiając się że przez dobrą grę szybko znajdzie innych trenerów. Dla tych państwa jest najlepiej jak jest tak jak jest, na poziomie top60-top100.

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Wychodzę z innego założenia. Jesteś młodą zawodową tenisistką? Trzeba grać mecze o stawkę, żeby w pełni poczuć co i jak. Złapać automatyzmy, nauczyć się grać kiedy nie idzie, nauczyć się trzymać nerwy na wodzy w sytuacjach podbramkowych, na własnej skórze poczuć czyjś potężny serwis, czyjąś lewą rękę, płaskie uderzenia czy topspiny. Analizować przed i po meczu z trenerem i dochodzić jak ma się grać z daną tenisistką można do woli. Ale NIC nie zastąpi samego spotkania na korcie, kiedy rzeczywistość weryfikuje Twoje analizy i często trzeba szybko myśleć, planować w głowie na nowo. Jesteś młodą zawodową tenisistką po maturze, która od czerwca stawia w 100% na tenis i masz okazję grać? Graj. Tak po prostu. Zwłaszcza gdy ponad połowa sezonu przeszła koło nosa przez pandemię. Powiedziałeś, że sezon na mączce jest wyjątkowo okrojony. Każdy mecz w takiej sytuacji jest na wagę złota. Iga Świątek trenuje w Warszawie ze swoim sztabem trenerskim przez 10 miesięcy w roku, na turniejach pokazuje się od święta. W jaki sposób kolejny tydzień w Warszawie miałby jej tenisowo pomóc? Nie wiem. Wiem tylko, że działając w ten sposób o żadnym progresie nie może być mowy. Nie ma po prostu ku temu podstaw, bo odbierane są jej na to szanse. Odnośnie pandemii - już w tym momencie odwoływane są wydarzenia sportowe planowane na kolejny rok. Przez długi czas jeszcze wirusa nie będzie można zatrzymać szczepionką. Przyjdzie nowy sezon i tenisistów biorących udział w turniejach w dalszym ciągu trzeba będzie chronić poprzez bańki czy inne środki izolacji. Wtedy też będziemy świadkami ciągłych odwrotów do kraju, bo życie tenisisty jest zbyt trudne? Jak powiedział Tom - to zawód a nie hobby. Bardziej restrykcyjne przepisy sanitarne we Francji? Fakt. Tyle że tam miałaby zagwarantowaną ciągłą, szczelną ochronę. W Polsce tak nie będzie. Ktoś mógłby powiedzieć, że taka swoboda będzie lepsza dla jej głowy. Odpoczynek i tak dalej. I gdyby mowa była o Janie Kowalskim z Ciechocinka uziemionym za granicą w hotelu przez dwa miesiące jak najbardziej bym się zgodził. Tutaj jednak mówimy o dziewczynie, dla której tenisowy mecz - przynajmniej na razie - można traktować jak święto. Non stop pracuje z psychologiem grając raz na ruski rok. A taka ciągła ingerencja w psychikę bez regularnego sprawdzania się w warunkach meczowych powoduje, że dziewczyna dodatkowo stresuje się jeszcze przed meczem, napala się - aż w końcu spala. To jest bardzo niekorzystne zarówno dla Igi Świątek - tenisistki, jak i dla Igi Świątek - w ogóle. Moim zdaniem idzie to w bardzo złą stronę.

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Widzę czarny scenariusz: po AO już okolice 65 miejsca, po RG2021: okolice 90go. Będą zmuszeni zacząć grać te internationale... Na koniec roku 2021 wylotka z top100, chyba że się coś diametralnie zmieni w podejściu do własnego zawodu. Bo to jest zawód, a nie hobby. Może do tej pory to nie za bardzo było dla niej jasne. Nie na dwa lata 100% tenisa, lecz na conajmniej następnych 10. Dopiero jak to się stanie dla niej jasne, że to jest jej zawód, a nauczycielką matematyki może sobie być za 15 lat po końcu tenisowej kariery, dopiero wtedy przyjdzie ochota na wymianę tego "amatorskiego" sztabu na zawodowy i dopiero wtedy przyjdą ewentualnie sukcesy. Najlepiej gdyby takimi przemyśleniami zajęła się TERAZ, kiedy jeszcze może się nią zainteresować dobry trener, bo jak będzie poza top100, to może już nikt dobry nie będzie chciał jej prowadzić. Teraz jest to "okienko", a kasę dać może jakiś sponsor. Da, jeśli będzie trener z wysokiej półki i perspektywa ataku na top20. Obecnie taka perspektywa jeszcze jest, jak wyleci z top100 już jej nie będzie w takim stopniu. Ponadto teraz są jeszcze jej ostatnie miesiące jako nastolatki, to się liczy dla marketingu, po dwudziestce i ten plus zniknie.

 • FanRadwana lubi Komentarz

  A ja nawet nie będę protestowała. Po jej ostatnich popisach jestem zdegustowana.
  Czasami odnoszę wrażenie, że jej sztab będzie ja oszczędzał aż do sportowej emerytury :(

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Tylko jeszcze dopowiem, że jej ojciec też był za tym. Tak apropos jego ewentualnego objęcia sterów ;p

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Co ty - nie jest lepsza. "Ona się uczy". Tylko zapominają o tym, że nauka gry w tenisa na najwyższym poziomie wymaga... gry w tenisa. A tutaj można powiedzieć, że mamy do czynienia z nastolatką, która robi sobie przerwy nie od tenisa, tylko na grę w tenisa. Absurd.

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Oficjalnie Świątek wycofała się ze Strasburga. Choćbym nie wiem jak chciał - nie da się tej decyzji pod kątem tenisowym jakkolwiek obronić. Planowali udział w poszczególnych turniejach doskonale zdając sobie sprawę z sytuacji na świecie i wiedząc z jakimi obostrzeniami taki udział się wiąże. Były komunikaty, że jeżeli w Rzymie powinęłaby się noga to w obwodzie zostaje Strasburg, żeby się na tej mączce trochę ograć przed szlemem. W Rzymie powija się noga - Strasburg odpuszczony. Gdzie tu jest logika? Może ja po prostu nie dostrzegam maestrii takiego planowania? Bardzo szybko trzeba było zmienić nawierzchnię z twardej na ziemną - mecz nie wyszedł, zdarza się. Ale dlaczego odbierają sobie ostatnią możliwą szansę przed Rolandem, żeby do nowej nawierzchni się przyzwyczaić? Tym bardziej, że mowa tu o ulubionej nawierzchni Igi. Trening w Polsce nie da przecież nawet 50% tego, co mógł dać choćby jeden nieudany mecz w tym internationalu. Teraz się okaże że przyjdzie Garros, dostanie w 1 rundzie Halep, Muguruzę czy inną Williams i puff - koniec z mączką. Nie radzi sobie psychicznie z "bańkowymi" warunkami? Przecież sytuacja na świecie od tak się nie zmieni. W przyszłym sezonie przynajmniej przez jakiś czas będzie to wszystko wyglądało dokładnie tak samo. Zaczną jeszcze bardziej ciąć wtedy plany startowe? Bo bańka? Zaczyna to wszystko źle wyglądać.

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Jeśli mowa o polskich opcjach z jakimś doświadczeniem w tourze to nie ma w tym momencie lepszej opcji niż Wiktorowski. Ale szukałbym jednak czegoś innego.

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Fakty są takie, że w przypadku niepowodzeń będzie się ciągle mówiło, że "ma jeszcze czas". Prawda jest jednak taka, że za dwa/trzy lata ze swoim potencjałem Iga powinna być tenisistką, która przy odpowiednim prowadzeniu i stażu w tourze dociera w miarę regularnie do wysokich etapów turniejów. A dwa/trzy lata to wbrew pozorom bardzo mało czasu... Przy jej obecnym terminarzu to 30 (albo i mniej!!!) rozegranych turniejów. Kabaret.

 • FanRadwana lubi Komentarz

  Od czegoś trzeba zacząć. Ja zanim wylazłem na Rysy, to w pierwszej kolejności wyjechałem na rowerze na Górę Marcina w Tarnowie :D :D :D

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Z tytułem w Internationalu może być problem. Takie turnieje nie mają dla Igi na tyle wysokiej rangi i prestiżu, żeby tracić na nie miejsce w terminarzu ;p

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Nie rozumiem. Odpada w 1 rundzie w Rzymie i odpuszcza Strasbourg? Żeby przygotować się na Roland Garros? W Warszawie? To już przesada. Jak ona chce się przygotować na szlema nie grając meczów? Odbijaniem piłek z Sierzputowskim na jakimś zadaszonym korciku w Warszawie? Przecież to nie ma sensu. Jeszcze zrozumiem jeśli jedzie tam na dwa/trzy dni żeby trochę odsapnąć w domu przed kolejną bańką. Ale jeśli naprawdę odpuszcza ten turniej, to już jest tragedia. Przypominam, że po Rolandzie Iga planuje jeszcze tylko jeden turniej. Rozegrała pięć spotkań w przeciągu miesiąca po półrocznej przerwie i musi odpocząć? Kabaret.

 • FanRadwana lubi Komentarz

  @Tom.: Świątek bym tak nie lekceważył. Dojdzie do ładu z psychiką, trochę zmądrzeje, to może być na poziomie Twojej idolki. Oczywiście, nie ma gwarancji, że tak się stanie, ale moim zdaniem, szansa jest. Bo Linette pewnego poziomu nie przeskoczy.

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Do Mouratoglu się trzeba kopnąć i niech on coś poleci. Trenera Azarence tak ogarnął i chyba się opłaciło ;pp

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Sandry bym nie brał. W tym wypadku już zupełnie odbiegając od czystko kortowych kwestii. Ma po prostu takie same poglądy na częstotliwość startów jak Sierzputowski. Dla takiej Martić to było spoko, bardziej doświadczona i ograna. Ale dla nastolatki? Nope

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Dobrze, tylko że ona na tym etapie kariery nie potrzebuje doradcy na wybrane najważniejsze turnieje. Potrzebuje "guru", który będzie z nią jeździł na wszystkie turnieje - małe czy duże i który poprawi i złączy w jedną, sprawnie działającą całość wszystkie elementy ukształtowane przy robocie z Sierzputowskim. Jej nie jest potrzebny jeszcze taki "Marejowy Lendl".

 • FanRadwana napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Tak jeszcze dopowiem tylko, że decyzja o pożegnaniu z Sierzputowskim powinna być naturalną koleją rzeczy i powinna być podjęta dość szybko. Ale na chwilę obecną nie on jest największym problemem tylko kwestia współpracy z Abramowicz. Nie da się określić czy to problem od strony Igi czy od strony Pani. Widać, że się super dogadują... ale czytając czy oglądając wywiady Świątek mam takie wrażenie, że ona strasznie się "nakręca" na tą pracę z psychologiem. Raz za razem rzuca prawdziwymi aczkolwiek oklepanymi frazesami o tym jaki to mental nie jest ważny, co się dzieje kiedy głowa zawodzi, co się dzieje kiedy z głową jest okej - tak jakby sama tym psychologiem była. Może to tylko wrażenie ale ona tak bardzo nakręca się na ten swój mental, że myśląc na korcie o wyczyszczeniu głowy staje się jeszcze bardziej nerwowa gdy jej to nie wychodzi.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tom.

najlepiej robić kopie dłuższych postów, ale kto też o tym myśli... Twój wisiał chyba do samego rana, przyszedł jakiś niewyspany wqiony modek i go usunął ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Od teraz swoje przemyślenia będę chyba zamieszczał w formie statusów - tego chyba nie tykają?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

tak, szkoda pisać więcej niż paru znaczków, a i te trzeba poprzekręcać, by zostały ;) Przedszkole.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Już nie pierwszy raz jak się rozpisałem. Chyba nie lubią komentarzy, z większą ilością znaków niż 20-30. Co się stało z tym portalem przez te lata kiedy mnie nie było? Straszna zmiana.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Mnie też regularnie coś wywalają. Chyba mnie nie lubią.
A w Doha już dziś grają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Już nie pierwszy raz jak się rozpisałem. Chyba nie lubią komentarzy, z większą ilością znaków niż 20-30. Co się stało z tym portalem przez te lata kiedy mnie nie było? Straszna zmiana.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FanRadwana

Już nie pierwszy raz jak się rozpisałem. Chyba nie lubią komentarzy, z większą ilością znaków niż 20-30. Co się stało z tym portalem przez te lata kiedy mnie nie było? Straszna zmiana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Wywalili Ci ten Twój post i naszą dyskusję o Idze pod nim. Chorzzzy ludzie.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

FanRadwana... Serdecznie Zapraszam do typerka AO 2020 :)
Typujemy u mnie na blogu Typer Australian Open 2020 :)
Zapraszamy z Tomem pomysłodawcą sezonowego typera i całą resztą tenisomaniaków :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [41 komentarzy tej dyskusji]

Nie użył przy swoim komentarzu emotikonów. W takiej sytuacji trzeba mieć się na baczności...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Życzę Ci spokoju ducha, nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały najbliższy rok. Zatrzymajmy się na chwilę i rozejrzyjmy się dookoła. Bądźmy wdzięczni za dobrych ludzi, którzy nas otaczają. Wesołych świąt! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

"By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince świeczki".
Wesołych Świąt i szczęśliwego, Nowego Roku! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaman

Drogi FR (FanieRadwana), zapraszam do udziału w moim typerku ATP. Merytoryczność była zawsze Twoim znakiem rozpoznawczym i typerek wiele zyska dzięki Twojej obecności. Czekam na szablon do godziny 17:00. ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

Jeśli chcesz się dłużej rozerwać i pozrywać boki, zobacz "Historię Swiata" w wyk. Kabaretu Moralnego Niepokoju", który zamieściłem na moim Blogu "Klub Historyczno-Polityczny :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żiżu

Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa
rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy!
Życzy Żiżu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Tobie oraz Twoim najbliższym
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SEFMLIS

Drogi Fanie ! Życzę Ci zdrowych,spokojnych świąt Bożego narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2014. Mam nadzieję,że przeżyjemy wiele wspaniałych chwil za sprawą Agnieszki Radwańskiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabi

Drogi Fanie, dawno nie było nam dane pogadać i pozaklinać rzeczywistości. Nowy sezon idzie, to świetna okazja ku temu, aby starym zwyczajem przeżyć kilka zawałów podczas meczów Agi i poryczeć się ze szczęścia z tego lub owego powodu, nie sądzisz? ;) Wesołych Świąt i wracaj do nas!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Fanie - udzielaj się częściej, proszę. Oby to była tylko akcja matura, a nie zmęczenie naszym forum. Życzę Ci jak najlepszego zdania egzaminów, a po maju udanych długich wakacji i dostania się na wymarzone studia. Wesołych świąt! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Jak wiadomo mało kto lubi poniedziałki, więc jeszcze trochę o piątku. Gratuluję 8 tysięcy komentarzy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wczoraj Potter w ramach gratulacji polecił Salvo panienkę śpiewającą o urokach piątku, więc dziś dla odmiany ode mnie dla Ciebie inny dzień tygodnia . ;) I oczywiście życzę kolejnych ośmiu tysi. ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabi

Wczoraj Potter w ramach gratulacji polecił Salvo panienkę śpiewającą o urokach piątku, więc dziś dla odmiany ode mnie dla Ciebie inny dzień tygodnia . ;)


I oczywiście życzę kolejnych ośmiu tysi. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 19 sierpnia 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.