Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbigniew Stenka lubi Komentarz

  Subtelnie i w punkt. :-)

 • Zbigniew Stenka lubi Komentarz

  Dokładnie jedne dzien by go nie zbawił ale trener miał kaprys a moim zdaniem jak mu się Liga narodów nie widziała powinien od samego początku postawić na 1 kadrę i znimi całąy czas trenować a 2 ekipe któr grała pwoinien prowadzić ktoś inny . Takiej sytuacji nigdy nie było i tu zarząd piłki siatkowej powinien wyciągnac wnioski i kosnewkencje od Belga. To brak szacunku dla tych chłopaków co zostawili krew pot i cała siłę aby wywalczyć 3 miejsce. Trener powinien przyznac się do błędu i wszystkich przeprosić bo takich numerów się nie robi

 • Zbigniew Stenka lubi Komentarz

  Decyzja trenera na pewno niczego nie przyćmiła. Przynajmniej dla nas kibiców. Jest sukces i z tego trzeba się cieszyć,a problem został sztucznie nakręcony przez niektórych dziennikarzy. Tak śmiechem żartem warto zauważyć, że pierwszy mecz z Brazylią, gdy selekcjoner był na miejscu nasi wygrali po tie-breaku, a w drugim, gdy zabrakło Vitala, wygrali 3:0. To oczywiście bez związku, ale pokazuje, że chłopaki radzą sobie w każdej sytuacji, a obecność lub brak trenera nie ma żadnego wpływu na ich postawę.

 • Zbigniew Stenka

  nie wiem co pan parabia ale w swojjej profesji nigdy nie osiagniesz tego co pan darek

 • Zbigniew Stenka lubi Komentarz

  Nie znam tego Pana, ale w pełni się z nim zgadzam. Gdybyś podpisał się pod tym komentarzem imiennie, zapewne nie miałbyś odwagi obrażać innych.

 • Zbigniew Stenka lubi Komentarz

  Co to za Cpun sie tam wypowiada ?? Szczesny na daremno nie gra w Juventusie , to cos oznacza , albo ??

 • Zbigniew Stenka lubi Komentarz

  problem polega na tym panie Wawrzynowski , że Szsczęsny jest bramkarzem Juventusu Turyn , następcą Buffona, uczestnikiem Ligi Mistrzów , kolegą Ronaldo ..a pan kim jesteś i czym się możesz pochwalić ? Etacikiem w dziale sportowym jakiejś gazetki ?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.