Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Czyli Kubica jest w F1? Tak, jest w F1. A, czy bileter kasujący wejściówki na Hungaroringu, też jest w F1? Tak, też jest w F1. Dziękuję, nie mam więcej pytań.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  AhahaHah .....Ależ bzdury:):):) Daliby na te loterię twarz choćby Kiepskiego za 1/1000 kosztów Kubicy i efekt byłby podobny. Nie mam nic przeciw sponsorowaniu chłopaka ale budowanie narracji o osiąganych z tego tytułu zyskach jest łagodnie mówiąc śmieszne.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Panie Kuczera, jesteś pan mistrzem. Mianowicie w kategorii propaganda przebiłeś pan Goebbelsa. Każdy średnio ogarnięty orangutan może sobie wygooglować raporty finansowe takiego molocha jak Orlen. I w nich zobaczy, że ten rok, pod względem zysków, był gorszy niż rok 2018. Jedyne, co wzrosło, to przychody z detala i hot-dogów, co było wielce do przewidzenia, bo stacje benzynowe zyskały na zakazie handlu w niedzielę i tym, że kierowcy wolą w jednym miejscu coś zjeść i zatankować, a nie cisnąć się do Maca. Na dodatek najbardziej medialną imprezą pod sztandarem Orlenu był Maraton Warszawski (google trends). Skoro więc jesteśmy świadkami tegoż "efektu Kubicy", to w takim razie jest to efekt wielce negatywny, działający na szkodę spółki. Czyli Obajtki i Kuczery (jako naganiacze) powinni podać się do dymisji. Ale to się nie stanie, wszkaże do tego potrzeba krzty honoru. Czy posiada ją pan, panie Kuczera?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Kuczera wszyscy jadą po tobie jak gimbus na ręcznym, a ty dalej piszesz dzień w dzień artykuł związany z Kubicą. Daj spokój choć na kilka dni.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Stochowi się podoba? w porządku - mnie nie musi.Jego pieniądze , jego wola.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  "" Większość naszych rodaków chce Kubicę właśnie w stajni z Hinwil."" Pismaku ,czy robiłeś
  jakiś sondaż w kwestii większości Polaków ?? Minęły święta i już rozpoczyna się pier..lenie błazna o swoim idolu .

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Myślę, że nikt tutaj nie ma najmniejszych wątpliwości, iż reaktor kuczapa potrafi wyciągnąć zadziwiające proroctwa, nawet z piardów i beknięć swego pana.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Cha cha cha cha!! :D I czary-mary kaczuli nic nie dały. A to "Potwierdzają się tym samym wcześniejsze informacje, że opóźnienie w ogłoszeniu transferu Kubicy spowodowane jest jego obecnym kontraktem z Williamsem." to są pierdoły dla ociemniałych na umyśle.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Kuczera jest konsekwentny w przekuwaniu sromotnej porażki w wielkie zwycięstwo Kubicy. Williams jeszcze długo będzie gościł w SF niekoniecznie za sprawą wyników sportowych.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  "Problem w tym, że F1 mylnie napisała, że w incydent zamieszany był George Russell" Ale jaki to problem właściwie? Jakaś wielka kraksa była? Miało to jakieś znaczenie? Dramatem można nazwać, że Ferrari pozwalało Vettelowi dymać Leclerca na torze i odstawiać primadonnę również poza torem. A to, że ktoś tam pomylił Kubicę z Russelem przy okazji maleńkiej stłuczki... gdzie tu problem.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  ...z obu juniorów to kubica jest lepszy ...we wszystkich aspektach...ma lepszy refleks, jest szybszy na pierwszym zakręcie...ma niesamowity zmysł inżynieryjny...lepiej dobiera opony...więcej wyciska z bolidu ...i to dlatego kubica jest mistrzem świata, a russel tylko wicemistrzem !!! aha, i jeszcze brytyjski SAS robił kubicy krecią, wrogą robotę...cały świat jest pod wrażeniem wyników i talentu kubicy...wszyscy wierzą, że obroni mistrzowski tytuł !!! ...który to z kolei ? ...szósty czy siódmy...straciłem już rachubę ...kubica już znudził swoich fanów ciągłym wygrywaniem... to przez swoją miażdżącą przewagę przechodzi do DTM, bo rywale z f-1 nie chcieli z nim rywalizować...nie dziwie się ! ...ile razy można przegrywać z brylantem f-1 ?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  kubica jest skazany na "sukces", ponieważ cała jego egzystencja jest galaktycznym "sukcesem" ...każde , z reguły ostatnie miejsce, w opinii niektórych obłąkanych (inaczej ich już nazwać nie można) będzie niezaprzeczalnym, tytanicznym osiągnięciem... bo tak już Pan BÓG świat urządził...dla normalsa ostatnie miejsce to porażka - dla mesjasza f-1 wielkie zwycięstwo...już się czyta że jak nie wygra DTM, to przynajmniej w BMW będzie najlepszy... NIE WYGRA I NIE BĘDZIE !!! ...z jedną , niedominującą ręką czeka kubicę i jego fanów pasmo porażek, wpadek, pechów itp ."nieszczęść"... niby dlaczego pragmatycznie i umiejący liczyć pieniądze niemcy mieli by sobie fundować pewniaka na ostatnie miejsca...za cudze (polskie) pieniądze , to co innego...zresztą niemcy już szkolą komanda Wehrwolfu, aby przeszkodzić kubicy w zdobyciu mistrzostwa świata, czy też innego czempionatu !!! ...zapewne będzie najlepszy (z braku konkurencji) w klasyfikacji kierowców niepełnosprawnych....gdzie indziej będzie powtórka z rozrywki

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Jeśli boba nie zatrudni BMW (na decyzję trzeba czekać do kwietnia), to z wypocin pismaka fanboya, dowiemy się, czy jego idol sikał po piwnicach i wykręcał żarówki na klatkach schodowych, na którym trzepaku zwisał głową w dół ( będą załączone mapki), gdzie znalazł pierwszego grzyba samodzielnie, jak poszedł do kina sam na film od lat 18 itd, itp. Czekamy z niecierpliwością.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Współczuję wszystkim tym którzy kibicują Kubicy. Ten pismak to porażka. Kiedy w końcu ktoś zauważy że on przez takie "pisanie" to tylko szkodzi wizerunkowi Kubicy...:) Fanatyzm! Aż dziw bierze że nikt tego nie kontroluje...

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Dzień dobry może poprosi Pan Kolegę, Pana Redaktora Kuczerę aby zrezygnował z pracy dla WP dla dobra Wszystkich.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Już za niedługo „Kubica jeździ gorszym BMW” hahahah weźcie wyślijcie go na wyścig taczek tam przynajmniej nikogo nie zabije

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  @zbych22: Mam wrażenie że ten "dziennikarz" przepraszam..."redaktor" :) był tak wkurzony artykułem swojego kolego Bobakowskiego że nawet tą samą fotkę Kubicy wstawił w nagłówku.:)) - w myśl zasadzie: "O Kubicy tylko ja!-naczelny fanboy SF"

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Panie Bobakowski, proszę się porozumieć z panem Kuczera bo pana kolega twierdzi że treningi w racing point są już ustalone tak jak starty w dtm. Wiem że jesteście "profesjonalną" sportową redakcją, nie tworzycie setek artykułów o tej samej treści zmieniając tytuł i jedno zdanie by liczyć na ilość wejść. Bardzo mnie też cieszy że znajdujecie w sf czasami chwilę by przeczytać swój artykuł zanim go puścicie w eter z błędami, nie to co w dziale z niusami z Polski i świata.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Ciekawe kiedy zacznie się krytyka BMW,bo że będzie to pewne.

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Myślę, że fajnie by było, gdyby nie trzeba było ciągle specjalnie dla głąba coś robić. Poczekajcie! Roszczeniowiec jeszcze pokaże na co go stać. Teraz dziękuje BMW, zobaczymy co będzie mówił po niepowodzeniach. Tak się o niego biły teamy w F1. I co? Niewykształcony mitoman już takim zostanie. Stawiam dolary przeciwko kapslom, że prędzej czy później zaliczy soczystego ,,gonga" w DTM. Raczej prędzej!

 • Arkadio33 napisał/a komentarz do Leo Beenhakker: Nikt nie zapraszał mnie na galę PZPN

  Przecież ten Leo to nawet do ZBOWiD nie należy więc z czym do ludzi :)

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Fanboyowa narracja:"Kiepska forma Williamsa doprowadziła do tego, że Kubica pożegnał się z regularnymi startami w F1". Znam inna wersję( obiektywną): "Kiepska forma Kubicy doprowadziła do tego, że pożegnał się z regularnymi startami w F1"...Proszę nie konfabulować panie Kuczera :)))

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  Jakie wybrał opony? To jest ważne. Keczura, jakie opony wybrał?

 • Arkadio33 lubi Komentarz

  @Ablafaka: Nie dziw się pisaninie Kuczery. On chce tylko podkreślić fakt,że Kubica jest wielki. Debeściak po prostu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.