trab - lubi - strona 2

  • trab lubi Komentarz

    Grał tak jak podczas meczu z Nishikorim na AO i to przez cały turniej co dało efekt! Graj tak cały sezon a setka pewna! Brawo! Pierwszy rok zrobiony! Czas na kolejne

  • trab lubi Komentarz

    "Francuzem Feliksem Augerem-Aliassime'em."
    Jeszcze w niedzielę był kanadyjczykiem...

  • trab lubi Komentarz

    Super.
    Bardzo mnie interesowało zdanie Urszuli Radwańskiej w tak ważnym temacie.

  • trab lubi Komentarz

    Młody jest świetny! Gra ultraszybki i ofensywny tenis. To przyszły numer jeden! Jest bardzo ułożony i spokojny :) to cechuje prawdziwego mistrza! Gratulacje

  • trab lubi Komentarz

    Oczywiście, że z Fibaka lanser niesamowity. O ile mi wiadomo, jego najwyższe miejsce w rankingu swego czasu, to nr 10 (i takie jest podane powyżej), a Fibak "zupełnie mimochodem" podczas swoich komentarzy twierdził, że był nr 9. Tak w ogóle to dobrze go podsumował niejaki Passent mówiąc, że Fibak to bardzo bystry, inteligentny facet, który bardzo chce, aby uważano go za jeszcze bardziej bystrego i inteligentnego, niż jest w rzeczywistości. Mimo to, lubiłem kiedy komentował mecze. Przyjemnie go się słuchało.

  • trab lubi Komentarz

    Hehe coś jak kultowe 'co tobą powodowało?'

  • trab lubi Komentarz

    Pamiętam to Oslo, dla Justyny to było jak start w piekle. Trasy średnio dla niej, do tego horda Norweżek i mgła w dniu biegu łączonego. Bardzo niesportowo postąpiła wtedy Johaug - w trakcie części klasycznej pod koniec przejechała Polsce po nartach, przez co się zniszczyły. To były najlepsze narty do klasyka i musiały iść do serwisu, więc Kowalczyk nie pobiegła na nich na 10 km dwa dni później. Do tego ten ostatni zjazd na stadion i atak Bjoergen i Johaug jadąca slalomem, żeby starsza Norweżka mogła uciekać. W takim biegu jak się na zmęczeniu pod koniec straci 3-4 metry to już trudno dojść.
    Liberec to za to były piękne chwile. Steira ciągnęła, ale to Justyna zaatakowała i wygrała i ta akcja na ostatnim podbiegu. Poszła do przodu, ale nie minęła rywalki, która na finiszu już nie walczyła. To był znak, że jest mocniejsza. Steira już wiedziała, że nie ma szans. Justyna powiedziała na konferencji wtedy: Kristin, dziękuję. A rok później na IO, gdzie wydarła Norweżce brąz powiedziała: Kristin, przepraszam ;)

  • trab lubi Komentarz

    Oh no. Sama powinna dostać Oskara za najlepszą rolę drugoplanową na US Open :)

  • trab lubi Komentarz

    Bij i krusz je Wielkopolanko, aż Dęby Rogalińskie zatrzeszczą i puszczyki zaczną latać w dzień w kółko między Puszczykowem i Puszczykówkiem ! ;D

  • trab lubi Komentarz

    Bo też zawodniczki z okolic Top100 to sto najlepiej grających dziewczyn w tenisa na świecie, pozwolę sobie to przetłumaczyć w szczególności dla tych, co za czasów Agi nazywali je chętnie "kelnerkami" ;D Btw Iga jest nr 140 na świecie i ma 17 lat. Dajmy jej pograć i nie oczekujmy że z dnia na dzień dokona cudów. Jest bardzo dobra jak na swój wiek, ale by się zaokrętowała wśród Top100 musi po prostu się ograć. Rzucił się na nią tłum nagle "oświeconych" brakiem Agi (nagle dostrzegli jaki poziom miała), oczekując "rekompensaty", najlepiej natychmiastowej w postaci wygranych 100 meczów w WTA po kolei i Top10 za rok. Spokojnie, Panowie Szlachta ;)

  • trab lubi Komentarz

    Nie za kilka lat, a już w chwili podjęcia przez A.R. ostatecznej decyzji Polacy (w zdecydowanej większości) wiedzieli, że karierę zakończyła zawodniczka klasy światowej, której przez wiele lat mogliśmy kibicować.
    Za kilka lat zrozumieją to notoryczni krytykanci Agnieszki, ale i tak się do tego nigdy nie przyznają, musieliby przedtem posypać głowy popiołem.

  • trab lubi Komentarz

    U facetów już jakiś czas robią wyjazdy wspólne do Egiptu, nawet PZT to finansował w dużej części bo to jakiś program Davis Cup future coś tam
    U kobiet w tamtym roku zrobili wyjazd tego typu, też do Egiptu, wzięli tam Zawadzką, Kuczer, Falkowską i Oczachowską bodajże. Grunt, że przynajmniej próbują coś takiego robić, a im częściej tym lepiej.

  • trab lubi Komentarz

    Nie nazwałbym tego tułaczką. Gra tam, gdzie lubi i może, poza Europę/Afrykę Północną nie wyjedzie, bo nie ma pieniędzy, utrzymuje się z trenowania tych młódek, w przeciwieństwie do których Marta wygrywa mecze ;) główne źródło utrzymania Marty to trenerka w szkółce na Krzykach we Wrocławiu, z tego co wyczytałem. W 25k pieniądze są niewiele większe niż w 15k, a ryzyko wcześniejszego odpadnięcia większe, bo tam pojawiają się już nieco mocniejsze zawodniczki. Mimo rozgoryczenia naszego i samej Marty (z wywiadu, który czytałem wynikało, że żałowała, że tak to się potoczyło) nie dziwię się Leśniak.

  • trab lubi Komentarz

    O tym, że Osaka ten mecz z Linette w istocie potraktowała poważnie a nie jak dobrą zabawę (co sugeruje nieudolne tłumaczenie) świadczy jej wypowiedź w oryginale. Na pytanie o to, czy jest zadowolona ze swojej gry i z poruszania się na korcie, nad czym ostatnio szczególnie pracowała Osaka odpowiedziała:
    "...for me today I think it was more a test. I think I was testing myself on how well I can move. Yeah, more than anything I was just enjoying my time."
    (Dla mnie dzisiejszy mecz był czymś więcej niż testem. Testowałam dziś samą siebie, moje poruszanie się po korcie. I tak, bardziej niż cokolwiek, dziś po prostu cieszyła mnie gra.)
    Można cały wywiad przeczytać na stronie AO (można wyguglać "Naomi Osaka 1R interview")
    A tu wywiadzik z nią jeszcze na korcie. Wywiadzik uroczy, jak to u Osaki:

  • trab lubi Komentarz

    Wiara wiary w Igę duża, wiara dała 90% na Igę. Ciekawe jest wysokie zainteresowanie: 277 głosów!!! A artykuł wisi dopiero półtorej godziny w godzinach rannych. Coś się dzieje! ;)

  • trab lubi Komentarz

    W tym roku nasi będą rewelacją AO, więc spoko, łyknie Japończyka w trzech szybkich, smacznych setach (futo maki, hoso maki i nigiri) ;)

  • trab lubi Komentarz

    Tymczasem w Sydney "brilliant" Barty i "blasting" Bertens są już w półfinale a zaczął się -mam nadzieję ciekawy- mecz Petry z Adżeliką.
    I umknęło wszystkim dojście do finału Rosolskiej z Hozumi... brawo, czeka tam już zmęczona Siniaczkowa z Krunić.
    Gratulacje dla Igi, jest na szczęście komu kibicować, również KaMa i HuHu wygrali swoje mecze dziś.

  • trab lubi Komentarz

    Zaczął się kolejny serial. W trzecim odcinku coś się pewnie wyjaśni lub pogmatwa :)
    Wczoraj "zdjęcie wywołało poruszenie w sieci", dzisiaj poruszyło "poruszenie" Isi...

  • trab lubi Komentarz

    Team Nole powinieneś być jej wdzięczny. Powołała cię do życia. Zmobilizowałeś się i nauczyłeś się alfabetu, żeby napisać ten komentarz...parę groszy tez wrzuciłeś do skarbonki.

  • trab lubi Komentarz

    Debel w tak małych turniejach jest kompletnie nieznaczący. Szkoda tego singla. To chyba nie koniec ITF'ów na dywanie w Czechach, są jeszcze szanse na punkty dla Asi w singlu. Nawierzchnia powinna sprzyjać, co już pokazała walka z co prawda rozstawioną, ale wciąż anonimową Rosjanką.