Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mglexar lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mglexar lubi Komentarz

  Witam ! skąd wiadomo jakie są kwoty za wynajem stadionów w poszczególnych miastach .Może jakiś szanowny redaktor ,z szanownych SF zrobił by tabelkę .Można by porównać kwoty za wynajem stadionu w danym mieście i kwoty z państwowych budżetów wspierające prywatne kluby .Może wtedy kibice by raz w miesiącu zakupili cegiełkę na klub w ramach walki koronkowej .

 • mglexar lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mglexar lubi Komentarz

  A moze zrobcie skecz o Ostafie,Gali,Hynku,Polgesku,Czosnku i Borku?

 • mglexar lubi Komentarz

  Widzę,że cytowane są tylko te komentarze,które są przychylne piszącym te śmieszne artykuły.Nagonka na braci Pawlickich trwa nadal.Brawo redakcja.Propaganda lepsza niż w TVPis i Falubaz TV.razem wziętych :)

 • mglexar lubi Komentarz

  @Piotr Biega:To byli kibice Falubazu w koszulkach Stilonu!A,na taki oryginalny pomysł wpadło tych dwóch tych pikników od kocyka hobbystów od kolekcjonowania karnetów i pomagania innym znaleźć drogę na stadion.Tylko uważaj co piszesz bo jeden z nich ten na M jest wrażliwy.Bardzo.Beczy:)

 • mglexar lubi Komentarz

  Matka natura wie co robi.

  "Ludzie chcieli być królami, więc natura dała im koronę".

  Wreszcie zwierzęta mogą na nas popatrzeć jak siedzimy wystraszeni w swoich klatkach.

 • mglexar lubi Komentarz

  Brawo Anders , rozsądny z ciebie facet

 • mglexar lubi Komentarz

  A bułki czerstwe na stadionie ...i ciepła cola... :))))

 • mglexar lubi Komentarz

  Skandal!Licencję odebrać Pietrkowi i przekazać charytatywnie Zenkowi od oczu zielonych w ramach ogólnoświatowej akcji:Zenek wsiadaj na motor kontrakt warszawski już czeka.Ja nie wiem na co wy jeszcze czekacie:)

 • mglexar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  @KACPER UL - Wyjący Zenek z Disco na polu pewnie by wsiadł na motor, zamknął zielone oczy i pełny gaz. Musi mu tylko ktoś wytłumaczyć, źe te motory same się prowadzą.. jak panie z róźowej dzielnicy..

 • mglexar lubi Komentarz

  Szatan Bartek pompuje.Pietrek śmie za stodołą kręcić kółka i krowy straszyć.Przemek zapija gorączkę.Janowski w Vegas Las stara się o rolę w Gwiezdnych Wojnach epizod na nieznanych krańcach Polski.Drabik prostuje jelita,Apator chwyta normalność,w Lublinie tor gotowy i już czeka na Kołodzieja króla orbit i tylko Myszowate ogłosiły sen czyli poszli spać Dobranoc bo już księżyc świeci dzieci lubią misie,misie lubią dzieci.

 • mglexar napisał/a komentarz do Koronawirus. Dramatyczny apel prezesa Stali do samorządów. Najpierw odejdą pracownicy, a później będą bankructwa!

  Po co się odzywać w tych kwestiach Panie Prezesie - jak nikt nie słucha, a jak już słucha to nie rozumie, bo wie swoje lepiej. Stąd grillowanie i wyszydzanie i myślenie życzeniowe..

 • mglexar lubi Komentarz

  Panie prezesie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, jebxx wszystkie kluby bez wyjątku nie tylko Stal Gorzów.

 • mglexar lubi Komentarz

  "Żużel wróci". Jak Wladek tak powiedzial,to tak bedzie;)

 • mglexar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Źyczę zdrowia Panie Senatorze.

 • mglexar lubi Komentarz

  Skandal!Delikwenta zamknąć w ciemnej komórce z judaszem w drzwiach i poddać drastycznej kwarantannie z lewatywą włącznie!

 • mglexar lubi Komentarz

  Panie Władziu, każdemu po gorku bigosu, do tego po pół literka wódy pędzonej na myszach, tfuuuuu, czystej znaczy siem i zdrowim będziem :)

 • mglexar lubi Komentarz

  Znaczy,że gdzie trenował?Na MA!!?Wałek goni wałek.Nawet te wybieranie sobie rywala do PO przez Hybrydę nie powoduje takiego ślinotoku.Sezon jeszcze nie odjechany,a tu proszę co się wyprawia.Vaculik już jedną nogą w Stali ale tym razem obejdzie się bez liścia gdyż romansuje ze Stalą całe szczęście nie w finale zaś jutro pojutrze redaktor od grillowania Apatorem napisze,iż w Toruniu szyją już kewlar dla Bartka szatana.Nawet dwa w razie co.I,tylko w Motorze wszystko wygląda normalnie.Czyli Zagar nie wygląda jak Doyle ale przypomina i Jamróg nie wygląda jak Ksysio ale przypomina:)

 • mglexar lubi Komentarz

  Muszę się zgodzić z Panem Ostafinskim. Prewencja teraz jest najważniejsza. Nie ma żartów z tym wirusem. Pamiętajmy ze najbardziej narażonymi osobami są nasi rodzice i dziadkowie. Możemy się zarazić na stadionie i mimo że nam nic nie będzie to załatwimy nasze rodziny i smutek będzie jak się okaże że łapią się w te 5 %. A Hynek przebił głupota mistrza. Jedź chłopie do tych Chin i to czym prędzej prosimy.

 • mglexar napisał/a komentarz do Żużel. PZM szykuje biało-czerwony kevlar dla Janowskiego. Nie wiadomo, czy go założy

  @Paula111 - No, no - Elektra - wirus nienawiści - prawie hiperwentyluje się?? Kto Cię będzie cucił złotko??

 • mglexar lubi Komentarz

  Bartek jak najdłużej w lewo i na mega poziomie w IMŚ a później Dakar , niespełnione marzenia Tomka. Jedziesz chłopie

 • mglexar lubi Komentarz

  Ponieważ ZG jest ogniskiem zarazy, należy natychmiast zawiesić Falubaz w startach na rok i zastąpić go Toruniem ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

mglexar

Ok, chyba niepotrzebnie to zacząłem. Nie chodziło o wyzłośliwianie się na siłę czy doszukiwanie czegoś tam. Źycie jak to źycie potrafi być dość drenujące zawodowo, wchodzisz tu źeby odpocząc, zmienić otoczenie na bardziej na luzie- i zetknięcie z wkurzającą arogancją i podstępną manipulacją, a niby sport winien być rozrywką z pozytywnymi emocjami.., pzdro beejay

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Napiszę tutaj bo nie chce mi się zaglądać do starego, spadającego wątku.
@mglexar: ????????????? Ja pier....., o co chodzi? To już się obrażamy o jakieś lajkowania?? I Ty mnie posądzasz o brak dystansu??? No klękajcie narody... Tłumacząc już na poważnie.
Jak zapewne zauważyłeś, odciąłem się już w większości od komentowania na tym portalu, nie odpowiadają mi publikowane treści i w większości komentarze ameb nie potrafiących sklecić zdania w ojczystym języku więc zamiast się wk...ać, wolę sobie w spokoju zajrzeć "dla beki", pośmiać z czegoś, co w danej chwili wydaje się zabawne bądź zabawnie napisane. Bez żadnych szczególnych sympatii, czy antypatii klubowych bo takowych (antypatii) nie mam. Ten sport jest taki, że dziś bijemy się o miejsce w tabeli,a jutro możemy sobie "chcący", czy niechcący pomóc więc nie widzę powodu żeby kruszyć o takie pierdoły kopie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kung Lao

Widzisz podszywaczy jest teraz na każdym forum bez liku, ale czemu to robią nie mam bladego pojęcia. Jedno co pozostaje a długo do tego dochodziłem to zachować dystans do treści pisanych tutaj. Od dłuższego czasu ten portal traktuję jak pudelka i tobie radzę to samo:) Wpadnij do Lublina na meczyk. Ugościmy Cię świeżą Perełką i pogadamy o starych żużlowcach:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 4 lutego 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.