Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Kto nie lubi Leona Madsena? Żyć bez niego nie umiemy (felieton)

  Modek, przecież informowalem że komentarz wrzucam do swojego archiwum: Ostafiński, gdybym nie wiedział że jesteś taki sku*wiel to bym pomyślał że coś cię potrąciło w głowę przed napisaniem tego chłamu. Chcesz komentarz Madsena. Proszę bardzo: "Nie słuchajcie słów Jana Krzystyniaka o mnie. Próbuje mnie postawić w złym świetle. Bartosz Zmarzlik w 2019 roku w pełni zasłużył na tytuł, koniec tematu! Jestem zadowolony ze srebra i nie mogę doczekać się tegorocznej batalii o mistrzostwo" Wy w tym całym grajdołku zwanym redakcją jesteście za to mistrzami w mataczeniu, przekazywaniu niepełnych informacji, bądź nawet całkiem wyssanych z palucha. Madsen to jedna z ofiar waszego hejtu. Jak możesz wykrztusić tak bezczelne kłamstwo że uwielbiasz Madsena? Dobrze się z tym czujesz że robisz szmatę ze swojej gęby? A to jaki Madsen dobry, a Drabik to już super. Wiesz co Ostafiński, zgodzę się z opinią zdecydowanej większości środowiska żużlowego (oczywiście w tym i żużlowców) że ty nawet na miano *uja nie zasługujesz. Komentarz ląduje w archiwum.

 • pz0 lubi Komentarz

  ,, Pozwólcie też nam dziennikarzom wyrazić swoją opinię"- że komu qrwa ? Buhaha

 • pz0 lubi Komentarz

  Jak kibice Gorzowscy i Zielonogórscy zaczynaja się dogadywać to fale jadu musza wylać redaktorzy Galewski i Ostaf na czele podrzrgaczy do nienawiści mistrzowie fake News jestem ciekaw jak wy śpicie z świadomością ze zarabiacie na kłamstwach mitach i hejcie ? Bo jednemu z dwóch mózgów podczas sran*a wpadł genialny pomysł o którym się mówi w kuluarach

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Uciekli koronawirusowi. Czują się dobrze, a prezes pilnuje, żeby myli ręce

  Ostafiński, przypomnij sobie swój wywiad z Dobruckim który z dumą umieściłeś na Sportowych Faktach. w czasie tego wywiadu wycieraleś palcami gluty z nosa a potem to zlizywaleś. Pisanie przez ciebie o higienie jest co najmniej dziwaczne.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Na pełnym gazie: Skoro wraca Crump, to czekam na powroty Huszczy i Żabiałowicza (felieton)

  "Poziom światowego żużla ciągle się obniża. To fakt" Krzystyniak, skoro to fakt to poproszę o wyniki badań, statystyki, czy jakikolwiek dowód. Dla mnie to jedynie teza. Właśnie w ten sposób dziennikarze podłych mediów zamykają sprawę. Mało kto rzuca hasło "sprawdzam"! Mało tego. Jeżeli durne tezy okazują się błędne to te wątpliwej jakości media nagle kończą temat i udają że sprawy nie było. Pamiętasz może sprawę Marka Lutowicz, jak to redaktor czołowych mediów Dariusz Ostafiński rozpoczął kampanię nienawiści i hejt juniora? Jestem pewien że jakoś się zapomniało. Do tej pory nikt ze SF nie uderzył się w pierś, nikt nie wykrztusił słowa "przepraszam", a nawet nie poinformował kibiców o finale tej "afery" Nagle oszustki ucichło. Pamiętasz może Emila Sajfutdinowem i fakt podpisania kontraktu w Zielonej? Potem opublikowano jedynie oświadczenie Emila i po temacie. Kurcze, takich przykladów można mnożyć. Jest tzw. "fakt" a potem nie ma tematu. Zgadnij dlaczego coraz mniej ludzi ze środowiska chce gadać z waszymi redaktorami (i to jest akurat fakt). Janek, a skąd wiesz że będzie solidnie punktował? Jak wyliczyliśmy że już przed biegiem ma zagwarantowane 2 punkty? Ja nie wiem, nie mam pojęcia. Może będzie woził same trójki, a może zera. Macie w redakcji szklaną kulę? No to już niejednokrotnie zawiodła, niejednokrotnie zaliczyliście totalny blamaż. Pamiętasz może zeszłoroczną jazdę po Motorze? Przypomnij sobie chociażby własne typy, a wręcz pewność. Pamiętasz może jak jeździłeś po Pawle Miesiącu? Zapewne się zapomniało, a notatki zaginęły. Przypomnij sobie swoje jasnowidzenia w setkach spraw. Twój cykl "Na pełnym gazie" obrósł już wręcz legendą jako przykład nietrafionych wrożb, beznadziejnych rad i przewidywań. Kibice pokazują go sobie jako przykład kultowej błazenady. Na koniec gratuluję dobrego samopoczucia i przekonania o własnej nieomylności.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Jeśli Unia chce obronić tytuł, musi zostawić Hampela, a jeśli myśli o przyszłości to Kurtza

  Ostafiński, zdobyłem się na wysiłek i przeczytałem cały wstępniak. Może by tak wywalić z roboty Barona, Ciebie powinni tam zatrudnić. Fantastyczne rady! A Baron robi błąd bo ani myśli pozbywać się któregokolwiek z zawodników, a kwasów jakoś nie ma i nie będzie. Kurcze, brak mu twojego talentu w generowaniu kwasów. Jak można bez kwasów żyć? W redakcji masz kwasy, w rodzinie kwasy, fantastycznie! Słyszałem głosy że z Karolinką też ci się ostatnio udało narobić kwasów. Miłego lizania glutów podczas kolejnego wywiadu dla "czołowych mediów" PS, powrzucaj nieco linków do wywiadu z Dobruckim, niech kibice przypomną sobie jak powinien wyglądać profesjonalny wywiad.

 • pz0 napisał/a komentarz do Dlaczego TVP nie chce pokazywać żużla? Dyrektor TVP Sport tłumaczy

  Brawo Sportowe Fakty. W końcu ktoś wziął się za robotę i dyrektor TVP musiał się gęsto tłumaczyć. Niech w TVP poczują respekt przed czołowymi plotkarskimi mediami. W końcu pokazaliście swoją siłę, a na przyszłość TVP niech nie podskakuje przed Borkiem. I tak mieli szczęście że nie mieli do czynienia z szacownym Daiuuszem Ostafińskim. Nadredaktor byłby w stanie zmiażdzyć każdego, a w razie czego ma w odwodzie pokazowe zlizywanie glutów z nosa, jak to robił w czasie wywiadu z Dobruckim.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. To będzie dla nich sezon o być albo nie być w PGE Ekstralidze

  Brawo panie Czosnyka! W końcu ktoś wziął sprawy w swoje ręce i postawił zawodnikom ultimatum. Gdyby nie redaktor szanowanych w świecie plotek Sportowych Faktów to zawodnicy żyli by dalej w nieświadomości i nie wiedzieli że to ich ostatnia szansa. Panie Jakubie, a może byś tak został trenerem ROWu? Właśnie takiego fachowca i takiej twardej ręki tam potrzebują. Z Tarnowa do Rybnika nie jest tak daleko. A może jakaś posadka w Speedway Ekstralidze i zrobiłbyś listę zawodników, których mogą kontraktować kluby eligowe.

 • pz0 lubi Komentarz

  autor artykułu...miszcz świata regulaminu pge...rynce opadajo

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. #MagazynBezHamulcow. Rickardsson balował do białego rana, Crump tydzień przed zawodami nie ruszał alkoholu

  Już z niecierpliwością czekam na magazyn. Zobaczymy co tym razem pokaże gwiazda plotkarskiego portalu Dariusz Ostafiński. Ostatnio lizał gluty z nosa, czym nas teraz zaskoczy? Już zapowiada się fantastycznie. Crump według plotkarzy z redakcji to Dzik. Ciekawe w takim razie kim jest Nicki Pedersen. Będzie o "nagłym" przejściu Grega na emeryturę! No fakt, nagłe, bo od ponad roku nie jeździł i nikt się tego nie spodziewał. Będzie w magazynie pasjonująco!

 • pz0 lubi Komentarz

  Dlaczego SF nie mówi wprost, że w zeszłym sezonie to oni w nas walili jak w bęben, że sladniemy??

 • pz0 napisał/a komentarz do Menedżer Motoru o powrocie Zengoty, transferowych zyskach i komu przeszkadza żużel w Lublinie (wywiad)

  "Rok temu, zimą, media biły w Motor niczym w bęben" Ostafiński, nie dość że straciłeś kontakt z rzeczywistością, rozsiewasz jakieś psychozy, to jeszcze widzę problemy z pamięcią. Rok temu to własnie ty ze swoimi paziami byliście królami tego całego bębnowania. Co do Ziółkowskiego, to weź się w końcu ogarnij człowieku, patrz na to z kim gadasz. Po ciul jakieś wyliczanki punktowe? Nie trafiony sprzęt i wszystko się sypie, z drugiej strony może nasi znajdą jakąś sztuczkę i rozjadą tą ligę. Ja nie wiem, wielu normalnych kibiców nie wie co nas czeka, a ty już dzielisz punkty. Tu 6 tam 6 i robisz jakąś układankę. Plotkarz Ostafa nie miał pojęcie co u Grześka i po co karmić plotkarza? Grzesiek by chciał to sam by powiedział "nadredaktorowi czołowych mediów". Nie powiedział więc lepiej chyba zachować to dla siebie. Nasi kibice już i tak od dawna wiedzą co się u niego dzieje. Normalnie czarna rozpacz po przeczytaniu tego wywiadu. Zrozum wreszcie że zawodnicy mają totalnie wywalone na plotkarzy i ich SF, a Ostafiński jest skończony w środowisku.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Elektronika wykończy złodziei startów. Czy Madsen powinien zacząć się bać?

  Moderatorzy, dziękuję że dbacie by ten komentarz był na samej górze. Ostafiński, ciulu, usuwasz konstruktywną krytykę więc coś ci wytłumaczę, bo nie masz bladego pojęcia o żużlu, za grosz nie znasz dyscypliny. Otóż kiedyś w żużlu startowało się na taśmę, która teraz pełni rolę ozdobnika linii startu, takie tam sznurki (które nie są sznurkami a gumką od majtek, znając twoje zamiłowanie do zlizywania glutów z palca w czasie wywiadu to sądzę że je zmieniasz nie częściej jak raz w miesiącu, normalni ludzie robią to codziennie) na takich słupkach co się w pewnym momencie te białe sznurki podnoszą w górę. Kiedyś to był znak do startu, obecnie taśma w górę nie oznacza niczego. Jak zawodnik zerwał tą gumkę od majtek to był wykluczony i to było wszystko jeżeli chodzi o przepisy. Można prościej? Wszyscy mieli równo i sprawiedliwie, liczył się refleks i spryt. Potem przyszły czasy że ktoś chciał poprawić coś co było dobre i oczywiście spier*olił. Poprawka polegała na tym że już nie wolno było dotknąć tej taśmy. No i się zaczęło. Dyskusje czy dotknął czy nie, powtórki, cuda niewidy, było muśnięcie taśmy, nie było... Jak już raz zrobiono bajzel to zamiast to sprostować i wrócić do czegoś co było dobre zaczęło się polowanie na ruch pod taśmą, czołganie, klamki i inne duperele. Teraz będą montować czujniki czy ktoś pod taśmą nie puścił bąka. Jakaś psychoza, o dziwo najwięcej na ten temat jęczą ci co o żużlu nie mają pojęcia, powiem więcej, ci którym zależy na zniszczeniu dyscypliny. Tak, tak, o tobie Ostafiński mowa. Co ci przeszkadza że było sprawiedliwie? W czym przeszkadza że kibic o 200 metrów od taśmy mógł bez pudła ocenić czy start był prawidłowy? W czym są lepsze te aptekarskie pomiary? Nadal będą sprytniejsi i ci obdarzeni refleksem szachisty. Powiesz że z kolei na mecie czasami nie wiadomo. Z tym też nie było wielkiego problemu. Wyobraź sobie że najnormalniej w świecie dzielono punkt po połowie. Co do limiterów, to poczekamy zobaczymy, jeszcze nie jest przesądzone że będą obowiązywały od początku rozgrywek. Dlaczego? Popytaj zawodników jak im idą zakupy cewek. No tak, pewnie trzeba tłumaczyć co to cewka z limiterem, do czego służy i jak działa. Nie ważne, po prostu spytaj zawodników o zakupy cewek mimo że nie wiesz o co pytasz. Zaraz przywalisz: a co ma wspólnego cewka z limiterem? Uwierz mi że nie musisz rozumieć, za długo bym musiał tłumaczyć a i tak do twojego łba nic nie dotrze. To samo z torami. Kiedyś kopa po jaja i była jazda, nawet w deszczu czy po kałużach. Obecnie jak nie ma betonki to spreparowany tor. I o to chodzi, gospodarz robi tor pod siebie, goście będą mieli okazję do rewanżu i zrobienia toru pod siebie. Jak już się tak rozpisałem to poruszę następny problem. Brak Polaków. Jak temu zaradzić? Ja bym ZMNIEJSZYŁ liczbę obcokrajowców do dwóch w drużynie! Dlaczego? A weź i sam pomyśl. Owszem, liga dwóch prędkości, ale tak jest w każdej lidze w każdej dyscyplinie, ale są wtedy perspektywy na przyszłość, na efekty jednak trzeba będzie czekać lata. Co tam jeszcze? KSM. Na ten temat to nawet nie chce mi się pisać. Ja pamiętam jeszcze żużel, kiedy to była dyscyplina dla facetów z jajami, zanim nie dorwali się do niej ciuliki twojego pokroju. Było może siermiężnie, szaro, ale o wiele ciekawiej jak dzisiaj. Bez kombinacji, spekulacji, szukania sensacji. Po prostu zajebiście to smakowało.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Elektronika wykończy złodziei startów. Czy Madsen powinien zacząć się bać?

  Ostafiński, zauważyłem pewną prawidłowość. Sumiennie usuwacie komentarze w których wspominam jak w trakcie wywiadu z Dobruckim ze smakiem oblizujesz palec ozdobiony glutem z nosa.

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Elektronika wykończy złodziei startów. Czy Madsen powinien zacząć się bać?

  Aha, Ostafiński, prosiłbym o felieton na temat złodziei kliknięć z redakcji plotkarskich Sportowych Faktów

 • pz0 napisał/a komentarz do Żużel. Elektronika wykończy złodziei startów. Czy Madsen powinien zacząć się bać?

  @Nίghtmare: Proponuję zamontować w motorach jakiś serwomechanizm do sprzęgła i sprzęgło w motorach będzie zwalniał sędzia po wifi... Weź może wytłumacz temu głąbowi z redakcjio czzym piszę, bo mi się już nie chce...

 • pz0 lubi Komentarz

  To jest właśnie to co niszczy ten piękny sport, który do dziś pozostaje właściwie prawie taki jak kilkadziesiąt lat temu. A betonowe tory sprawdzane przez komisarzy, telemetria, limitery obrotów, wcześniej tłumki, itp. to bzdura. Właśnie chodzi o atut swojego toru i ścieżki wiadome tylko dla zawodników miejscowych, właśnie chodzi o "kradzenie startu" - zawodnik decyduje się na to świadomie. Wprowadźmy bramki jak na motocrosie i silniki elektryczne.

 • pz0 lubi Komentarz

  Po co elektronika? Wystarczy zapis o tym, że zawodnik przed puszczeniem taśmy w górę musi siedzieć na motorze i gdy taśma jest zwalniana to nie może jej dotknąć żadna częścią ciała czy też motocykla. Proste. To czy będa się ruszać przod-tyl i na boki to już nieważne. Mają nie dotykać taśmy i już. Jak ktoś ma mega refleks to nie można za to gnoić. Jak ktoś jest ślamazarny na starcie to niech zmieni dyscyplinę. Ewentualnie niech wprowadza takie coś jak boksy startowe dla koni:D wtedy nikt nie ukradnie bo się w barierkę wymontuje. Zawodnicy wystartują a maszyna sobie zjedzie na bok. Zderzacz Hadronów wybudowali a my się nad procedurą startu martwimy.

 • pz0 lubi Komentarz

  Podobają mi się mądrości "fachowców", którzy bądź nigdy nie siedzieli na maszynie, bądź niczego w żużlu nic nie osiągnęli. Każdy tzw wspólny start polega na refleksie i nie można prześladować zawodników posiadających takowy i jednocześnie faworyzować tzw ślamazarnych. Zawody sportowe wymyślono po to by wygrał najlepszy, a nie po to by wszyscy byli uśrednienie - równi. To się mija z ideą rywalizacji.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.