• HR_Sparta

  Jak to gdzie jest gość? W Rybniku! Nazywa się Jarek Hampel. Ale nie wiadomo czy będzie chciał się ugościć.

 • HR_Sparta

  Dzień bez hejtu na Maksa dniem straconym. Tu przykład jak ze wzmianki w rozmowie zrobić tytuł artykułu, żeby tylko dokopać po raz kolejny Drabikowi. Jak się właściciel portalu na Was pozna redaktorzy, to Was wywali z roboty na zbity ...

 • HR_Sparta

  Nikt się nie pomylił. To już klasyka!

 • HR_Sparta

  Bo na Białorusi jest przeważnie jest Kościół Prawosławny i ma zupełnie inne podejście do człowieka.

 • HR_Sparta

  A niby w czym jest lepszy Włókniarz od Unii? Tylko kataklizm w postaci co najmniej dwóch kontuzji może pozbawić UL w sezonie 2020 kolejnego tytułu.
  Jeżeli chodzi o Wrocław, to nawet bez Maksyma będzie 5-6 miejsce. A nie wiadomo jak się cała sprawa zakończy. Tai, Maciek, Max, Gleb zrobią swoje. Pod 8/16 pojedzie Bewley. Juniorzy z Maksymem i jego mechanikami w zespole zrobią swoje. Paniki nie ma. Bez jeżdżącego Maksyma siła rażenia Sparty jest na poziomie podobnym do GKM.

 • HR_Sparta

  No to redaktor szczęśliwy. Wreszcie wylał pomyje na upatrzonego sportowca. Może tak trochę grzeczniej Panie redaktorze? Niedługo będzie się Pan skarżył, że Piątek nie chce z Panem rozmawiać. Nich się Pan nie dziwi, z bucami nikt nie chce.

 • HR_Sparta

  Głupoty piszesz. Zmarzlik nie ma z tym nic wspólnego. Zawodnicy przesyłając L4 pokazali środkowy palec trenerowi Cieślakowi, który wcześniej wystawił ich kilka razy do wiatru podlizując się działaczom PZM i GKSŻ. Cieślak przegiął w szczególności w czasie rozgrywek ZK 2019, począwszy od odwołanych zawodów w Pile, poprzez swoje zachowanie po tych zawodach, na zawodach w październiku kończąc.

 • HR_Sparta

  @Moderator: A czy Moderator oglądał choć jeden turniej SGP? Tam zawodnicy jeżdżą w swoich kewlarach. Bartek też. Czasami zdarzy się, że zawodnik z dziką kartą jedzie w reprezentacyjnym. Ale Drabik nie pojedzie bo nie został powołany.

 • HR_Sparta

  Gratulacje dla Rybnika! Greg wniesie sporo doświadczenia do drużyny. Mniej będzie zabawy z nietrafionymi przełożeniami. Jeżeli podpisał kontrakt, znaczy, że z żoną też jest lepiej! Świetna wiadomość!

 • HR_Sparta

  Może Izraelczycy i przywykli do gry pod ostrzałem rakietowym ale inne reprezentacje z Europy raczej nie. Tu chodzi o życie życie zawodników. Może dla kadrowiczów z Izraela umrzeć za swój kraj na boisku to zaszczyt ale dla naszych umrzeć na boisku w w kraju ogarniętym wojną to zbędne ryzyko. Ciekawe co na powie ubezpieczyciel zawodników. Zazwyczaj w ubezpieczeniach jest klauzula o wyłączeniu odpowiedzialności w trakcie pobytu w rejonie działań wojennych.