Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ֆzαкαlucћ jcnm napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  W Europie już chyba tylko Holandia jest taką czarną owcą, tam mają wywalone na wirusa. Ich strategią jest odporność stadna, żeby się nie przejechali. Człowiek jakoś specjalnie tam u nich się nie liczy, tyle aborcji i eutanazji się przeprowadza. Chyba dążą do naturalnej selekcji ;/ Co prawda mają jedną z lepszych służb zdrowia na świecie, ale to nawet ich może przerosnąć.
  Mam nadzieję, że Harry jest bezpieczny i zdrów!
  Trzymaj się Harry :))
  Napisz co tam słychać w tych Niderlandach i co o tym wszystkim sądzisz?

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  U 80% wywoła kaszel, a u 20% będzie miał ciężki przebieg. Trzy miliony zachorowań na grypę w tym sezonie nie wywołało potężnego kryzysu w polskiej służbie zdrowia, 35 tysięcy zakażeń koronawirusem zatamowało Włochy. Gdyby Polska poszła za brytyjskim przykładem, to początkowo gospodarka nie odczułaby zbytnio skutków epidemii, po czym oberwałaby ze zdwojoną siłą koniecznością hospitalizacji chorych wielokrotnie przekraczającą jej możliwości. Kosztowną dla gospodarki. A biznes ze strachu ograniczyłby się sam i mielibyśmy to, co obecnie, tylko w jeszcze dotkliwszym wydaniu. Dlatego spłaszczanie wykresu jest jak najbardziej racjonalne. Co do Wielkiej Brytanii, odwołano m. in. Premier League, zajęcia w szkołach, przeprowadza się dziesiątki tysięcy testów. Zaleca się kwarantannę domową, omijanie dużych skupisk, centrów handlowych, pubów. W czym Wielka Brytania jest bardziej wyjątkowa od innych państw w swojej polityce? Nie widzę większych różnic między Wielką Brytanią a Polską. Obecnie.

 • ֆzαкαlucћ jcnm napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Włoska służba zdrowia nie jest taka beznadziejna, do epidemii była w 10ste najlepszych na świecie. Jest na wyższym poziomie niż służba zdrowia na Wyspach, czy w Polsce. Nie ogarnęli, żadna służba zdrowia na świecie nie ogarnęła by takiego wzrostu zachorowań. Więcej przypadków śmiertelnych niż Chiny mają teraz. Włosi mają jedno ze starszych społeczeństw w Unii, a wirus szczególnie zbiera żniwo wśród 60+
  Popełnili błąd od samego początku, za bardzo nie mieli od kogo brać przykładu, bo byli jedni z pierwszych prócz Chin, gdzie wirus ten się uaktywnił. Ich społeczeństwo nie jest tak karne jak Chińskie, a lewicowe rządy są nieudolne ;P
  Polska na szczęście nie poszła ich drogą, nasze społeczeństwo jest bardziej karne i posłuszne, mam nadzieję, że to pomoże nam opanować epidemię stosunkowo w krótkim czasie.

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  A co z druzynami z 1 wszej Ligi??? To nie uczciwe! Jezeli mistrza nadaje sie z powodu Korony wirusa to i spadac powinni z ostatniego miejsca! Jak mowi sie ,ze ktos zasluzyl bo gral do tej pory najlepiej to w tylek powinien dostac najgorszy!!! Co z wami ludzie jest tylko jeden kij ma koniec??!! A co w pierwszej Lidze to nie graja o awans do ekstra klasy???Czy za uscisk dloni graja?? Tam tez sa sponsorzy , ktorzy daja po to kase!!!Itp Itd!! Zawodnicy co chca sie dostac do elity przez ciezka prace!!! KU...A!!!

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  @ֆzαкαlucћ jcnm: Czyli na SyFach jak w filmie;))

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  A już miejsce Torunia to śmiech na sali. Ktoś tam w PLK myśli? I nie żebym był kibicem Pierników, ale to co im zrobili jest krzywdzące.

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Napisałem, jak powinno być, to nie, ci jak zwykle swoje. A powinno być tak: 1. Zielona Góra
  2-4 Toruń, Lublin, Włocławek
  5. Gdynia
  6. Sopot
  7-8 Szczecin, Wrocław
  9-11 Ostrów, Stargard, Bydgoszcz
  12 Radom
  13. Gliwice
  14-16 Warszawa, Starogard, Dąbrowa.

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Gratulacje dla Zielonej Gory za pierwsze miejsce na zakończenie tego sezonu. Jeśli tak to się kończy to wam się należało. Czemu Start przed Anwilem to już i tak nie ma znaczenia. Ale czemu nie ma spadkowicza, skoro prezes chce nagradzać niech i też wskaże spadkowicza i nagrodzi drużynę ktora z 1 ligi awansuje. Bądźmy sprawiedliwi dla wszystkich a nie dla niektórych bardziej. Powiększanie ligi nie ma sensu!!! Zdrowia i normalności od następnego sezonu.

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Gratuluje Dziczko;))) Będzie piekło niektórych... ale sakramentalne "było grać i być pierwszym";) Nie jest to najpiękniejszy koniec sezonu ale skoro sytuacja jest taka a nie inna to trzeba było to zakończyć... Pan Tabak był gotowy i na taką okoliczność;) ZAAASTAL!!!

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  @peyo: Tak w łeb zachodzę... skoro takie słodkie orły jesteście dlaczego tak nisko w tabeli? 22 kolejki rozegrały drużyny. Zapytaj kogoś kumatego dlaczego macie 20. Nikt nie twierdzi, że sezon był normalny. Został nagle z wiadomych powodów zakończony. Dotąd wszyscy grali na takich samych warunkach. Przyjmij do wiadomości, że zagrożenie jest zbyt duże by ciągnąć to dalej. Skoro tak postanowiono to decyduje tabela... Stelmet nie kalkulował tylko grał. Na tyle dobrze, że skończył jako MP.

 • ֆzαкαlucћ jcnm napisał/a komentarz do Jest decyzja: Koniec sezonu w EBL! Stelmet Enea BC mistrzem Polski!

  @ֆzαкαlucћ jcnm: W składzie USA: Jordan, Pippen, Malone, Ewing, Drexler...DreamTeam :D

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Gratulacje dla Stelmetu od kibica z Torunia. W sporcie jak w życiu potrzebne jest również szczęście. Zakończono rozgrywki. Byli pierwsi i tyle. Teraz martwmy się aby przyszły sezon mógł przynieść nam wiele emocji i radości. A co do brak spadkowicza to {oczywiście moje prywatne zdanie} trzeba było być konsekwentnym i tak jak tabela wskazała zwyciesce tak powinna wskazać spadkowicza. No ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Gratulacje Dziki! Na ten moment graliście najsolidniej i Wam się to należało. Prawda jest taka, że wszyscy grali jak potrafili tylko teraz szukają usprawiedliwienia dla sknoconego sezonu. Pan Tabak nie kombinował... najważniejszy jest następny mecz... tak mawiał i było to widać. Warto przypomnieć, że z powodzeniem Stelmet spisywał się również w VTB o czym nie wszyscy pamiętają i tym b. warto docenić to, że podołał z sukcesami na dwóch frontach. Stelmet od lat konfrontuje się poza PLK i w tym sezonie, pod tym Trenerem gra tak, że przynajmniej my w ZG jesteśmy pod wrażeniem. Nikt nikomu nie bronił być pierwszym i nikt się nie spodziewał tego co się wydarzyło... może to tylko dzwon dla ludzkości, że nie na wszystko ma się wpływ... żyj tak jakby to miał być twój "ostatni" dzień... nigdy nie wiadomo co przyniesie "jutro"... a najważniejszy mecz to "Następny". Brawo Dziki!!! ZAASTAL!!! Pozostałym drużynom dziękuję za rywalizację i rozumiem rozgoryczenie. Nie tak miał sezon wyglądać... ale gdy się gra na maksa to tabela wykaże! Obyśmy w zdrowiu spotkali się w nowym sezonie!

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Nikt nie marzył o MP w takich okolicznościach.... , ale jest, jak jest.....obecnie wszystkie dyscypliny mają podobny problem!
  Całym minionym sezonem Stelmet pokazał walkę! Na różnych frontach, nie tylko sportowych!
  Tak...Stelmet Mistrzem Polski jest!:)))
  Ps. Rozumiem rozgoryczenie kibiców innych zespołów. Jednak trzeba było jakoś rozwiązać ten koronowirusowy problem!

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Była liga włoska
  Ale przegrała przez koronoska
  Była liga polska
  Ale ja zamknęła wola boska
  Była liga niemiecka
  Lecz jest wioska jeniecka
  Była wreszcie liga angielska
  Lecz ją kwarantanna objęła diabelska
  Było co robić
  Teraz za cieniem choroby trzeba chodzić

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Cześć Fazzziku.....zobaczę, co tam JJ opowiada:)
  Poza tym.... pilnujemy się....i obyśmy się upilnowali;)
  Pozdrówki:)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Dzień dobry eM;) rozum zawsze najważniejszy... ważne by inni za nas nie myśleli. JJ przemówił... mocna rzecz. Znajdź było na stronie basketzg. Skutki wirusa trudne do przewidzenia, sytuacja dynamiczna i różne scenariusze można usłyszeć... obyśmy zdrowi byli;) eM staram się nie o polityce Tutaj. Nie ma co udawać, że jesteśmy wyspą... poza tym nawet gdybyśmy byli to i tak za późno. Trzeba być roztropnym i nie uważać się za "nieśmiertelnego". Ludzie niby wiedzą, media bębnią na okrągło a widzę takie obrazki, że koło na czole wypada malować co poniektórym. Niektórzy to chyba nie widzą granic pomiędzy światem realnym a wirtualnym;] Ważne, że fryzjera mamy odhaczonego, mąka, makaron... można siedzieć na de;) Na ten moment chyba to najrozsądniejsze... Miłego;)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Tylko jak się odgryzasz to nie do kości zostaw trochę;)
  Zawsze mnie rozbawisz:)))
  Fazzziku w tej sytuacji.....rozum przede wszystkim....o tę koronę mi chodzi! Polacy zawsze napinają mięśnie, a teraz jeszcze zbagatelizowali....tu nie o panike chodzi, tylko o rozsądek....takie jest moje zdanie, a już heheszkowanie, to w ogóle......, a net pełen buńczucznych i wszystkowiedzących;)
  Zobaczysz....jeszcze nam stan wyjątkowy wprowadzą!
  Co do kosza.....to nie wiem, albo nam to wyjdzie na dobre, albo nas pogrąży.....świat staje na głowie....z powodu tej korony;)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Tego nie wiem. Może dmuchają na zimne a może miała jakieś objawy. Efekt, Córa nie weszła do budynku:] Z tymi sprawami to nigdy do końca nie wiadomo jak się mają. Jednym zależy by nie wywołać paniki, drugim wprost przeciwnie. Jedno jest pewne: nikt nikogo nie zwalnia z myślenia. I nie ma co pchać łap tam gdzie mogą je przytrzasnąć. Nie wiem tylko czy te dwa tygodnie sprawę załatwią... czy tylko obaczymy co dalej. Mamy w końcu fachowców i świat też daje rozwiązania. Po prostu trzeba patrzeć jak inni do tego podchodzą i wyciągać wnioski. Nie ma co mędrkować tylko trza być ostrożnym. Co do kosza to się Cukrzyki wywinęły. Nie wiem czym to zaskutkuje bo nam się zrobi taka kumulacja, że chytre plany mogą spalić na panewce. Anwil pewnie zadowolony bo się podkuruje. Mówiąc szczerze nie wiem co z tego wyniknie a mamy historycznie taką pozycję, że chyba jeszcze takiej nie mieliśmy. Niemniej zdrowie najważniejsze... zresztą reguły tyczą wszystkich. A Misio ma być na sportowo a nie stolikowo. Obyśmy tylko zugu nie stracili bo takie zawieszenie na ten moment to chyba tylko Anwil zadowala. Ma wygrać najlepszy i wtedy będzie ceniony. Co Ci będę gadał wiele ... kto się czubi, ten...;))) Tylko jak się odgryzasz to nie do kości zostaw trochę;)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Ooooo Fazzziku......może nowy przypadek będzie w ZG!:(
  Ja już od ponad trzech tygodni mówiłam znajomym, to sobie heheszkowali ze mnie:
  Znajomy anestezjolog już wtedy kazał się przygotowywać.
  Nawet Trump boi się Europy hihi.....co to się dzieje, co się dzieje;)
  Tam w szpitalach też brak maseczek....i też popłoch się zrobił....z pierwszej ręki wiem.
  Co do kosza...kiepsko grać bez publiki, współczuję takiej gry;)
  Fazzziku....będziemy czytać, seriale oglądać....a czeka na mnie kilka nieprzeczytanych;)
  Nie kichaj i unikaj kichających....bo kto mnie będzie tu rozbawiał.....pamiętaj pilnuj się:)
  Ps.To Szaki mi bardziej dokucza, niż ja jemu hihi;)
  Ja sieeeeeeeem tylko odgryzam....czasami;)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  Dzień dobry eM;))) przechytrzyłem system... u fryzjera byłem. Nawet w Lidlu makaronu "włoskiego"!!! nakupiłem i ryżu chińskiego!!! jestem kompletnie nieodpowiedzialny;] Obskoczyłem ryneczek i nakupiłem wszelkich dóbr... mogie siedzieć na chacie. Ino kosza nam zawiesili... nie tęgo. Trochu się robi niekomfortowo, trochu straszno i już nie śmieszno. Już nie przelewki. Trza się po prostu pilnować. Ale z Szakim to lubicie jak sobie podokuczacie;) Pojechałem z Córą po podręcznik do szkoły a tam karetka na kogucie i wyprowadzają nauczycielkę zamaskowaną. Przestraszyła się i chyba coś do niej dotarło. Ufaj i sprawdzaj... wiadomości trzeba sprawdzać (najlepiej w kilku źródłach) i kierować się zdrowym rozsądkiem. I bez paniki... póki co;) Miłego eM;)

 • ֆzαкαlucћ jcnm lubi Komentarz

  czasami robisz to z wdziękiem czasami bez;)
  Ty to potrafisz Fazzziku.....lekuchno hihi;)
  Szaki niby zawsze nie chce, ale to silniejsze od niego...., a ja pomijam....do czasu, jak już czytać nie mogę jego makreli itp;)
  Robi się nieciekawie.....nawet lekarze wystraszeni:(
  Fazzziku....dwa tygodnie bez wyjścia przeżyję, ale ile można makaronów jeść....., choć makaronowa jestem bardzo hihi:)
  Noooooo strach się bać....to już nie żarty!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

ֆzαкαlucћ jcnm

Chyba już za późno ;[
Przepraszam Harry, że nie usłyszałem Twego wołania!
Pozdrawiam serdecznie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Szaki, Szaki...!!! Jesteś tam? Nasz Jelonek zaczyna swój pierwszy mecz w Katarze z leworęczną Szwajcarią. Kciuki trzymać trzeba, bo wiesz, jak to z naszym Jelonkiem niewydarzonym bywa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Szaki, Szaki...!!!
Jesteś tam?
Nasz Jelonek zaczyna swój pierwszy mecz w Katarze z leworęczną Szwajcarią.
Kciuki trzymać trzeba, bo wiesz, jak to z naszym Jelonkiem niewydarzonym bywa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 10 marca 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla

Cześć chłopaki!
Nie martwcie się.... (kilku zapaleńców się znajdzie:D)
Zaczyna się :P
Tak jak pisał Tom, Kasia Kawa przegrała ....
Jutro gra Madzia Fręch (wg mnie ma szansę na MD), Majka Chwalińska i Ula Radwańska....
Co do Majki i Uli - to jak wygrają 1 mecz, to już będzie sukces...
No to czekamy na losowanie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Cześć Szaki, Wszyskiego Najlepszego w Nowym Roku! :) Ta Twoja oferta prowadzenia etapu typerka AO nadal aktualna, mam nadzieję? Trwają już eliminacje, niestety Kaśka Kawa odpadła od razu w 1R z Lottner......

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

No wlasnie widze, ze chwilowo "Twoje dyskusje" przestaly dzialac, ale to chyba jakies chwilowe problemy, bo wczoraj jeszcze wszystko bylo ok, musze popatrzyc innymi przegladarkami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Dzięki....Tobie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Trochę już zapomniałem i się mi odechciało, ale może damy radę! Bloga bym zrobił w piątek po południu, chyba że uda się jutro późnym wieczorem....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Dzięki....Tobie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
Trochę już zapomniałem i się mi odechciało, ale może damy radę!
Bloga bym zrobił w piątek po południu, chyba że uda się jutro późnym wieczorem. Mam nadzieję, że jacyś chętni się znajdą...i że modki nie będą usuwali komentarzy:/ 18stego w sobotę mogę być słabo dostępny w dzień i we wtorek 21ego też słabo, może Ty lub ktoś inny ewentualnie by w te dni czuwał? ;)
Jeśli nie będzie wielkiej frekwencji to się ogarnie, mam nadzieję, że najwięksi Fanatycy tenisowi się jednak zjawią :)
Ps.Działają Ci privy, możesz tam wejść z kompa(z mobilnego chyba też nie działa) ;]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Cześć Szaki, Wszyskiego Najlepszego w Nowym Roku! :) Ta Twoja oferta prowadzenia etapu typerka AO nadal aktualna, mam nadzieję? Trwają już eliminacje, niestety Kaśka Kawa odpadła od razu w 1R z Lottner......

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

PS2:

Mamy nastepujace zawodniczki na AO 20:
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
4. Caroline Wozniacki
-------
5. Julia Goerges (Sargon, 1 miejsce etap USO19)
6. Jelena Ostapenko (Harry, 2 miejsce etap USO 19)
7. Petra Kvitova (Sekup, 1 miejsce etap Shenzhen 19)
8. Kiki Bertens (Harry, Lider Ogolny po Shenzhen
>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Już nie tylko mój hihi Nie, tego akurat nie widziałem Motylku....dzięki :) Ładna z nich para, w końcu ze sformalizowanym związkiem ;) Widziałem inne takie, tutaj Twój Nole się załapał na(2:30) ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

P.S:
ZMIANY W REGULAMINIE OD AO 20:
>
KRECZE LICZONE SĄ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:
Za krecz otrzymują punkty ci, którzy prawidłowo zatypowali zwycięzcę meczu.
Przyznaje się 1 punkt za krecz
Wyjątki:
2 punkty za krecz w półfinale
3 punkty za krecz w finale
>
Walkowerów nadal nie liczymy.
>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Już nie tylko mój hihi Nie, tego akurat nie widziałem Motylku....dzięki :) Ładna z nich para, w końcu ze sformalizowanym związkiem ;) Widziałem inne takie, tutaj Twój Nole się załapał na(2:30) ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Cześć Szaki, Wszyskiego Najlepszego w Nowym Roku! :)
Ta Twoja oferta prowadzenia etapu typerka AO nadal aktualna, mam nadzieję? Trwają już eliminacje, niestety Kaśka Kawa odpadła od razu w 1R z Lottner... Losowanie głównej drabinki z Magdą, Igą, Angie i -uwaga! - pożegnalnie Caro, bo po AO kończy niestety karierę - chyba w czwartek albo najpóźniej w piątek, a pierwsze mecze coś około niedzieli/poniedziałku, jak zwykle :)
Mam nadzieję, że trochę wiary się zgłosi, pewnie znów około 15 osób, na więcej nie ma co liczyć w obecnym maraźmie forumowym ;) Pozdro i czekam/czekamy na blog!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Już nie tylko mój hihi Nie, tego akurat nie widziałem Motylku....dzięki :) Ładna z nich para, w końcu ze sformalizowanym związkiem ;) Widziałem inne takie, tutaj Twój Nole się załapał na(2:30) ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Już nie tylko mój hihi
Nie, tego akurat nie widziałem Motylku....dzięki :)
Ładna z nich para, w końcu ze sformalizowanym związkiem ;) Widziałem inne takie, tutaj Twój Nole się załapał na(2:30) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Szaki, a to widziałeś? Twój Rafa......

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Dawida lovciam od początku jego zaistnienia.....


Dobrej nocy Szaki....smacznej degustacji hihi;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

No trudno, nie zatrzymuję skoro musisz rano wstać.. Serdecznie dziękuję za wszystkie nutki i życzenia, a szczególnie za wspólne spędzone chwile, miło mi niezmiernie :D Kolorowych Motyluś:)*** Ps.Do wieczora...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

No trudno, nie zatrzymuję skoro musisz rano wstać..
Serdecznie dziękuję za wszystkie nutki i życzenia, a szczególnie za wspólne spędzone chwile, miło mi niezmiernie :D
Kolorowych Motyluś:)***
Ps.Do wieczora będzie dobrze....chyba;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Muszę zmykać, bo wcześnie wstaję....... Miło mi,że sprawiłam Ci radość życzeniami i nutkami:) Fajną dziewczyną zakończę koncert zyczeń..... :)***

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Muszę zmykać, bo wcześnie wstaję.......
Miło mi,że sprawiłam Ci radość życzeniami i nutkami:)
Fajną dziewczyną zakończę koncert zyczeń.....


:)***

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Jutro mogę skończyć, bo ja już dzisiaj zacząłem delikatnie, jutro może nie być okazji....zaczynać znowu ;) Za Ciebie, to muszę chyba mocniejszego drina zrobić..... żebyś już na dłużej nie znikała! :)*...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Oooooooooooooo.....to trafiłam....żeby już dzisiaj złożyć Ci życzenia:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

Jutro mogę skończyć, bo ja już dzisiaj zacząłem delikatnie, jutro może nie być okazji....zaczynać znowu ;) Za Ciebie, to muszę chyba mocniejszego drina zrobić..... żebyś już na dłużej nie znikała! :)*...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Jutro mogę skończyć, bo ja już dzisiaj zacząłem delikatnie, jutro może nie być okazji....zaczynać znowu ;)
Za Ciebie, to muszę chyba mocniejszego drina zrobić..... żebyś już na dłużej nie znikała! :)*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

To jutro możesz wypić za dostarczycielkę tablicowych nutek:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Aaaaaaaa nie zauażyłam, że odpisałes tutaj....wstawię te pierwsze w takim razie jeszcze raz....


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

No te zdążyłem posłuchać...od końca zacząłem ;] Nie zwracałem nawet uwagi na miejsce hehe Ale dziękuję, że mnie poinformowałaś ;) :)***

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

No te zdążyłem posłuchać...od końca zacząłem ;]
Nie zwracałem nawet uwagi na miejsce hehe
Ale dziękuję, że mnie poinformowałaś ;)
:)***

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [27 komentarzy tej dyskusji]

To były drugie nutki....nie sugeruj się miejscem koncertu hihi, lubię bardzo tę piosenkę....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Podtrzymuję, że to nasza wspólna zasługa!
Nieważne kto gdzie był, ważne że za Jelonka naszego skocznego kciuki trzymał :-)
Dobrze wiesz, że dzielimy się zawsze każdym wspólnym zwycięstwem i z każdego czerpiemy taką samą radość, hehe
:-)))
Ty biegałeś, ja siedziałem i obaj się teraz cieszymy :-)
A nasza Aljonka taka słodka, że... no mówię Ci... do zjedzenia.
I tak się pięknie radowała ze zwycięstwa, że łoj :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Superrr Harry! :DDD Ogromnie się cieszę, niestety nie mogłem dzisiaj obejrzeć Finału ;((( Debiutowałem w półmaratonie daleko od domu i dopiero niedawno wróciłem....zmęczony, ale szczęśliwy :D Super wieści...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Superrr Harry! :DDD
Ogromnie się cieszę, niestety nie mogłem dzisiaj obejrzeć Finału ;(((
Debiutowałem w półmaratonie daleko od domu i dopiero niedawno wróciłem....zmęczony, ale szczęśliwy :D
Super wieści przyniosłeś i Finał to tylko i wyłącznie Twoja sprawka, bo ja nie oglądałem. Ty pewnie na żywo w hali byłeś? ;))
Gratki Harry....Nasz Jelonek już nie taki niewydarzony! :DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

I popatrz Szakusiu! Nasza dziewczynka miła, która nas tyle razy zawodziła i niewydarzonym Jelonkiem (nie bez powodu) nazwana przez nas była, pięknie Julię pokonała i w nagrodę jakiegoś kręconego wafla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

I popatrz Szakusiu!
Nasza dziewczynka miła, która nas tyle razy zawodziła i niewydarzonym Jelonkiem (nie bez powodu) nazwana przez nas była, pięknie Julię pokonała i w nagrodę jakiegoś kręconego wafla z kulką w środku dostała :-)
Jestem baaaardzo szczęśliwy :-)
Mamy trzeci tytuł, awans o 17 miejsc i jesteśmy już na 46 miejscu w live WTA.
Idzie nowe!!!
----
A szczęście to przyniosłem Jelonkowi ja!
Hahaha :-)
oraz Ty!
Hyhyhy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Jelonek w Finale! :D Pewnie znowu Twoja zasługa Harry ;) Mecz ze zwrotami akcji, na początku było kiepsko, serwis nie siedział, nerwowa jakaś ta Nasza Aljona, później się naprawiło :) Po co Rusajce rakiety...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Jelonek w Finale! :D
Pewnie znowu Twoja zasługa Harry ;)
Mecz ze zwrotami akcji, na początku było kiepsko, serwis nie siedział, nerwowa jakaś ta Nasza Aljona, później się naprawiło :)
Po co Rusajce rakiety były potrzebne w toalecie? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Tak, na górze siedziałem.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Lubi Cię lubi, tylko nie trafiła... sam wiesz jakiego ma czasem cela ? ;]
Druga Niemka chyba przegra z Moniką.
Dzięki Harry za wiadomości z pierwszej ręki...dobrego wieczoru :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Moja zasługa :-)) Piłek nie załapałem, chociaż walczyłem :-( Jelonek mnie nie lubi :-(((

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Jelonek podpisuje piłki...Harry łap! :D
Wygrała gładko 6-1 6-1
Znowu szczęście przyniosłeś :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Co gada Jelonek, to niestety nie słyszę bo hałas jest. Z zarostem, to nie ja. Ja elegancko na zwycięstwo Jelonka jestem ogolony :-))) Ładnie NASZEJ dziewczynie dziś idzie. I gładko. Oby tak dalej :-)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

No może tak być, że za długo tam nie posiedzisz, a szkoda;)
Znaczy dobrze, że idzie gładko Aljonce :))
To siedzisz po tej stronie gdzie sędzia i siedziska dziewczyn?
3-0 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Co gada Jelonek, to niestety nie słyszę bo hałas jest. Z zarostem, to nie ja. Ja elegancko na zwycięstwo Jelonka jestem ogolony :-))) Ładnie NASZEJ dziewczynie dziś idzie. I gładko. Oby tak dalej :-)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Co gada Jelonek, to niestety nie słyszę bo hałas jest.
Z zarostem, to nie ja. Ja elegancko na zwycięstwo Jelonka jestem ogolony :-)))
Ładnie NASZEJ dziewczynie dziś idzie. I gładko.
Oby tak dalej :-)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Ruski stream nie ma dźwięku ;[ Czasem pokazują publikę, ale ja widzę takich malutkich ludzików, dwóch facetów w czarnych czapeczkach widziałem obok siebie i jednego z dalsza, chyba z zarostem...pewnie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Ruski stream nie ma dźwięku ;[
Czasem pokazują publikę, ale ja widzę takich malutkich ludzików, dwóch facetów w czarnych czapeczkach widziałem obok siebie i jednego z dalsza, chyba z zarostem...pewnie żaden to nie Ty ;) Może jeszcze zrobią Ci zbliżenie :D Fajna hala, taka kameralna dość :)
Jelonek się śmieje na całego, ciekawe co tam gada z trenerką? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Przy Jelonku NASZYM dziś będę. Spodobało mi się kibicowanie NASZEJ Dziewczynie :-))) To przemiłe dziewczę jest. Wybraliśmy ją sobie chyba intuicyjnie, a teraz widzę, że to sama słodycz jest i że mieliśmy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Oh my God...ja już meczyk oglądam na streamie, będę Ciebie wypatrywał, czasem kamerka pokazuje publiczność, ale krótko ;] Jak zobaczą postawnego Faceta w czarnej czapce USO od anonimowego Darczyńcy to pokiwam! :D
Ty Szczęściarzu! ;)))
Jelonek 3-0 już prowadzi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Przy Jelonku NASZYM dziś będę. Spodobało mi się kibicowanie NASZEJ Dziewczynie :-))) To przemiłe dziewczę jest. Wybraliśmy ją sobie chyba intuicyjnie, a teraz widzę, że to sama słodycz jest i że mieliśmy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Przy Jelonku NASZYM dziś będę.
Spodobało mi się kibicowanie NASZEJ Dziewczynie :-)))
To przemiłe dziewczę jest.
Wybraliśmy ją sobie chyba intuicyjnie, a teraz widzę, że to sama słodycz jest i że mieliśmy do niej nosa.
Będę siedział gdzieś chyba w środku po lewej stronie ekranu.
Poznasz mnie po czarnej czapeczce z napisem US Open od naszego Drogiego Anonimowego Darczyńcy z US :-)))
---------
A rozpaczam za Panami JJ i JMdP :-(((
Prawdą jest też co piszesz...
moja Kiki Holendereczka BARDZO dziś mnie zawiodła :-(((
...żeby przegrać z fałszywcem????????
STRASZNE!!!
I smutne :-(((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Harry Przyjacielu, co tak rozpaczasz? Jelonek zaraz Ci humor poprawi, Nam poprawi...chyba ;] KiKi prawdziwa przegrała z fałszywą, pewnie to też miało wpływ na Twój dzisiejszy humor? :] Gdzie oglądasz...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Harry Przyjacielu, co tak rozpaczasz? Jelonek zaraz Ci humor poprawi, Nam poprawi...chyba ;]
KiKi prawdziwa przegrała z fałszywą, pewnie to też miało wpływ na Twój dzisiejszy humor? :]
Gdzie oglądasz meczyk? :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Margo, dziewczyno miła! Wspaniale jest i Ciebie widzieć tu :-) Najlepszego dla Ciebie i naszych najmilejszych wspólnych tu: Jerzyka i Andrzeja!!! No i Jasia oczywiście, hehehe (bo bez Jasia i Jerzyka,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Witaj Psinko:))
Miło z Twojej strony, że zajrzałaś, rzadko ostatnio Cię widuję na forum ;]
Tym bardziej doceniam i cieszę się, że akurat tutaj się pokazałaś:))
Dziękuję Margotko i miłego weekendu życzę;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Hejka Szaki :)) Hejka Harruś :)) Jak miło odwiedzić stare kąty :)) Milusiego dnia życzę :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Margo, dziewczyno miła!
Wspaniale jest i Ciebie widzieć tu :-)
Najlepszego dla Ciebie i naszych najmilejszych wspólnych tu: Jerzyka i Andrzeja!!!
No i Jasia oczywiście, hehehe
(bo bez Jasia i Jerzyka, to mój żywot ATP forumowo-tenisowy smętny jest niczym zwis męski ozdobny oraz opuszczone przez właściciela wsuwki poranne:-(((
Żyć się nie da!!
No nie da :-(((((((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Hejka Szaki :)) Hejka Harruś :)) Jak miło odwiedzić stare kąty :)) Milusiego dnia życzę :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Jakoś tak ciągle zwlekałem z moim Jasiem, bo myślałem (głupi), że Jasiu będzie grał wiecznie i że jeszcze zdążę.
Na przeszkodzie nie tak znowu dawno stanęły mi sprawy rodzinne, po których ciężko było mi się podnieść (a i do dziś lekko nie jest).
Tak, jestem chyba nawet psychofanem (hehehe) Jasia i mu nie odpuszczę :-)
Jak wielkim, to Ci napiszę nie tu, tylko tam (wiesz gdzie).
Dzięki Szaki za życzenia.
Miłego i wygranego Laksemberga dla naszej dziewczyny!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

To mnie trochę zaskoczyłeś, że Jasia jeszcze nie widziałeś oko w oko. Masz przynajmniej Jelonka(dla mnie bomba), a Delpiak kiedyś na pewno zajrzy na stary kontynent i spełnią się Twoje marzenia/oczekiwania....życzę...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.