endriu122 - lubi

 • endriu122 lubi Komentarz

  Czyli osiemnastego Mistrza Polski świętujemy już grudniu :) i skupiamy się tylko na LM.

 • endriu122 lubi Komentarz

  To, że mecze z Płockiem są w ostatniej kolejce, to pewnie przypadek, ślepy los tak zadecydował :) Choć z drugiej strony to miło, że Związek pozwoli nam świętować mistrza u siebie na hali w meczu z Orlen Wisełką :) Czy jest w sporcie coś piękniejszego, niż wznoszenie rąk w geście triumfu, kiedy rywal jest na kolanach? :)

 • endriu122 lubi Komentarz

  ZKS Wisła: Proszę Cię skończ z tym mistrzostwem przy zielonym stoliku. W wielu sportach przy równej liczbie punktów patrzy sie na inne statystyki które decydują o kolejności. W tych lepiej wyglądały Kielce. W bezpośrednim dwumeczu też było rozstrzygnięte wyraźnie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Rozumiem wasze wojny Płocko - Kieleckie ale mam wrażenie że gdyby to Wisła prowadziła w tabeli różnicą bramek to nawet słowem byś nie wspomiał o zielonym stoliku tylko odwoływał byś się do tabeli.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Patrząc na komentarze kibiców z Płocka, w kolejnym sezonie celują w Mistrzostwo Polski. Biorąc pod uwagę skład, transfery, stabilny budżet i problemy klub z Kielc, Wisła Płock jest głównym faworytem. Niewyobrażalnym jest, aby nie dokonali tych założeń. Każdy inny wynik będzie porażką. Pokusiłbym się wręcz o nazwanie tego blamażem - Wisła nie ma z kim przegrać, jest obecnie najlepsza w Polsce. Niedługo przyjdzie do nich najlepszy zawodnik reprezentacji Polski Dawydzik i prawdopodobnie Lipovina. Dwa ogromne nazwiska, dwaj świetni zawodnicy, którzy mogą zrobić z Wisły kandydata do wysokich miejsc w LM. Czekam z niecierpliwością na sezon. Pewnie Superligs będzie monotonna pod dyktando wielkiej machiny z Płocka, ale liga europejska powinna dostarczyć wiele wspaniałych emocji i zwycięstwo drużyny z Płocka. Skoro klub celował co najmniej w fazę grupową Lm, to z ogórkami z ligi europejskiej na pewno sobie poradzi.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Widzę, że redaktor Górczyński w końcu się zlitował nad tymi nieutulonymi w gorzkim żalu jęczydopami z pewnego wzgórza koło Łącka na Mazowszu i naskrobał parę zdań na temat "stołecznej" drużyny :)

 • endriu122 lubi Komentarz

  przecież oczywistym jest że nikt kibicom Płocka nie zabrania bujać w obłokach. Każdemu wolno pomarzyć i zapewne na tych marzeniach się skończy, bo rzeczywistość będzie brutalna !

 • endriu122 lubi Komentarz

  To prawda. Plock w tym roku ma chyba najlepsza ekipe w historii. Ciężko komukolwiek będzie z nimi wygrac. Zwlaszcza ze nie graja w LM. Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w kieszeni. Kazdy inny wynik bedzie porażką i pośmiewiskiem ;)

 • endriu122 lubi Komentarz

  Fajnie, że piszą o Orlen Wisełce, można się czegoś dowiedzieć. Bo na nafciarkach ostatni artykuł z 25 czerwca, a i też wątpliwej jakości.

 • endriu122 lubi Komentarz

  hhhha to podobno ORLEN,,,.... bo ma dosc sponsorowania nieudaczników

 • endriu122 lubi Komentarz

  Hannover wycofuje się z prestiżowego pucharu EHL, nie zdziwię się jak Górnik postąpi tak samo. Pytanie czy Gwardia podtrzyma chęć uczestnictwa, ostateczny termin wysyłania dokumentów to 14 lipca.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Niko Mindegia kiedy grał na Węgrzech to nauczył się j. węgierskiego, grając we Francji poznał j. francuski. Teraz gra w Polsce, ale naszego języka jakoś nie zna. Wiecie płocczaki może dlaczego? Zawodnicy, którzy przychodzą do Kielc podkreślają, że uczą się j. polskiego ze względu na szacunek dla klubu i kibiców. Czyżby "najlepszemu rozgrywającemu w naszej lidze" nie zależało i położył laskę na swój klub i jego kibiców? :)

 • endriu122 lubi Komentarz

  Tego typu turniej klub zorganizować mógł u siebie, bez rozglądania się po innych drużynach. Działacze z Mielca zaprosili sami to skorzystali, dobry turniej przed sierpniowym PP.

 • endriu122 lubi Komentarz

  i stalo....sie..na to czekalismy ...mamy moznego sponsora z.....oooo tak z MAZOWSZA....tam znaja sie na wartosci Iskierki

 • endriu122 lubi Komentarz

  Nie wiem czy to dobra wiadomość dla kibiców oreln wisełki. Dodatkowe w sezonie upokorzenie od Mistrza Polski :)

 • endriu122 lubi Komentarz

  A o pierwszych letnich planach Orlen Wisełki coś pisaliście? Bo mi umknęło :)

 • endriu122 lubi Komentarz

  Kielce złe, to samo Bertus, kibice,i klub, SF i ich redaktorzy.....:) Jedyny słuszny cel to prowincja na Mazowszu, gdzie od wdychania oparów z kombinatu co poniektórym klepki się bańkach poprzestawiały. Miło popatrzeć jak się snopki bulwersują... :) Trzymać zwieracze mocniej... :)

 • endriu122 lubi Komentarz

  Dzień bez Vivuni dniem straconym.Cudownie jest patrzeć jakie spustoszenia w psychice mieszkańców warszawskich peryferi swoimi wynikami zrobił MISTRZ POLSKI Z KIELC.Dawajcie więcej :) Pozdrawiam ze stolicy gór Świętokrzyskich;)

 • endriu122 lubi Komentarz

  Kopalnia beki to była nad morzem którego nie ma.... :)

 • endriu122 lubi Komentarz

  A tymczasem Igor Karacić "zmienia" nie klub, ale numer klubowy, taka mała różnica, której kibice, a raczej eksperci z Płocka nie zauważyli :D

 • endriu122 lubi Komentarz

  Już wyobrażam sobie te wypieki na facjatach benzyniarzy jak widzą tytuł artykułu kieleckiej gazety "Zmiana Karacicia " ha ha ha.Pozdrowienia od uczestnika elitarnej LM :)