Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotr Partyn

  ZABIĆ WSZYSTKICH Czarnych BRUDASÓW!!!! Te roszczeniowe NIEROBY powinne być UTYLIZOWANE natychmiast i wszędzie gdzie się pojawią!!!! ZABIĆ CZARNUCHÓW !!!!! BRAWO POLICJA !!!!!

 • Piotr Partyn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr Partyn lubi Komentarz

  Orlen nie zrobił jeszcze żadnego przelewu, a akcje wzrosły w ciągu kilku dni - o jakieś 900 milionów... Reasumując - inwestycja w Williamsa ...już przynosi dochód. A REKLAMA dopiero BĘDZIE ;) Każdy fan motorsportu dowie się, że taka firma istnieje i ma się dobrze. Hm… może warto kupić coś z tej FIRMY? Olej, dodatki, paliwo, smary...? REKLAMA, GŁUPCZE!

 • Piotr Partyn lubi Komentarz

  Sirotkin był taki zajebisty ,że nikt go nie chciał a Kubica miał kilka możliwości i to po 3 treningach przez całły zeson , ale ten imbecyl się uparł i będzie biadolił swoje

 • Piotr Partyn lubi Komentarz

  Oni wszyscy się boją że jak RObert zacznie dobrze jeździć to za rok pożegna Williamsa i wszędzie sie przed nim drzwi otworzą , a młody 20 latek bęzie na 100% gorszy od ROberta , srotkin to ofiara nawet Strool był lepszy a wiadomo ,że on to też dno

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.